Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Anna.a napisał:

Kasik super beta ładna 🙂 a jak się czujesz? A jaka reakcja męża na wieść o trzecim dziecku ?

Czuje się normalnie, wogole jakbym nie była w ciąży. Zero jakichkolwiek objawów albo coś. Nic. Mąż też jest w szoku ale chyba mniej to przeżywa niż ja, bo ja już miałam cały plan na siebie na ten rok. Jeszcze w zeszłym tygodniu rozmawiałam z szefem o powrocie do pracy 🤦‍♀️ dzwoniłam do lekarza, mają mi wyznaczyć termin wizyty i dać znać 

Odnośnik do komentarza

Kasik widzisz jak życie weryfikuje nasze plany. Nie denerwuj się, bo teraz i tak już nic nie zmienisz. Najważniejsze przecież żeby z maluszkiem było wszystko dobrze. Głowa do gory, los wynagradza Ci te wszystkie straty 😗

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Anna.a napisał:

Kasik widzisz jak życie weryfikuje nasze plany. Nie denerwuj się, bo teraz i tak już nic nie zmienisz. Najważniejsze przecież żeby z maluszkiem było wszystko dobrze. Głowa do gory, los wynagradza Ci te wszystkie straty 😗

Lepiej żeby mi wszystkich nie wynagradzał 🤣 

W poniedziałek idę na wizytę do lekarki. Zobaczymy co i jak... 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Kasik super wieści.

Trzymam kciuki za wizytę. Przypomnij w jakim wieku masz dzieciaczki? 

Powiem ci ja dziś mam 9+4 i do prenatalnych będę żyła w zawieszeniu a one dopiero 30.03. ale mimo wszystko jestem dobrej myśli 😉

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Martyna J napisał:

Kasik super wieści.

Trzymam kciuki za wizytę. Przypomnij w jakim wieku masz dzieciaczki? 

Powiem ci ja dziś mam 9+4 i do prenatalnych będę żyła w zawieszeniu a one dopiero 30.03. ale mimo wszystko jestem dobrej myśli 😉

 

U mnie na pokładzie starszak który skończył teraz w lutym 4 latka, młodszy w kwietniu dopiero skończy roczek... Ja jeszcze piersią go karmie 🤦‍♀️ przeraża mnie myśl o 3 dziecku mając jeszcze tu takiego malucha na pokładzie 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Kasik, Tak właśnie mi świtało że maluszek jeszcze nie ma roku😉

Co ja ci powiem, na początku na pewno nie będzie lekko, w końcu to troje małych dzieci, ale wiesz co na pewno dacie radę. Trzymam kciuki. 

Ta ciąża to na prawdę dar, więc ciesz się nim. Na prawdę gratulacje. 

Będzie dobrze, zobaczysz 😙

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie było mnie tu chwile- Martyna bardzo mi przykro. Musisz poszukać dobrego lekarza w swojej okolicy. Być może faktycznie leki powinnas brac wczesniej, juz od staran. Trzymaj się kochana. Milciaczek rozmawiałam w pracy. Było znośnie. Zachowali się w miare profesjonalnie. Najwazniejsze, że mam to już za sobą. Kasik gratuluje- piękna beta

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Kasik gratulacje, piękna beta. Pewnie będzie Ci ciężko z 3 maluchów w domu, ale dasz radę 🥰 my kobiety jesteśmy silne 🌸 

Aga88 cieszę się, ze w pracy nie było tak zle, jak się tego spodziewałaś. Jak się czujesz? ☺️

Martyna J nie dziwie się, ze czekasz z niecierpliwością na badania prenatalne, ja pewnie tez bym tak miała. Wierze jednak, ze wszystko będzie dobrze 🤞🍀

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Martyna J napisał:

Zastanawialiśmy się jak mówić do dzidziusia i dziś jadąc autem wymyśliłam połączenie dwóch imion Kazimierz i Dorotka i wyszło mi Karotka 😂 mój mąż zachwycony

Normalnie bym kliknęła „lubię to” 😅

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie. Niestety moje obawy o bardzo wysoka bete były słuszne, bałam się albo wady genetycznej albo ciąży bliźniaczej. W sobotę robiłam jeszcze będę i wynosiła powyżej 14700. Nie uslyszalam dzisiaj niczego dobrego. 

W skrócie : jest cialko żółte i zarodek. Struktura zarodka i echo serca nie są prawidłowe. Owulacja z jajnika była podwójna wiec lekarka musiała jeszcze sprawdzić czy nie ma dodatkowo ciąży pozamacicznej. Jest torbiel w prawym jajniku. Jest krwiak w macicy. A wysoka beta daje podejrzenie zaśniadu. Lekarka chce mnie zobaczyć w przyszłym tygodniu, mam iść w środę, chyba że wcześniej zacznę krwawić to mam dzwonić. W środę podejmie decyzję czy kierować mnie do szpitala. 

Odnośnik do komentarza

Kasiak bardzo mi przykro, ze ciąża nie rozwija się prawidłowo. Ale może jeszcze nie wszystko stracone i będzie dobrze? Teraz życzę Ci, żeby potoczyło się wszystko tak żeby było jak najlepiej dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Anna.a tak mi przykro, bardzo cię męczy? 

Wiesz ja przychodziłam covid w grudniu 2021,nie było źle. Cztery dni miałam gorączkę, której nie mogłam zbić poniżej 38 stopni. Późnej było coraz lepiej. Kaszel miałam ale nie jakoś męczący, szczerze to niejedną grypę przeszłam gorzej. 

Nie jestem szczepiona, bo niestety u nas w rodzinie były poważne powikłania po szczepieniu więc wolałam nie ryzykować, moi rodzice teraz ciężko przechodzili covid mimo iż są w pełni zaszczepieni.

Odnośnik do komentarza

Martyna J bardzo meczy mnie kaszel. Cały brzuszek mnie boli, a do tego katar, ból gardła, stany podgorączkowe, ból głowy, a do tego ból zębów. Kiepsko się czuje.

A do tego mojego syna rozłożyło. Czekamy za wynikami i męża i syna. 

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek
2 godziny temu, Gość Anna.a napisał:

Dziękuje 😚 mąż i syn tez pozytywni 🤦🏼‍♀️
 

Trzymajcie się tam 🥰 my na przełomie stycznia i lutego z mężem to przechodziliśmy, nic fajnego 😐

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...