Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna J
4 godziny temu, Gość Anna.a napisał:

Tak, w moim brzuszku mieszka Olga 🙂 

A wy jakie macie imiona wybrane ? 🙂

Dziewczynka będzie Dorota na 100%, a chłopiec uwaga, uwaga Kazimierz- kiedyś przed ciąża rozmawialiśmy z rodziną i im się nie podoba, a mi mi mężowi bardzo, to imię po moimi ukochanym pradziadku i mój mąż jest wielkim fanem króla Kazimierza Wielkiego😉 aczkolwiek czy na 100% będzie Kazik nie wiadomo 🤷

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Martyna J napisał:

Dziewczynka będzie Dorota na 100%, a chłopiec uwaga, uwaga Kazimierz- kiedyś przed ciąża rozmawialiśmy z rodziną i im się nie podoba, a mi mi mężowi bardzo, to imię po moimi ukochanym pradziadku i mój mąż jest wielkim fanem króla Kazimierza Wielkiego😉 aczkolwiek czy na 100% będzie Kazik nie wiadomo 🤷

Kazik 😍 tak miło mi się kojarz z filmem „Listy do M” 😊

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 😍Dzisiaj mój wymarzony i wyczekany skarb kończy 2 latka ❤️A wydaje się jakby to było wczoraj ,te starania później pozytywny test i oczekiwania na niego ❤️I w końcu pojawił się cały i zdrowy Bruno❤️Codziennie dziękuje Bogu ze go mamy ❤️Dziewczyny nie traćcie nadzieji i walczcie bo uda się napewno 😍My Urodzinki wyprawiliśmy juz tydzień temu ,pozdrawiamy z Brunciem ❤️

26D96988-64F2-410D-820C-F594764207E7.jpeg

D1B441E7-AC58-4182-B7CF-CBA594533271.jpeg

04766E42-22A8-47BD-8DCF-BDD0394297D5.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Martyna ja z niecierpliwością czekam na dobre wieści z Twojej wizyty u gina ☺️ A imiona są wspaniałe, to Tobie i mężowi maja się one podobać, a nie wszystkim 😁 

Anna.a na kiedy dokładnie masz termin? ☺️ 

Mario wszystkiego najlepszego dla Bruna! 🥳🥳🥳 Czas płynie nieubłaganie 😁

Odnośnik do komentarza

Mario- wszystkiego dobrego dla Bruna i jego mamy 😁

Zgadzam sie z tym co Okropny bol powiedziala, ze jak milion dolcow mama wyglada 😁

 

Nasza Krysia 10 lutego 2 latka, a zaraz po niej Maksiu 😁

 

Czas frunie!!!

Odnośnik do komentarza

Ania87 clexane brałam od szczytu śluzu (jakieś 2 dni od pozytywnego testu owu) w dawce 0,6. Do tego luteina dopochwowa 2x100 (chyba). Encorton brałam od starań żeby wyciszyć przeciwciała w dawce 15mg (od 16 tygodnia schodziłam z dawki stopniowo). Zamiast acard 75mg brałam aspirin cardio 100mg przez cały czas (nie odstawialam w czasie okresu). Po pierwszej wizycie (7t5d) dawka clexane zwiększona na 0,8 a luteina na 4x100mg - na podstawie obrazu USG i tętna fasolki. Później dawkę clexane miałam zwiększoną do 1,0 na podstawie badania krwi anty-Xa. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Mario 100 lat dla Bruna!! Dokładnie zgadzam się z dziewczynami! Wyglądasz  kwitnąco!! Już 2 latka ale zleciało 🙂

Fiołka Wituś tez słodziak 🙂

Powiem Wam dziewczyny ze czas Zapieprza jak szalony a nasze dziecko kończą lub będą kończyć 2 latka. 

Jak tam u reszty?? Aga398, Aga88, Ewelina88, Sandawilla, Blanchee, Bożka, Ktoś wie co u Miki, Jaja, itd 

U nas leci uczymy się życia we 4 Ada słodziak ale męczy ja brzuszek... Bardzo często i nie ma reguły czy to dzień, wieczór... Zuza troszkę zazdrosna i jak zostaje z nimi. Cały dzień to bywa różnie... Nie ukrywam ze bywają momenty ciężkie... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy nasze stare forum (cz.I) zostało usunięte bezpowrotnie? Chciałabym wrócić do tamtych wpisów. Super jest widzieć, że u Was wszystko dobrze- Bruno to już niezły kawaler, Wituś też super! ( a pamiętam jak odświeżałam forum jak Fiolka była na IP). Trzymam kciuki, żeby nowym dziewczynom też się udało i Ewelinie oczywiście. Ja czekam na badania genetyczne. Będę robić za tydzień- usg +pappa. Trochę się stresuję. Brzuch mam już całkiem spory, w ostatniej ciąży taki miałam może w 7 mcu. A tu na początku. W pracy jeszcze nie powiedziałam i tego też się stresuje. Imion wciąż nie mamy. Myślałam o Tymku, Hani i Zuzie. Ogolnie ta ciąża jest inna i czasem mam do siebie pretensje, bo o ciąże z Dominikiem dbałam bardziej. Miałam zrobione wszystkie badania, wszystko wiedziałam, a teraz praca pozniej dziecko i ostatnio badania robilam dzien przed wizytą a o moczu zapomniałam.muszę się mocno zastanowic w ktorym tygodniu jestem. Dominik mial juz imie i patronana tym etapie a tu nie mam pomyslu. 

Odnośnik do komentarza

Aga,zawsze tak jest że z druga ciążą,dzieckiem jesteśmy juz bardziej inaczej nastawione i wszystko zostawiamy na później .Tez mi się Tymek podoba i Hania piękne imię ❤️U nas miała być Zoja a jest Bruno❤️Starsze dzieci to Marcelina i Maksymilian .Pozdrawiam i Zdrówka życzę .Ewelina co u ciebie ,trzymam kciuki cały czas

Odnośnik do komentarza
Gość Mako_mako

Dziewczyny, cieszę się że wszystkich dobrych wieści ❤️

Martyna trzymam kciuki!

Okropny ból ale ten czas leci!

Mario chciałabym wyglądać tak jak Ty 🥰 póki co od porodu ciągle jak 💩

Fiolka ale Witek duży! Wydaje mi się, że dołączyłam do forum w okolicach jego narodzin 🤭

Aga 88 niestety 😞 wątek został usunięty, mimo że nie byłam id początku przebrnęłam przez cały i był mi bardzo pomocny 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból
W dniu 5/2/2022 o 6:37 PM, Fiolka87 napisał:

Mario1 ale łaska z Ciebie 🙂 wszystkiego najlepszego dla Bruna, Słodziak z Niego 😍 

Witek już ma 1,5 roku - nawet nie wiem kiedy to zleciało 🙂 w żłobku ciocie mówią na Niego dyrektor bo jest uparciuch i chce rządzić 😆 pozdrawiamy z Witkiem ♥️

IMG_20220204_114346.jpg

IMG_20220205_183615.jpg

Ale urosl 🙂 podobny do Ciebie 🙂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Okropny ból napisał:

Ale urosl 🙂 podobny do Ciebie 🙂

Nooo, dziękuję Ci za te słowa. Bo od rodziny męża tylko słyszę "cały Piotruś". A ja jak patrzę na Niego to uważam, że podobny do mnie (przynajmniej patrząc na zdjęcia z mojego dzieciństwa). Poza tym ja jestem podobna do mojego taty, a u Witka często wyłapuję uśmieszek mojego taty. Zresztą mąż i moja siostra też to zauważyli. Cieszę się, że ma taką cząstkę po moim tacie bo bardzo za Nim tęsknię i chociaż w tym uśmiechu go widzę ❤️

Fajnie, że mdłości Ci trochę zelżały. Już 16 tydzień. Ale to leci. Nim się obejrzysz a będziesz już rozpakowana 🙂

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza

Fiolka- 100 % podobny do Ciebie 😁 zgadzam sie calkiem 🤗

 

Okropny bol- wow, juz 16 tydzien???? Ludzie mowia ze ciaze innych kobiet szybko plyna 😁

Rosnijcie zdrowo, nim sie obejrzysz a juz bedziecie we 4!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina26

Martyna
Beta pięknie rośnie 😃musi być dobrze .Trzymam kciuki .

Mario Fiolka
Jakie słodziaki 😍💓chłopaki przystojniaki 😆

Okropny bol
Jej to już 16tc 😳kiedy to minęło 😅jeszcze chwila i będziesz na porodowce 😊.

U mnie z nowości to okazało się że jestem posiadaczką KIR AA ,nie mam ani jednego kira implantacyjnego 🤦‍♀️a mój M ma halotyp C1C2 czyli też tak średnio😔ale mogło być C2C2 wtedy to było by jeszcze gorzej.
Mam brać accofil od 3-4 dpo i całą masę innych leków.  Czy to pomoże ? nie mam pojęcia 🤷‍♀️na razie i tak boję się zacząć starania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...