Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Okropny ból
40 minut temu, Gość Gość Ami napisał:

 A jakie są zalecenia w przypadku ANA dodatnich?

Jak sprawdzić czy powinnam brać kwas metylowany? Czy może można go brać zapobiegawczo?

Ja bym brala zapobiegawczo, ja i tak bralam choc nie mam mutacji mthfr.

Ana to chyba reumatolog z tego co pamietam. Jak ana1 dodatnie to trzeba zrobić ana2 i 3

Odnośnik do komentarza

Okropny ból super 😊 najważniejsze żeby maluszek był zdrowy. 
 

Mi na prenatalnych pan dr powiedział, ze na 60% procent będzie chłopiec, ale żeby nie przywiązywać się do tej myśli. A tydzień później moja gin powiedziała, ze będzie dziewczynka. Potem jeszcze na kolejnym USG się upewniłam i na 100% dziewczynka. Teraz na połówkowych pan dr tez powiedział, ze dziewczynka. Wiec mamy w brzuszku nasza Olgę, a jej starszy brat juz nie może się doczekać, az ona pojawi się na świecie 😆😊

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie niespodzianka, Mam pozytywny test ciążowy! A ten cykl spisałam na straty a tu tak niespodzianka. @ planowo jutro ale nie wytrzymałam i już testowałam. Staraliśmy się od sierpnia udało się w 6cs. 

Jutro idę na betę i proga i zobaczymy co dalej.

Mam prośbę trzymajcie za mnie i moją fasolkę kciuki. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Anna super!! Gratuluję 🙂

 

Okropny ból Ty wiesz ze ja z Tobą myślami ❤️

Martyna  aaaa super wieści!! Takie cykle sa najlepsze ❤️ ja z Zuza tez miałam stracony według mnie i odpuściłam... A tu była niespodzianka  która zaraz kończy 2 latka 🙂 trzymam kciuki 🙂

Aga88 jak sie czujesz?? 

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Anna.a, Okropny ból super ♥️ Wspaniałe wieści, teraz tylko czekać do rozwiązania ☺️ Cieszcie sie swoim stanem, bo pewnie szybko minie 

Martyna J - cudowne wieści 😍😍 tak bardzo sie ciesze, ze ten test wyszedł pozytywny! Teraz rośnijcie zdrowo i nudnej ciąży ♥️ 

Ja planowo dzis powinnam dostać @. Na razie nie przyszła, ale bylam w czwartek u gina na kontroli i mówiła, ze wszystko wyglada tak jakby szykowało sie do @, wiec testów nawet nie robię. Mam nadzieje, ze uda sie w kolejnym cyklu, jak nie to robimy pół roku przerwy 🙈

Ogólnie gin zasugerowała mi, żebym robiła testy owulacyjne, żeby sprawdzic, czy w ogóle mam owulacje po tej ciąży biochemicznej.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Pamiętam w starym wątku dziewczyny pisały o przyjmowaniu oleju lnianego/ slonecznikowego. Dostalam takie zalecenia od mojego nowego ginekologa. Tyle że to jest tak ohydne, że ledwo przechodzi przez usta. Któraś z Was to piła? Jakieś sposoby na szybkie wypicie? 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Eve napisał:

Hej dziewczyny. Pamiętam w starym wątku dziewczyny pisały o przyjmowaniu oleju lnianego/ slonecznikowego. Dostalam takie zalecenia od mojego nowego ginekologa. Tyle że to jest tak ohydne, że ledwo przechodzi przez usta. Któraś z Was to piła? Jakieś sposoby na szybkie wypicie? 

Hej ja piłam olej lniany, dodawałam do sałatek i mi bardzo smakował nawet bardziej niż oliwa z oliwek. Do starań polecam też picie siemienia lnianego oraz olej z wiesiołka do dnia owulacji. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Kasik napisał:

Hej ja piłam olej lniany, dodawałam do sałatek i mi bardzo smakował nawet bardziej niż oliwa z oliwek. Do starań polecam też picie siemienia lnianego oraz olej z wiesiołka do dnia owulacji. 

Chyba muszę go do sałatek przemycić bo inaczej nie przełknę. Mam też zalecenia oleju slonecznikowego. 

U mnie problemem nie było zajscie ale utrzymanie ciąży. Straciłam 3 ciążę. Aktualnie jestem w trakcie badań na pasożyty itp. Zmieniłam lekarza bo mój już nie miał pomysłu na mnie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Eve napisał:

Chyba muszę go do sałatek przemycić bo inaczej nie przełknę. Mam też zalecenia oleju slonecznikowego. 

U mnie problemem nie było zajscie ale utrzymanie ciąży. Straciłam 3 ciążę. Aktualnie jestem w trakcie badań na pasożyty itp. Zmieniłam lekarza bo mój już nie miał pomysłu na mnie.

Również jestem po 3 stratach. Ja dodatkowo brałam acard 150 i przy ostatniej ciąży zastrzyki z heparyny do 14 tc. Robiłaś badania na mutacje mthfr, czynnik v leiden oraz PAI 1? U mnie występuje mthfr oraz PAI. W ciążach brałam metylowane postaci witamin. A i polecam sprawdzić sobie poziom wit D3 oraz homocysteine

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kasik napisał:

Również jestem po 3 stratach. Ja dodatkowo brałam acard 150 i przy ostatniej ciąży zastrzyki z heparyny do 14 tc. Robiłaś badania na mutacje mthfr, czynnik v leiden oraz PAI 1? U mnie występuje mthfr oraz PAI. W ciążach brałam metylowane postaci witamin. A i polecam sprawdzić sobie poziom wit D3 oraz homocysteine

Mam zrobione kariotypy z mężem.

Trombofilia - Pai hetero

Hematologia - tocznie, białko s, białko c i wiele innych wszystko dobrze.

Immunologia - też wiele dobrych wyników. Ana dodatnie, ale po rozszerzeniu diagnostyki miano ujemne.

B12 przy stałej suplementacji ponad normę.

D3 -70

homocysteina 6,5-7

tarczyca +hashimoto-aktualnie wyniki idealne 

Przy ostatniej ciąży mialam clexane, duphaston, luteine. Byłam obstawiona suplementami od dlugo czasu. Strata w 7tc.

Nie bralam nigdy acardu.

Zmieniłam lekarza, zaczął od pasożytów i wymazu z szyjki. Zlecil witaminy z bicaps formeds +oleje + nalewka z glogu. 

Zobaczymy , może on znajdzie plan na mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...