Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Okropny ból
Godzinę temu, Gość Ewelina26 napisał:

Martyna
Beta pięknie rośnie 😃musi być dobrze .Trzymam kciuki .

Mario Fiolka
Jakie słodziaki 😍💓chłopaki przystojniaki 😆

Okropny bol
Jej to już 16tc 😳kiedy to minęło 😅jeszcze chwila i będziesz na porodowce 😊.

U mnie z nowości to okazało się że jestem posiadaczką KIR AA ,nie mam ani jednego kira implantacyjnego 🤦‍♀️a mój M ma halotyp C1C2 czyli też tak średnio😔ale mogło być C2C2 wtedy to było by jeszcze gorzej.
Mam brać accofil od 3-4 dpo i całą masę innych leków.  Czy to pomoże ? nie mam pojęcia 🤷‍♀️na razie i tak boję się zacząć starania.

No to moze narescie wyjasnilo sie czemu nie wychodzi. Trzymam kciuki za starania jednak 

Odnośnik do komentarza

U mnie tez przyszły wyniki badań z wymazu szyjki I wychodzi ze mam gronkowca, oraz z kału też wyszla jakas przywra zylna.

Czy któraś któraś Was miała gronkowca? 

O ile przerażają mnie te wyniki to mam jednak nadzieję ze znalazły się przyczyny wszystkich moich strat:( 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Eve napisał:

U mnie tez przyszły wyniki badań z wymazu szyjki I wychodzi ze mam gronkowca, oraz z kału też wyszla jakas przywra zylna.

Czy któraś któraś Was miała gronkowca? 

O ile przerażają mnie te wyniki to mam jednak nadzieję ze znalazły się przyczyny wszystkich moich strat:( 

Eve są różne rodzaje gronkowca. Ja gdy starałam się o ta ciąże to co wypadały dni płodne to była infekcja dopochwowa (nie od początku tak było tylko pojawiło sie to po wielu miesiącach starań). Z początku leczyłam to na „własna rękę” typu tantum rosa, raz dostałam globulki, które podziałały do następnych dni płodnych, a raz dostałam krem dopochwowy. W końcu zrobiłam wymaz z szyjki macicy i m.in wyszedł gronkowiec (nie napisze Ci teraz dokładnej jego nazwy) oraz trzy inne bakterie. Dostałam antybiotyk na pół roku 2x2 tabletki doustne PIERWSZEGO DNIA MIESIĄCZKI, a mąż ten sam antybiotyk zażył ale tylko RAZ 2x1. I od pierwszego cyklu brania antybiotyku odczułam poprawę. Nadeszły dni płodne i nie było infekcji. W 5 cyklu zapomniałam wziąć ten lek, wiec przesunęłam na kolejny, czyli przedostatni antybiotyk wzięłam w 6 cyklu, a gdy miałam wziąć ostatni raz to byłam już w ciąży.

Jak napisałaś dziś o tym gronkowcu to muszę to teraz skonsultować z moja gin odnośnie porodu, bo tam 4 miałam te bakterie plus gbs dodatni. 

I myśle, ze faktycznie ten gronkowiec mógł być przyczyna strat u Ciebie, a mi się wydaje, ze przez niego nie mogłam tak długo zajść w ciaze. Także Wałcz kochana ! I daj znać jak juz będziesz po konsultacji z ginekologiem. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Anna.a napisał:

Eve są różne rodzaje gronkowca. Ja gdy starałam się o ta ciąże to co wypadały dni płodne to była infekcja dopochwowa (nie od początku tak było tylko pojawiło sie to po wielu miesiącach starań). Z początku leczyłam to na „własna rękę” typu tantum rosa, raz dostałam globulki, które podziałały do następnych dni płodnych, a raz dostałam krem dopochwowy. W końcu zrobiłam wymaz z szyjki macicy i m.in wyszedł gronkowiec (nie napisze Ci teraz dokładnej jego nazwy) oraz trzy inne bakterie. Dostałam antybiotyk na pół roku 2x2 tabletki doustne PIERWSZEGO DNIA MIESIĄCZKI, a mąż ten sam antybiotyk zażył ale tylko RAZ 2x1. I od pierwszego cyklu brania antybiotyku odczułam poprawę. Nadeszły dni płodne i nie było infekcji. W 5 cyklu zapomniałam wziąć ten lek, wiec przesunęłam na kolejny, czyli przedostatni antybiotyk wzięłam w 6 cyklu, a gdy miałam wziąć ostatni raz to byłam już w ciąży.

Jak napisałaś dziś o tym gronkowcu to muszę to teraz skonsultować z moja gin odnośnie porodu, bo tam 4 miałam te bakterie plus gbs dodatni. 

I myśle, ze faktycznie ten gronkowiec mógł być przyczyna strat u Ciebie, a mi się wydaje, ze przez niego nie mogłam tak długo zajść w ciaze. Także Wałcz kochana ! I daj znać jak juz będziesz po konsultacji z ginekologiem. 

U mnie zazwyczaj infekcje nie występują, dni płodne mam prawidłowe. Ale pierwszy wymaz i od razu wyszlo to plus też jakieś pojedyncze kolonie czegoś. Czekam właśnie na telefon z kliniki czy uda się przyspieszyć moją wizytę. 

Teraz to już będę walczyć do końca,  mam dobrego lekarza i wierzę że on jest w stanie mi pomóc. 

Mój ginekolog z miasteczka do którego chodziłam od czasu prawidlowej ciąży z synkiem Tomkiem , nigdy nie wspomniał o wymazie z szyjki. Po drodze byłam 3 razy w szpitalu, i u 2 innych prywatnych ginekologów, oni również nic nie ten temat nie mówili..

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Eve napisał:

U mnie zazwyczaj infekcje nie występują, dni płodne mam prawidłowe. Ale pierwszy wymaz i od razu wyszlo to plus też jakieś pojedyncze kolonie czegoś. Czekam właśnie na telefon z kliniki czy uda się przyspieszyć moją wizytę. 

Teraz to już będę walczyć do końca,  mam dobrego lekarza i wierzę że on jest w stanie mi pomóc. 

Mój ginekolog z miasteczka do którego chodziłam od czasu prawidlowej ciąży z synkiem Tomkiem , nigdy nie wspomniał o wymazie z szyjki. Po drodze byłam 3 razy w szpitalu, i u 2 innych prywatnych ginekologów, oni również nic nie ten temat nie mówili..

No pewnie warto walczyć tym bardziej, ze prawdopodobnie poznałaś przyczynę swoich strat. Może lekarz włączy jakies leczenie i będzie już tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Bożka 2408

Hej moje Kochane !U nas wszystko dobrze ,ja od roku pracuje a Miłoszek skończył 2 o pół roku...Leci ten czas...Zaliczył już żłobek choć z tym różnie bywało ,wiadomo choroby to już norma...Od tygodnia chodzi do przedszkola i dzielnie to znosi.Kochane stare forum jeżeli czytacie to ściskam Wszystkie a nowym życzę nadziei i wiary,Będzie dobrze trzeba tylko walczyć

Odnośnik do komentarza
Gość Czekajac na cud

Dziewczyny, dzisiaj u mnie 27 dc rano zrobilam test - zobaczyłam dwie kreski 😍

Ale powiem Wam szczerze, że strasznie się boje..

Wczoraj i przedwczoraj miałam takie okresowe bóle, wiec myślałam, że lada moment dostane @.

Trzymajcie proszę kciuki aby tym razem było dobrze..

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość Czekajac na cud napisał:

Dziewczyny, dzisiaj u mnie 27 dc rano zrobilam test - zobaczyłam dwie kreski 😍

Ale powiem Wam szczerze, że strasznie się boje..

Wczoraj i przedwczoraj miałam takie okresowe bóle, wiec myślałam, że lada moment dostane @.

Trzymajcie proszę kciuki aby tym razem było dobrze..

 

✊🏻 Kciuki zaciśnięte 🍀🍀🍀

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
Godzinę temu, Gość Czekajac na cud napisał:

Dziewczyny, dzisiaj u mnie 27 dc rano zrobilam test - zobaczyłam dwie kreski 😍

Ale powiem Wam szczerze, że strasznie się boje..

Wczoraj i przedwczoraj miałam takie okresowe bóle, wiec myślałam, że lada moment dostane @.

Trzymajcie proszę kciuki aby tym razem było dobrze..

 

Będę trzymała kciuki za Ciebie i twoją fasolkę, ale mam prośbę trzymaj też kciuki za moją fasolkę. 

Ja też się boję co będzie dalej, ciąża po stratach podszyta jest strachem, więc wiem co czujesz

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
2 godziny temu, Gość Czekajac na cud napisał:

Dziewczyny, dzisiaj u mnie 27 dc rano zrobilam test - zobaczyłam dwie kreski 😍

Ale powiem Wam szczerze, że strasznie się boje..

Wczoraj i przedwczoraj miałam takie okresowe bóle, wiec myślałam, że lada moment dostane @.

Trzymajcie proszę kciuki aby tym razem było dobrze..

 

Super. Gratulacje 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Czekając na cud wcale Ci się nie dziwię, pewnie tez bym tak miała. Nie zmienia to jednak faktu, ze mocno trzymam za Ciebie (i każdą starającą się) bardzo mocno kciuki  

Po prostu wierze, ze musi być wszystko dobrze. Koniecznie dawaj znać po wizycie u lekarza ☺️ 

Martyna J Twojej wizyty u lekarza też się nie mogę doczekać i również wierze, że wszystko będzie cudownie 😉

Odnośnik do komentarza

Czekając na cud ,gratulacje 😍Okropny ból juz 16 tydzień to pięknie 😍Rosnijcie zdrowo ❤️Na kiedy masz termin?Anna,jak tylko zaszłam w ciaze to juz myślałam nad imionami i zaraz wybrałam a że bedzie Bruno dowiedziałam się od mojego lekarza i później prenatalne potwierdziły na 100%Od początku czułam jakoś że będzie chłopiec ,i tak właśnie chciałam ❤️Mako Mako ,kochana najważniejsze że masz maluszka koło siebie to się liczy❤️

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Okropny ból napisał:

Nie mam zielonego pojecia jakie ubranka przygotowac, jak rodzilam w lutym to pajacyki, myslicie ze teraz bedzie maluszkowi za gorąco w pajacach? Wiem ze na początku lubia jak jest cieplutko 

Ja rodziłam syna pod koniec czerwca 2016 były wtedy okropne upały! Na pierwsze dni pajacyki się przydały. Potem było mu tak ciepło, ze same body albo rampersy, ale z pogoda roznie bywa. Teraz mam termin na koniec maja i powoli przygotowuje szafę dla małej. Od pajacyków, poprzez rampersy, sukienki, body na krótki i długi rękaw itd. Bo jak już pisałam to z pogoda roznie może być i nie wiadomo co się przyda.

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Jestem już po wizycie, maleństwo ma się dobrze, widziałam bijące serduszko 🥰

Według OM 6+4 po dzisiejszym USG 7+0 więc jesteśmy kilka dni do przodu.

Dostałam skierowanie na prenatalne, następna wizyta za dwa tygodnie 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martyna J napisał:

Jestem już po wizycie, maleństwo ma się dobrze, widziałam bijące serduszko 🥰

Według OM 6+4 po dzisiejszym USG 7+0 więc jesteśmy kilka dni do przodu.

Dostałam skierowanie na prenatalne, następna wizyta za dwa tygodnie 

Cudowne wieści 😘 rośnijcie zdrowo ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek
2 godziny temu, Gość Martyna J napisał:

Jestem już po wizycie, maleństwo ma się dobrze, widziałam bijące serduszko 🥰

Według OM 6+4 po dzisiejszym USG 7+0 więc jesteśmy kilka dni do przodu.

Dostałam skierowanie na prenatalne, następna wizyta za dwa tygodnie 

Wspaniale ! Nudnej ciąży i gratulacje 🥰🥰

Odnośnik do komentarza

Martyna ,wspaniałe wiadomości 😍Okropny ból tak jak dziewczyny piszą napewno pajacyki się przydadzą w pierwszych dniach później to juz body i rampery najlepsze ,zależy jakie lato będzie .Ważne żeby nie przegrzewać maleństwa .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...