Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość mako_mako napisał:

Reaguj szybko!

Ja zmieniłam dawkę od następnego dnia po badaniu, bez wizyty u lekarza, na poczatku albo łamałam tabletki albo brałam po dwie, kombinowałam do wizyty. Oprócz eutyroxu biorę jeszcze jodit.

Trzymam kciuki ❤️

Myślisz że jak wezmę większe dawki to jest w stanie szybko spaść żeby w tym cyklu jeszcze spróbować starań? 

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako
40 minut temu, Gość Eve napisał:

Myślisz że jak wezmę większe dawki to jest w stanie szybko spaść żeby w tym cyklu jeszcze spróbować starań? 

Myślę, że tak. Zacznij od jutra i pamiętaj, że są dziewczyny z wyższym TSH, które dowiadują się o tym dużo później niż my! Myślę, że nasz stres też tu nie pomaga, a wręcz przeciwnie!

Poziom sprawdza się po 4 tyg ale moim zdaniem, nie ma co czekać tylko działać!🥰❤️

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość mako_mako napisał:

Myślę, że tak. Zacznij od jutra i pamiętaj, że są dziewczyny z wyższym TSH, które dowiadują się o tym dużo później niż my! Myślę, że nasz stres też tu nie pomaga, a wręcz przeciwnie!

Poziom sprawdza się po 4 tyg ale moim zdaniem, nie ma co czekać tylko działać!🥰❤️

 

Mam brać letrox  125 do niedzieli, miałam teleporade z Endo. 

Sama miałam w poprzedniej ciazy poziom  9,4 ale wtedy byłam na letrox 25. Ale z opinii endokrynologow to nie tarczyca była przyczyną straty w 17tc. 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol
7 godzin temu, Blancheee napisał:

Cześć dziewczyny super, że Was odnalazłam:) mam nadzieje, że mnie ktoś jeszcze pamięta. 
 

Nadzieja666 gratulacje! Super wieści, teraz musi być dobrze ! Trzymam kciuki. 
 

dziewczyny ja do Was z pytaniem, w sobotę robiłam bete i nic nie wyszło. Testy ciążowe wcześniej tez negatywne. Dzisiaj zrobiłam test i blada druga kreska, myślicie, ze to możliwe ? Ze w sobotę nic się nie działo jeszcze a dziś już test pokazuje ciąże ? Boje się jak zwykle 😞 jestem jeden dzień po terminie miesiączki. 

Moze dluzej sie zagniezdzalo po prostu, albo tak jak mowi Nadzieja, pozniej byla owu. Przez 48h chyba podwaja sie beta wiec możliwe, jesli test o czułości 10

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
8 godzin temu, Blancheee napisał:

Dziękuje dziewczyny. Powtórzę betę za kilka dni o ile nie dostanę @. Co ma być to będzie...

@Nadzieja666 jak się w ogóle czujesz ? Nadal karmisz piersią ? Ja mam takiego cycoholika, że ciężko będzie odstawić. Czekam na cudowne samoodstawienie, ale czarno to widzę 😏

 

Wiesz co zostało mi ostatnio karmienie na wieczór i z tym ciężko bo ta to nawet poszło.... No ale to ostatnie to nie wiem jak ja odstawie.... Dlatego też właśnie się zastanawiam czy to nie ma wpływyna te moje plamienia.... Czuję się dobrze tylko te plamienia mnie martwią.. Wizyty mam 24.05 zastanawiam się co z pracą itd... Dużo nie wiadomych...w czerwcu dopiero decyzja czu Zuza soe dostanie do żłobka. A ja trzymam kciuki za Twoja betę ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Blancheee
5 godzin temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Wiesz co zostało mi ostatnio karmienie na wieczór i z tym ciężko bo ta to nawet poszło.... No ale to ostatnie to nie wiem jak ja odstawie.... Dlatego też właśnie się zastanawiam czy to nie ma wpływyna te moje plamienia.... Czuję się dobrze tylko te plamienia mnie martwią.. Wizyty mam 24.05 zastanawiam się co z pracą itd... Dużo nie wiadomych...w czerwcu dopiero decyzja czu Zuza soe dostanie do żłobka. A ja trzymam kciuki za Twoja betę ❤️

U mnie podobnie, mam jutro wizytę w żłobku, ale rekrutacja dopiero na wrzesień, z praca tez nie wiem co zrobić, mam dać znać w czerwcu czy wracam.... najchętniej to bym nie wracała. Dziś zrobiłam znowu test i dwie wyraźne kredki, w piątek zrobię bete. Ja mam wrażenie, ze moja w nocy w ogóle nie Spi, tylko cyc i cyc co raz gorzej.... ale zwalam na zęby. Czytałam, ze niby karmienie tak jak seks nie ma wpływu na ciąże. U mnie wczoraj zauważyłam dosłownie dwie nitki krwi, ale liczę na to, ze to przez zagnieżdżenie. W poprzedniej ciąży tez przerabiałam plamienia i wszystko dobrze się skończyło 🙂 teraz musi być dobrze ! 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
7 godzin temu, Gość Blancheee napisał:

U mnie podobnie, mam jutro wizytę w żłobku, ale rekrutacja dopiero na wrzesień, z praca tez nie wiem co zrobić, mam dać znać w czerwcu czy wracam.... najchętniej to bym nie wracała. Dziś zrobiłam znowu test i dwie wyraźne kredki, w piątek zrobię bete. Ja mam wrażenie, ze moja w nocy w ogóle nie Spi, tylko cyc i cyc co raz gorzej.... ale zwalam na zęby. Czytałam, ze niby karmienie tak jak seks nie ma wpływu na ciąże. U mnie wczoraj zauważyłam dosłownie dwie nitki krwi, ale liczę na to, ze to przez zagnieżdżenie. W poprzedniej ciąży tez przerabiałam plamienia i wszystko dobrze się skończyło 🙂 teraz musi być dobrze ! 

O mammo dopiero w piątek 🙂 ale muszę sie na czekać 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość monia_franiu

Cudak88 dzięki! Ale cięcie przesunęło mi się o tydzień. 27.05 mam być dopiero przyjęta do szpitala, może dzień później będzie cc. Nie mam pojęcia czy zdążymy wyjść ze szpitala przed naszym ślubem 😞

wczoraj po słabszym ktg u poloznej byłam na IP i po badaniach odesłali mnie do domu... Może jeszcze uda się w jakiś sposób wygonic Młodego szybciej 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
Godzinę temu, Gość monia_franiu napisał:

Cudak88 dzięki! Ale cięcie przesunęło mi się o tydzień. 27.05 mam być dopiero przyjęta do szpitala, może dzień później będzie cc. Nie mam pojęcia czy zdążymy wyjść ze szpitala przed naszym ślubem 😞

wczoraj po słabszym ktg u poloznej byłam na IP i po badaniach odesłali mnie do domu... Może jeszcze uda się w jakiś sposób wygonic Młodego szybciej 😉

A co sie dzieje na ktg? A na kiedy termin masz? 

Odnośnik do komentarza
Gość monia_franiu

Nadzieja666 termin z om mam na 3.06, ale to będzie moje trzecie cięcie, stąd już od połowy ciąży było zaplanowane na 38 tc, czyli teoretycznie na jutro, moja lekarka wiem, że moje dzieci nie są duże przy urodzeniu, ale Augustek miał 2 tygodnie temu, kiedy umawialiśmy już konkretną datę ciecia, niecałe 2800g, więc lekarz który będzie robił cięcie postanowił, że będzie ono tydzień później. Wczoraj na IP już się okazało ze szacowana masa synka to ok. 3300g więc już tak akurat. 

A na ktg nic wielkiego, poprostu Mały był leniwy i nie dało się go niczym pobudzić, więc ten zapis był taki jakby cały czas spał, ja ruchy czuje bardzo słabo bo mam łożysko na przedniej ścianie, tylko po śniadaniu i ok. Godz 17 tak po obiedzie czuje te ruchy wyraźniej. W ciągu dnia dużo biegania za dziećmi, jeszcze ostatnie wizyty kontrolne u specjalistów z nimi zaliczam, więc tych ruchów siłą rzeczy czuję jeszcze mniej. Położna moja na tym zapisie u niej mi napisała, że "zapis bez cech zagrożenia, ale do konsultacji z ginekologiem", napisałam o tym mojej lekarce a ona, że mam jechać na ip. No to pojechałam. Tak zrobili mi USG, nawet się do mnie nie odzywajac i nie odpowiadając na pytania, a później podłączyli na godzinę pod ktg i tyle. Wiadomo, sprzęt szpitalny lepszy, to ruchy Młodego wykrywał dobrze, ale ja i tak czułam może 5% z nich. W trakcie jak tam leżałam to się jeszcze napatoczył lekarz-pieniacz, który wpadł mi z krzykiem do gabinetu badań, że co to za położna mnie tu przysłała z absolutnie całkowicie prawidłowym ktg, żeby oni zrobili drugie też prawidłowe (a spojrzał tylko 3 sekundy na zapis który leciał) jak ona się nazywa i że mam mu podać jej numer on już sobie z nią porozmawia. A sam mi sie nawet nie przedstawil i już go więcej nie widziałam. 

Ale to ktg na Izbie też było dziwne, skoki tętna Synka od 110 do 200, cześć tych wyższych zapisów wiadomo wynikała z jego ruchów, ale tylko mi się włączył 5 razy alarm w ktg na za wysokie tętno, żadnej innej pacjentce nie. 

No cóż. Przekonałam się tym razem osobiście, a nie z opowieści, że Polna to nie jest szpital w którym chce rodzić, ale cóż... Tym razem muszę.. 

Dostałam od położnej przepis na "koktalj położnej" Może zadziała, a jak nie to przynajmniej dobrze przeczyści... 

Odnośnik do komentarza

Hejka. Ja dzisiaj mialam badania i dzidzia zdrowa, trzecia dziołcha do kompletu🙈

A u nas pasmo nieszczesc. Jestem z Domi w szpitalu. Juz dobrze ale trzymaja nas nie wiem po co jak zdrowa juz w sumie a reszte leczenia mozna w domu....

Odnośnik do komentarza

Monia_ Franiu trzymamy kciuki 🤞 olej tego lekarza, nie warto się nim przejmować. Teraz najważniejsza jesteś Ty i Maleństwo ❤️

Nadzieja- ja mam pai w hetero, ogólnie samo pai to nie jest wskazanie do żadnych leków itp. wszystko zależy jaką historię ma koleżanka. Ale sądzę że Acard od owu nie zaszkodzi 😉 ja brałam (miałam od pozytywnego testu brać ale coś mnie tknęło i zaczęłam brać od owu).

Aga gratulacje- zdrówka 😙 będzie dobrze 😘

Okropny ból- nie wszystko stracone. Trzymam kciuki 🤞

Dziewczyny dzisiejsza noc nie przespana, co jakieś 40 minut budził mnie ból jak na okres i wiedziałam że coś się zaczyna dziać 😳 na szczęście miałam dziś umówioną wizytę u gin i co się okazało- mam 1.5 cm rozwarcia, szyjka krótka miękka i gotowa  😁 a  tydzień temu wszystko było pozamykane na 4 spusty 😂 Maleństwo 3100g więc odpoczywamy i pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji 😁 dziś 37+3. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Monia_franiu współczuje ze trafiłaś na takiego konowała... Najważniejsza jesteś Ty i maleństwo. Lepijw pojechać dwa razy więcej niż raz za późno. Trzymam kciuki za szczęśliwego rozwiązanie 🙂

Aga398 to już wiaodmo super!!! Który to tydzień?  A co sie dzieje z Twoja mała na co choruje? 

Okropny bol może jeszcze nic straconego 🙂

Niecierpliwa aaaa to już już 🙂 nie mogę siw doczekać jak się nam pochwalisz 🙂Co do przyjaciółki narazie jeszcze nic nie wiem czek na resztę badan... Ma spotkanie z hematologiem w przyszłym tyg. 

Odnośnik do komentarza

Okropny bol, nadzieja prawdopodobnie zapalenie ukladu moczowego. Zaczela goraczkowac normalne bez innych objawow. A w nocy skoczylo do 41 i mowie Wam wygladalo to strasznie sina, niekontaktujaca. Ten widok mam ciagle przed oczami, strach jaki mialam w sobie... Karetka nas zabrala i od tej pory jak trafilismy do szpitala (po ibupromie,czopku i okladach) 36 stopni ma. Wszystkie badania ok, tylko w moczu leukocyty. Dostaje antybiotyk i mogliby nas juz wypuscic bo czuje sie dobrze od samego poczatku. A to trzymaja aby im dni zlecialy pewnie. Tu tyle chorych dzieci... Szok. Ja juz kicham i z nosa cieknie. Jutro powiem Ze maja nas wypisac i tyle. Stan jest dobry wiec wystarczy leczenie w domu.

Nadzieja juz 14 tc koncze🙂

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Niecierpliwa już wszystko wiem ma Pai-1 4g układ homozygotyczny... 

Kochana a jak jej historia? Problemy z zajściem? Jakieś straty? Badała caly profil na trombofilie i tylko pai jej wyszło? Przy homo bralabym acard150 od owu. I sprawdziłabym poziomy: homocysteina, kwas foliowy, d, b. Po wynikach będzie wiadomo jaką suplementację włączyć. Ja hematologa nie polecę bo nie chodziłam, suplementy dobrałam z wiedzy od Dziewczyn tutaj plus po zaakceptowaniu przez gin.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...