Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Smutek86 u nas dobrze, męczyliśmy się z przeziębieniem całą naszą czwórka ale na szczęście wychodzimy już na prostą 🙂 Mały rośnie, śmieszek z niego niesamowity 🙂 spokojniutki jest, nie mam prawa narzekać. W nocy mamy jedno karmienie. Przy drugim dziecku jest już troszkę łatwiej mam wrażenie, albo poprostu ja mam tak współpracujące egzemplarze 😉😃

No i jesteśmy już po chrzcinach 🙂

A co u Was? Jak maluszek? 

Mama85 czytasz nas jeszcze? Co u Ciebie? 

Odnośnik do komentarza
Gość Smutek86

Kasik śliczności te Wasze skarby😘😘😘 Cudownie razem wyglądacie 🥰

My chrzciny mamy teraz w sobotę... Michaś ogólnie też bardzo radosny jest, lubi gdy ktoś się z Nim bawi i mam wrażenie, że już by chciał chodzić, taki jest ruchliwy😀🙃 teraz ma gorszy czas, bo dopadł go kolejny skok rozwojowy... w nocy budzi się dwa razy na karmienie, głodomorek jeden🤣 ale i tak jest moim szczęściem ❤

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane! 

Jedna z forumowiczek odesłała mnie do Waszego wątku. Wpisów jest tu mnóstwo i nie udało mi się jeszcze przejść przez wszystkie.

Chciałam Was spytać o radę: czy macie do polecenia ginekologa w Warszawie, który pomoże z tematem ciąży po poronieniu?

Staramy się z mężem od roku i póki co straciliśmy dwoje maluszków. Oboje mamy po 27 lat (ja kończę za 4 dni), zdrowo żyjemy. Ja mam niedoczynność tarczycy i problemy z prolaktyną, ale przyjmuję Letrox i Bromergon i wyniki są teraz w normie (w normie do zachodzenia w ciążę, a nie ogólnej), a mimo wszystko ciągle się nie udaje...

Za 3 dni mieliśmy przywitać nasze pierwsze maleństwo, więc serce mi pęka. Będę wdzięczna za każdą radę. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Mar napisał:

Cześć kochane! 

Jedna z forumowiczek odesłała mnie do Waszego wątku. Wpisów jest tu mnóstwo i nie udało mi się jeszcze przejść przez wszystkie.

Chciałam Was spytać o radę: czy macie do polecenia ginekologa w Warszawie, który pomoże z tematem ciąży po poronieniu?

Staramy się z mężem od roku i póki co straciliśmy dwoje maluszków. Oboje mamy po 27 lat (ja kończę za 4 dni), zdrowo żyjemy. Ja mam niedoczynność tarczycy i problemy z prolaktyną, ale przyjmuję Letrox i Bromergon i wyniki są teraz w normie (w normie do zachodzenia w ciążę, a nie ogólnej), a mimo wszystko ciągle się nie udaje...

Za 3 dni mieliśmy przywitać nasze pierwsze maleństwo, więc serce mi pęka. Będę wdzięczna za każdą radę. 

Bardzo mi przykro. Mogę polecić bardzo dobra lekarke ale nie z Warszawy tylko z Radomia: Monika Bator-Gregorczyk

Odnośnik do komentarza
Gość Michalina
6 godzin temu, Gość Mar napisał:

Cześć kochane! 

Jedna z forumowiczek odesłała mnie do Waszego wątku. Wpisów jest tu mnóstwo i nie udało mi się jeszcze przejść przez wszystkie.

Chciałam Was spytać o radę: czy macie do polecenia ginekologa w Warszawie, który pomoże z tematem ciąży po poronieniu?

Staramy się z mężem od roku i póki co straciliśmy dwoje maluszków. Oboje mamy po 27 lat (ja kończę za 4 dni), zdrowo żyjemy. Ja mam niedoczynność tarczycy i problemy z prolaktyną, ale przyjmuję Letrox i Bromergon i wyniki są teraz w normie (w normie do zachodzenia w ciążę, a nie ogólnej), a mimo wszystko ciągle się nie udaje...

Za 3 dni mieliśmy przywitać nasze pierwsze maleństwo, więc serce mi pęka. Będę wdzięczna za każdą radę. 

Cześć! Polecam dr Pawła Milewczyka-to ginekolog, androlog i endokrynolog w jednym. Trafiłam do niego po moim 3 poronieniu. I dzięki niemu mam juz wspaniałą 2.5 letnia córeczkę a niebawem na świecie powitam synka. Polecam tego lekarza z całego serca!

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie tu nie było a tu takie wieści 🙃

 Gratuluje młodym mamom . Znow parę maluchów się pojawiło co mnie bardzo cieszy .

Ja czekam niecierpliwie na okres bo mimo ,iż stosowałam plastry antykoncepcyjne moja ginekolog po zrobieniu usg stwierdziła, że mam owulacje . Jeśli tylko okres przyjdzie przechodzę na tabletki a jeśli nie ..... Może to głupie, że piszę o tym na naszym forum ale nie chce juz więcej dzieci . Gdybym była młodsza to owszem ale mam 43 lata więc jakoś czuje się nie pewnie w zaistniałej sytuacji . 

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny szczególnie te ze starej gwardii. 

Tymczasem pozdrawiamy z Karolką 

Screenshot_20210727-230030_Gallery.jpg

Aniołek 31.08.2018 http://fajnamama.pl/suwaczki/qukf8qr.png

Odnośnik do komentarza

Kasia ale fajne chłopaki 🙂 

Niecierpliwa ale mała Słodzinka. Nie tak dawno Witek był taki malutki a tu już 11 miesięcy. Nawet nie wiem kiedy to zleciało. 

Cudak88 a to Twoje pierwsze dziecko? W pełni rozumiem to co czujesz. Ja się nie mogę napatrzeć na Witka. Cały czas bym chciała go przytulać i całować i nie mogę się nim nacieszyć. Aż czasami już się wkurza przez tą moją nachalność, hehe 😆 

Pozdrawiamy wsysztkie ciocie 😘

IMG_20210727_230054.jpg

IMG_20210727_230028.jpg

IMG_20210727_230401.jpg

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza

Soniamalutka jaka Karolcia już duża ❤️ widzisz, tak to jest dziwnie poukładane. Jak się bardzo chce dziecko to często trudno to przychodzi a jak się nie chce to takie kwiatki, że niby niemożliwe jest zajście a tu jednak. Ale życzę Ci żeby okres przyszedł w takim razie 😉

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...