Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny 😘 dopiero mam chwilę czasu by napisać... jak wiecie Michaś przyszedł na świat 15.04 przez CC... wyszły zaburzenia rytmu serca, dlatego też jesteśmy ciągle diagnozowani w tym kierunku... obecnie przebywamy w szpitalu dziecięcym i mamy założony holter już drugi raz w ciągu naszego pobytu by wszystko dokładnie sprawdzić, było też echo i ekg... czekamy aż w końcu będziemy mogli pójść do domu i przywitać się z tatą, który Synka jeszcze nie widział na żywo... 

Jeśli o mnie chodzi to rana po CC nie bardzo chce się goić... w 2 dobie pojawił się krwiak, gorączka i opuchlizna... dostawałam antybiotyki i pojawiła się do tego okropna wysypka... leki średnio na mnie działają, bo poprawy brak i z tego powodu nie chcieli wypuścić mnie ze szpitala, ale jakoś udało mi się wybłagać u ordynatora by warunkowo mnie wpisał ze względu na Małego by mogli go już diagnozować... 

Powiem Wam, że jestem już mega zmęczona... od 12 kwietnia jesteśmy w szpitalach... rana nie chce się goić, Michasiem trzeba się zająć 24godz na dobę, a odwiedzin brak... czekam z wielką nadzieją na jutrzejszy dzień by usłyszeć co dalej... mam nadzieję, że po raz kolejny mój jakiś tam plan nie runie i wrócimy w końcu do domu ❤

Kasik i Mama85 gratulacje dla Was 👶😘 dużo zdrówka dla Maluszków 🥰

20210504_093510.jpg

Odnośnik do komentarza

Smutek- slicznego masz tego synka. Cudowny. Ja wierze ze wszystko bedzie dobrze, dzieciaczki maja czesto z tego co slysze rozne rzeczy, a potem same sie stabilizuja, zarastaja etc. 

Zeby tatus tez mogl synka zobaczyc...eh...okrutne sa te procedury...

Ale napewno juz niebawem 🤗

Odnośnik do komentarza

Smutek86 czekalam na wiadomość od Ciebie. Trzymam za Was kciuki bardzo mocno, mam nadzieję, że badania wyjdą dobrze, a Ty szybko dojdziesz do siebie po cc 💖 Michaś cudowny!!! Szybkiego powrotu do domu Kochana! 

Odnośnik do komentarza
Gość Mako_mako

Ja byłam dziś.

Torbiel ma się tak dobrze jak Fasolek 🤭 Nie zmniejszyła się, tyle co przeniosła za macicę.

Fasolek jest odpowiednio duży, wygląda idealnie na 8,6tc. Ma 2,1cm. Dziś serduszko biło ok 180/'. To chyba sporo, ale gdzieś czytałam że właśnie ok 9tc serduszko bije najszybciej, poza tym ruchliwy był.

Następna wizyta z USG 31.05 dopiero 🤞

Odnośnik do komentarza
Gość smutek86
40 minut temu, Gość Pikey napisał:

Smutek- 🥰

A co z serduszkiem powiedzieli?

Jak wykryli tą arytmię Michaś był jeszcze w brzuszku, potem osłuchowo wychodziły zaburzenia co jakiś czas, dlatego skierowali nas do szpitala dziecięcego na holter... zanim tam trafiliśmy minęły dwa tygodnie od urodzenia, Michaś dostawał antybiotyk, bo wyszła u Niego infekcja... w szpitalu dziecięcym mieliśmy robiony 2xHolter, który już nie wykazał tych zaburzeń... kontrola za rok u kardiologa... echo i ekg też wyszło prawidłowo 🥰

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol

Smutek super wieści 🙂 u nas tez wyszly szmery przy szczepieniu ale echo nic nie wykazalo, wiec pewnie szmerek niewinny.

Nadzieja, no niestety ma początku sie czeka jak na szpilkach 

Mario co u Ciebie? 

u nas afta na wardze i zabytnio nie chce zlazic, po niedz bede dzwonic do lekarza chyba, jeśli nie zejdzie

Odnośnik do komentarza
Gość mako mako
4 godziny temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Mako Mako super wieści!! Oby znikła ta nieszczęsna torbiel!! 

Zazdro ze masz juz wizytę za sobą❤️

Smutek cudowne wieści!! Nacieszcie się wszyscy sobą ❤️

Oj tak, bo już się martwiłam lepszym samopoczuciem 🤭 tylko teraz daaaleko do kolejnej 😭

Odnośnik do komentarza
Gość Sayuri

Dziewczyny trzymajcie kciuki dwa dni temu byłam u ginekologa bobas pięknie się ruszał i miał 2.7cm a dzisiaj zaczęłam krwawić jestem na pogotowiu i czekam na lekarza boję się jak diabli 😭😭😭😭

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...