Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Nadzieja niby lepiej, juz zaczelam chodzic ale wyglada brzydko bo jest duzo krwiakow, opuchnieta kostka, nie ma zakresu ruchow poza prostym chodzeniem. Nie boli jak chodze ale przy dotyku czy probie skrecenia tak. Nie pojade nie zrobie rtg wiec nic sie nie dowiem😔😔

A Ty jak sie czujesz??🙂

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za miłe słowa 😍Fiolka super że nas znalazłaś ,pięknie wyglądacie a Witus jak wyrósł❤️ ,rosną nam te szkraby.Karolka jaka śliczna ❤️Okropny ból trzymam kciuki 😍Nova,bardzo przykro ze tu trafiłaś ,forum pomoże ci napewno .Matkapatka,super wiadomości ,teraz będzie juz z górki.Dziewczyny na końcówce czekamy za waszymi maluszkami ❤️Ja tez bardzo się z wami zżyłam i muszę tu zaglądać co chwile 

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako
12 godzin temu, Gość Aga398 napisał:

Nadzieja niby lepiej, juz zaczelam chodzic ale wyglada brzydko bo jest duzo krwiakow, opuchnieta kostka, nie ma zakresu ruchow poza prostym chodzeniem. Nie boli jak chodze ale przy dotyku czy probie skrecenia tak. Nie pojade nie zrobie rtg wiec nic sie nie dowiem😔😔

A Ty jak sie czujesz??🙂

Aga, a może chociaż USG żeby sprawdzić czy więzadła nie są naderwane? 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Cudak88

Drogie Dziewczyny, czy ból jak na okres w końcówce 37 tygodnia ma coś związanego ze skurczami przepowiadającymi, które mogą się zacząć kilkanaście, kilka dni przed porodem? Od tygodnia je mam i dzisiaj w nocy naprawdę rozhulały się bardzo mocno. Aż się wystraszyłam. Na początku pojawiały się rzadziej i na chwilę, teraz ich częstotliwość jest jakby zwiększona. Niecierpliwa, czy Ty już coś takiego masz? Wiem, że każda ciąża jest inna, ale mam jakieś takie przeczucie, że to już niedługo.

Odnośnik do komentarza

Cudak88 miałam tak w tamtym tygodniu dwa razy w nocy że jak budziłam się na siku to czułam ból właśnie jak na okres ale nie za mocny. To był pon i wt i w środę byłam na kontroli i doktorka powiedziała że nic się narazie nie dzieje ale jak są takie bóle to znaczy że macica zaczyna ćwiczyć. Czasem mnie w ciągu dnia złapie takie uczucie wlasnie jak na okres bo bólem tego nazwać nie mogę. Ja mam wrażenie że moja Mała układa się coraz wyżej 🥴 jakby za nic nie chciała opuszczać brzuszka hehe ale to dobrze, niech jeszcze sobie siedzi i rośnie ❤️

Cudak88 może wybierz się na ktg zobaczysz co tam się dzieje 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Cudak88

Dziękuję za odpowiedź, Dziewczyny! Zaczęło się w zeszłym tyg. Byłam u mojej gin w poniedziałek, było też robione ktg, które nie wykazało żadnych skurczy. Od jakiś dwóch dni boli mnie bardzo na okres, cały czas, więc to nie są jakieś takie skurcze pomiędzy którymi mam spokój, tylko jest to ból ciągły, nie da się o nim nie myśleć, choć robię co mogę. Teraz mam ktg w poniedziałek. W środę rozmowę z położną, mam nadzieję, że dotrwam, byłabym spokojniejsza, ale nie wiem... Stresuję się tym, niby wszystko gotowe, a jednak ciągle mam wrażenie, że jeszcze coś, jeszcze coś...

Odnośnik do komentarza

Cudak- no u mnie w przeciagu chyba 2 dni 😁

Tez sie balam bardzo, ale tego sie nie da nie rozpoznac. Pociekly mi tylko troche wody, bylam w szpitalu, odeslali mnie do domu, wrocilam nastepnego dnia po calej nocy skurczow przesiedzianej na pilce (polecam bardzo, dla mnie zbawienne).

Zaufaj naturze, nigdy nie bedziesz miala poczucia ze wszystko jest, ale na prawde, przy najmniej u mnie, to co niezbedne bylo a reszta byla dokupywana jak byla potrzeba.

Trzymam kciuki 🤗

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Niecierpliwa słodki brzuszek❤️

Aga398  kurcze pasowałoby to sprawdzić jakos... Biedna...  Ja czuję się dobrze  kryzys psychiczny miałam w czwartek.... Ale już jest lepiej. Z objawow mam ciągle sikania i dla mnie to nowość bo do tej pory nie miałam tego przy pozostałych ciążach no i brzuszek rośnie a dopiero 7 tydzień. Ale podobno z każdą ciążą szybciej widać. 

Cudak dasz radę będzie dobrze ❤️ tylko spokojnie. Trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza

Mako mako a to nie wiedzialam ze mozna usg zrobic. Hmm zaciekawilas mnie. Musialabym do jakiegos ortopedy sie zapisac. Noga nie bolala a dzisiaj troszke pochodzilam no i ciagle mnie boli ta noga i dretwieje😔

Na szczescie maz wraca i bede miala pomoc ale psychiczne obciazenie bo to znaczy ze stracil prace😔

Nadzieja wszystko bedzie dobrze❤️ wierze w to! Odpoczywaj ile mozesz 

Niecierpliwa piekny brzuszek😍😍

Odnośnik do komentarza
Gość Cudak88

Niecierpliwa - cudny brzuszek! 🙂 aaaaa, może i ja odważę się tutaj wrzucić swój! 🙂 zdjęcia pamiątkowe mamy zrobione i łóżeczko stoi już w sypialni - nie sądziłam, że doczekam tego momentu. Z bólami dałam sobie w sobotę czas do wieczora i się uspokoiły, ale Mały jest nad wyraz energiczny, jutro ktg, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Wykończy mnie ten 1 trymestr.... Byłam na izbie bo po południu dostałam większe plamienia nawet widziałam trochę krwi czerwonej.... Ale na szczęście wszystko w porządku. Lekarz zwiększył dawkę dufastonu ma 3x1, serduszko biło 158/min. Oczywiście nie włączał. I nie wiedział lekarz skąd to sie zadziało.... Także taką niedzielę wrażeń miałam..... 

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwa ,jaki śliczny brzuszek❤️Cudak,tez miałam takie bóle z Brunem jak na okres krótko przed cc około 37,38 tygodnia a na wymioty mi się zbierało krótko przed porodem w pierwszej ciąży z córką.Nie stresuj się kochana dasz radę musisz myśleć że juz niedługo będziesz tulić w ramionach swoją kruszynkę 😍Nadzieja odpoczywaj i oszczędzaj się ,będzie dobrze 😍

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol
10 godzin temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Wykończy mnie ten 1 trymestr.... Byłam na izbie bo po południu dostałam większe plamienia nawet widziałam trochę krwi czerwonej.... Ale na szczęście wszystko w porządku. Lekarz zwiększył dawkę dufastonu ma 3x1, serduszko biło 158/min. Oczywiście nie włączał. I nie wiedział lekarz skąd to sie zadziało.... Także taką niedzielę wrażeń miałam..... 

Kurcze, ale sie ostresujesz biedna...

I gdzie pojechalas na izbe? 

Ja testuje w niedz lub pon...

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
33 minuty temu, Gość Okropny bol napisał:

Kurcze, ale sie ostresujesz biedna...

I gdzie pojechalas na izbe? 

Ja testuje w niedz lub pon...

A dajta spokój 🙂

Ciśnienie miałam 145/90 hahah do profamilii pojechałam. 

Oo to trzymam kciuki ❤️

 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny super, że Was odnalazłam:) mam nadzieje, że mnie ktoś jeszcze pamięta. 
 

Nadzieja666 gratulacje! Super wieści, teraz musi być dobrze ! Trzymam kciuki. 
 

dziewczyny ja do Was z pytaniem, w sobotę robiłam bete i nic nie wyszło. Testy ciążowe wcześniej tez negatywne. Dzisiaj zrobiłam test i blada druga kreska, myślicie, ze to możliwe ? Ze w sobotę nic się nie działo jeszcze a dziś już test pokazuje ciąże ? Boje się jak zwykle 😞 jestem jeden dzień po terminie miesiączki. 

20.12.2018 Aniołek 7/11tc

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako
15 minut temu, Gość Eve napisał:

Dziewczyny jestem zalamana!!! Mieliśmy zacząć starania A dziś zrobiłam tsh  i wyszło 3.9 :((  chce mi się plakac

Ja przy pierewzej becie miałam 3,1. Od razu zwiekszylam dawke i na razie 1.7 się utrzymuje. 

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość mako_mako napisał:

Ja przy pierewzej becie miałam 3,1. Od razu zwiekszylam dawke i na razie 1.7 się utrzymuje. 

 

Zamierzam przejść na większa dawkę i może do owu opadnie ale boję się jeszcze bardziej. Siedzę w pracy i rycze 

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako
35 minut temu, Gość Eve napisał:

Zamierzam przejść na większa dawkę i może do owu opadnie ale boję się jeszcze bardziej. Siedzę w pracy i rycze 

Reaguj szybko!

Ja zmieniłam dawkę od następnego dnia po badaniu, bez wizyty u lekarza, na poczatku albo łamałam tabletki albo brałam po dwie, kombinowałam do wizyty. Oprócz eutyroxu biorę jeszcze jodit.

Trzymam kciuki ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Eve ja nie pomogę przy tarczycy. Nie płaczemy tylko walczymy!! Dokładnie jal dziewczyny piszą reaguj i działaj!! Jeszcze nic nie stracone!! 

Blanchee wydaje mi sie ze to możliwe może później miałaś owulacje..... Ale to może bardziej doświadczone dziewczyny sie wypowiedzą 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...