Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Gość Okropny ból napisał:

Wczoraj test i dwie kreski. Beta dzisiaj 108, progesteron 26. Troche sie obawiam ze wysoka beta, miesiączka miala byc w niedzielę, dzis 27dc. W zdrowej jak i w poronionej ciazy beta w 27dc wynosiła 25... w pon.pojade sprawdzić czy dobrze przyrasta 

Trzymam kciuki 🤞🤞🤞❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Milciaczek tak jak piszą dziewczyny może musi się unormować? Ja po łyżeczkowaniu miałam jeden cykl 25 późnej 32 i kolejne już takie jak zawsze czyli 27-28 dni. 

U mnie planowo dziś powinna być owulacją. wiadomo nie robię testów owulacyjnych ani monitoringu u gina, tylko obserwuję śluz i wyliczam na podstawie długości cyklu, nie nastawiam się w tym cyklu na ciążę co ma być to będzie, ale działamy z mężem więc kto wie 😉

Miłego dnia dziewczyny 😙😙😙

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Okropny ból ❤️Ty wiesz ze ja trzymam kciuki i jestem razem z Tobą❤️

Mako mako jak się czujesz? 

Aga398 jak dajesz radę z 2?

Blanchee co słychać? 

Sandawilla żyjesz??? 

Ogonie co słychać u starej gwardii? 

 

A ja dziwczyny mam pod korek... Znowu chora i znowu antybiotyk 3 raz w tej ciąży.. .... Dzisiaj odebrałam wynik gbs.... Dodatni niestety... Wszystko jest tak jak nie powinno.... 

 

Dziewczyny gratuluję nowych kreseczek!! Za staraczki trzymam kciuki!! 

 

 

Odnośnik do komentarza

Okropny ból,cudowne wieści ❤️Kciuki mocno zaciśnięte to będzie dzidzia na lato😍Gratulacje dziewczyny dwóch kreseczek .Nadzieja współczuje ,będzie dobrze kochana 😍U nas czas pędzi jak szalony ,Bruno broi na całego 😂Po mału stroimy dom na święta ,choinkę ubieramy za 3 tygodnie .Uwielbiam ten czas a teraz z Brunem to tym bardziej ❤️Pozdrawiam was

2FB2985B-2E14-437D-91DB-263D98C5C60C.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 23/11/2021 o 1:14 PM, Gość Nadzieja666 napisał:

Okropny ból ❤️Ty wiesz ze ja trzymam kciuki i jestem razem z Tobą❤️

Mako mako jak się czujesz? 

Aga398 jak dajesz radę z 2?

Blanchee co słychać? 

Sandawilla żyjesz??? 

Ogonie co słychać u starej gwardii? 

 

A ja dziwczyny mam pod korek... Znowu chora i znowu antybiotyk 3 raz w tej ciąży.. .... Dzisiaj odebrałam wynik gbs.... Dodatni niestety... Wszystko jest tak jak nie powinno.... 

 

Dziewczyny gratuluję nowych kreseczek!! Za staraczki trzymam kciuki!! 

 

 

Miło że pytasz ❤️ u nas dzieje się 🤭 

3 listopada po kilku djiwch bólu głowy poszłam do lekarza, bo stwierdziłam ile można, może to covid chociaż żadnych objawów więcej nie miałam. Byłam już zmęczona samym bólem, a po paracetamolu nie dość że bez ulgi to jescze czułam się jak pijana 🤷🏻‍♀️ 

U lekarza oczywiście pani doktor, że wsyztskie próby wątrobowe zrobimy i da mi skierowanie na test, ale zanim to to jeszcze zmierzy mi cisnienie. Wyszło 155/90, więc od razu skierowanie na patologie, bo w sumie w szpitalu tez zrobią mi test 🤣 na sorze paracetamol w kroplówce, badania krwi i moczu i wyszło białko. Tak więc przyjęli mnie na oddział na dobową zbiórkę i tam wyszło, że taki wynik w ciąży może być. No a do bólu głowy wezwali najpierw naurologa a później laryngologa i takim sposobem byłam tam 6 dni 🤭 

Dwa tygodnie spokoju i w niedzielę powtórka z rozrywki, ciśnienie 163/98 🤷🏻‍♀️ tym razem tylko 3 dni bo wyniki takie jak wtedy, zalecenie mierzenia ciśnienia i za tydzień na ktg. Chciałabym już mieć poród za sobą 🤭 jutro 38tc 🙂

Dwa tygodnie miedzy pobytami dużo chodziłam, zakupy, spacery. Teraz też wróciłam się indukować do domu 😂 umówiłam się w szpitalu, że do 3 razy sztuka i że teraz to już tylko spotkamy się na porodówce 🙂

No i u mnie też gbs+ 😞 ale damy radę! To już końcówka ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 88
W dniu 19/11/2021 o 2:57 PM, Gość Okropny ból napisał:

Wczoraj test i dwie kreski. Beta dzisiaj 108, progesteron 26. Troche sie obawiam ze wysoka beta, miesiączka miala byc w niedzielę, dzis 27dc. W zdrowej jak i w poronionej ciazy beta w 27dc wynosiła 25... w pon.pojade sprawdzić czy dobrze przyrasta 

Okropny ból bardzo się cieszę że się udało 😁 życzę spokojnej i nudnej ciąży i zdrowego bobaska 😘

Odnośnik do komentarza

Jejku, dziewczyny ile wspaniałych wiadomości! Gratulacje! 

Okropny ból - mega się cieszę, że w końcu się udało 🥰

Tak czytam i czytam i wspomnienia wrociły. Ale nie do poronienia tylko do czasów starań i pozytywnego testu. I chociaż w poprzednie święta czułam się jak 💩 z powodu mdłości to z uśmiechem teraz myślę o tegorocznych świętach już z naszym synkiem 🥰 pewnie będą święta nerwowe bo jedziemy do rodziców i teściowej i jak zwykle będą świąteczne mini awantury i pretensje ale jakoś mam to gdzieś bo najważniejsze jest dla mnie to, że będę mój największy tegoroczny prezent tuliła w ramionach.  

Myślę o kolejnym dziecku. Jest ciężko na razie przy tym maluchu (wczoraj skończył 4 msc) ale chce mieć więcej dzieci. I fajnie gdyby była dziewczynka (ale wiadomo że sobie mogę... chcieć... 🙈) jak narazie jesteśmy z mężem przerażeni tym że mamy 43m mieszkanie i że z Mikim nam jest ciasno a gdy jeszcze dojdzie kolejne maleństwo to już będzie tragedia. Teraz o budowie domu nie ma mowy bo to jakaś paranoja a nie chce przeprowadzać się do kolejnego mieszkania...😩 Ale... Dla mnie najważniejsza jest rodzina i możemy sobie siedzieć na głowie oby była miłość i wzajemny szacunek. A dopiero jak dzieci pójdą do szkoły to pomyśli się o czymś większym.   

Mako Mako- pozytywny gbs to nic strasznego. Dostajesz tylko antybiotyk w kroplówce na sali porodowej. Ja też miałam pozytywny i gdyby nie to że podłączyli mnie pod oxy bo nie było rozwarcia to pewnie bym rodziła w wannie bo takie było moje marzenie żeby urodzić do wody ale niestety byłam cały czas podpięta pod oxy i ktg i nie mogłam się ruszać 😬

Edytowane przez Jusia

Aniołek 22.06.2020-11 tyd.  😞

Syn ❤️  24.07.2021 ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból

Nadzieja wiem 🥰

dziekuje dziewczyny 🙂 za 2 tyg wizyta.

Jusia ja Cie rozumiem, my tez sie gniezdzimy w jednym pokoju, ale jakos mi to nie przeszkadza. Wiem ze to do czasu bo budujemy dom.

Mako to juz ostatnia prosta i lada chwila urodzisz, uzylam ostatniego testu, tego z napisem od Ciebie 🙂

Bruno jak zwykle model, te loczki ma cudne

Martyna, trzymam za starania

Milciaczek, przyszla @?

Moska, czytasz nas jeszcze? 

Odnośnik do komentarza

Tyle z Was trzymam za mnie kciuki, że nie ma szansę żeby się nie udało 😉

Planowany termin @  to 3 grudnia. Tego dnia mam też imprezę pożegnalna kolegi z pracy. Będzie się alkohol lał strumieniami jak to u drogowców 😂 więc jak @ nie przyjdzie wczesnej muszę z rana zrobić test żebym w razie czego wiedziała czy mogę wypić jakiegoś drinka. 

W tym miesiącu nie nastawienia się że się udało, bo mam za  dużo stresu w pracy, ale zobaczymy, jeszcze tylko tydzień i wszystko się wyjaśni.

 

Odnośnik do komentarza

Jusia to będą cudowne święta! Chociaż na też nie powiem, nakręcam się, że zaraz ktoś będzie mi chciał bujać Malutka żebym sobie zjadła czy coś, a na chwilę obecną mój lwi instynkt mówi mi, że nikomu nie dam się za szybko zbliżyć do dziecka 🤣

Okropny ból cieszę się 🥰 cały czas mocno trzymam kciuki 🥰❤️❤️

Martyna 🤞🤞🤞

Odnośnik do komentarza
Gość Milciaczek

Jejku ile tu pozytywnych wiadomości i nadzieji. Wszystkie wydajecie się być takie radosne i szczęśliwe. Chyba okres przedświąteczny działa magicznie. Przynajmniej mam taka nadzieje 😁 

 

u mnie @ oczywiście przyszła. Tym razem w 36 dc. Zobaczymy jak to dalej będzie 🙈 w ogóle od ciąży biochemicznej jakieś skąpe mam te @, a to już 3. Zawsze były intensywne, a teraz ledwo co 🤷‍♀️ No ale lekarz mówi, ze wszystko jest w porządku. Robiłam tez powtórkę TSH i z ponad 11 spadło mi do 5,15 wiec to chyba dobrze. Jutro wizyta u endokrynologa i zobaczymy, czy będziemy zwiększać dawkę leków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...