Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadzieja666

Niecierpliwa ❤️ cudnie 🙂

 

Marta bardzo mi przykro.... Tutaj znajdziesz zrozumienie. Każda z nas rozumie co czujesz i nie ważne czy ma się lat 39. Czy. Są. To poczatki ciąży czy zaawansowana... Tutaj dziewczyny wspierają bez względu na jakiekolwiek podziały ❤️

Odnośnik do komentarza

Nadzieja extra beta!! Juz bedzie wszystko dobrze tym razem❤️

 

To dziewczyny moze ja napisze co nie co🙂

Pamietacie jakis czas temu sie zalilam, pecherzyki mi nie rosly itp. 5 miesiecy staran i nic. Zostal mi ostatni cykl w marcu na ktory dostalam clo bo poniej maz wyjezdzal. W lutym pecherzyk nie rosl ale nagle tydzien poznuej cos sie stalo i byl ladny... Bylam w szoku ale lekarz mowil zeby odpuscic ten miesiac wiec tak zrobilismy. Kupilam clo i czekalam na okres. Ale on nie przyszedl. 

Zrobilam test i byl pozytywny. Pelna obaw, wystraszona bo lekarz mowil zeby odpuscic zaszlam do niego ale kazal sie cieszyc, widocznie tak mialo byc🙂 to ze mam male dziecko w domu nic nie zmienilo i strach o ciaze jest taki sam..  dlugo balam sie o tym pisac 🙂  pozniej strata Nadziei to tymbardziej nie chcialam. 

No wiec w listopadzie ponownie zostane mama🙂

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwa 🥰

Nadzieja super 🥰

Wyszły mi w moczu bakterie, górna granica 130, a u mnie prawie 1500 😶 oczywiście szybki telefon do położnej i wizyta, dostałam antybiotyk Monural, czy któraś z Was brała? Zastanawiam się czy już brać, czy czekać na posiew 🤷🏻‍♀️ nie chciałabym zaszkodzić, lek z kategorii B. 

Odnośnik do komentarza

Cudak88 a to Ty też z Wielkopolski? Nie zwróciłam wcześniej uwagi... Tak będę rodzić w Poznaniu na Polnej. Samo cięcie jakoś mnie nie rusza, przeszłam już wersję "Light" trwajacą 20 minut ze wszystkim I wersję "hardcore" samej operacji, gdzie po 70 minutach lekarze ledwo zdążyli mnie pozszywać zanim znieczulenie zaczęło schodzić. Teraz myślę, że to będzie coś pomiędzy o ile Synek nie pójdzie w ślady siostry i nie skomplikuje wszystkiego co możliwe. Czuje się trochę nieswojo, że Polna to raczej moloch i jakoś tak podejście do pacjentki może być różne. Aureliuszek i Maja urodzili się w Św. Rodzinie. Szpital mały, jakiś taki bardziej przyjazny. Zobaczymy z resztą jak to będzie. 

mako mako ja kiedyś miałam monural, chyba w 3 trymestrze z Aureliuszem, infekcje wyleczył, nie było efektów ubocznych. W ciąży i tak ilość antybiotyków które mogą podać jest bardzo ograniczona, ale antybiotyk i tak jest bezpieczniejszy niż nieopanowana infekcja, nie czekaj z jej wyleczeniem. 

Aga398 wielkie gratulacje! Nawet nie zauważysz kiedy już będzie listopad 🙂

Moje Miłości:
Maja - osamotniona bliźniaczka - 28.06.2019 r.
Aureliusz - słońce po burzy - 07.12.2017 r.

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol
3 godziny temu, Gość mako_mako napisał:

Niecierpliwa 🥰

Nadzieja super 🥰

Wyszły mi w moczu bakterie, górna granica 130, a u mnie prawie 1500 😶 oczywiście szybki telefon do położnej i wizyta, dostałam antybiotyk Monural, czy któraś z Was brała? Zastanawiam się czy już brać, czy czekać na posiew 🤷🏻‍♀️ nie chciałabym zaszkodzić, lek z kategorii B. 

Aga super.  

Ja bralam monural w ciazy w saszetkach, ale jego ponoc mieli wycofywac

Odnośnik do komentarza

Odliczam dni do kolejnej wizyty u lekarza, nie mogę się doczekać, to będzie 8 tydzień, więc jak wszystko odzież zgodnie z planem zobaczę coś więcej niż pęcherzyk ciążowy.  Zostało mi jeszcze 11 dni, a odkąd jestem na zwolnieniu dni strasznie wolno mi płyną. 

Odnośnik do komentarza

Cudak super że wszystko Ok ,wiedziałam ze będzie dobrze 😍Nadzieja,Aga jakie wiadomości super,trzymamy kciuki dziewczyny będzie dobrze❤️Niecierpliwa teraz juz poleci ci szybciutko i z górki .Bruno urzęduje jak torpeda dziewczyny wszędzie go pełno 😂

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy mam się martwić? Jestem dzisiaj w 8t4d , wizytę miałam w 7t1d zarodek żywy, kolejna wizyta w 9t1d czyli po majówce. Ale boję się że zarodek obumarl. 

Z 22ng/ml progesteron spadl do 14ng/ml to chyba nie wróży nic dobrego co? 

Biorę cały czas 

3x duphaston

4x luteine dopochwowo 100

A i tak spada

Chce mi się plakac, że znów powtórka 😭😭

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny🙂 musi byc dobrze wszystko, jestem sama z dziecmi wiec nie moze byc inaczej🙃🙂

 

Savuri ja nie pomoge bo pojecia nie mam, ogolnie luteina wychodzi w badaniu wiec chyba spadac nie powinno ale wcale nie musi oznaczac to ze cos jest nie tak. Prog rosnie skokowo wiec moglas tak trafic a druga sprawa jak zazywasz luteine to juz nie powinnas badac progesteronu. Wiec glowa do gory i wszystko musi byc dobrze

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Sayuri napisał:

Dziewczyny czy mam się martwić? Jestem dzisiaj w 8t4d , wizytę miałam w 7t1d zarodek żywy, kolejna wizyta w 9t1d czyli po majówce. Ale boję się że zarodek obumarl. 

Z 22ng/ml progesteron spadl do 14ng/ml to chyba nie wróży nic dobrego co? 

Biorę cały czas 

3x duphaston

4x luteine dopochwowo 100

A i tak spada

Chce mi się plakac, że znów powtórka 😭😭

Jeśli się denerwujesz, to może dla własnego spokoju mogłabyś się umówić do innego ginekologa na szybszą wizytę. Też kiedyś słyszałam, że jak bierze się luteine to nie powinno się badać już progesteronu. Trzymam kciuki, musi być dobrze! 😘

Odnośnik do komentarza
W dniu 28/4/2021 o 8:55 PM, Gość Kasik napisał:

Mama85 jak tam się czujecie z malutka? Jesteście już w domu? 

Tak, już w domu 🙂 czas leci teraz jak szalony. Karmienie zajmuje nam mnóstwo czasu, bo malutka zamiast ssać to śpi przy cycy. Musze trochę dokarmiac czasami bo spadła jeszcze na wadze, ale laktacja się rozkręca, więc mam nadzieję że będzie coraz lepiej i łatwiej. Ahh bo i położna powiedziała że musimy podciąć wędzidełko, ale po majówce będę szukała neurologopeda żeby się skonsultować jeszcze, narazie jestem umówiona na podcięcie na czerwiec. 

A jak u Ciebie Kasik??? Jak Bartuś?? 

 

Synek 07.2015 

*Aniołek 02.2020 (12tydz)*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...