Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Martyna J - hej wiesz co myślę ze zupełnie nie masz się co stresować. Cukry są groźne raczej w późniejszej ciąży stąd obowiązkowy test obciazenia glukozy dopiero po 25 tyg. Te wartości naprawdę są niskie i tez lekko świrowalam i sprawdzałam te cukry o różnych godzinach i wychodziły jakieś "kwiatki " którymi kazano mi się nie martwić  dużo gorszy jest ponoć obniżony cukier. Napewno jesteś pod opieką diabetologa więc z nim skonsultuj swoje obawy. Cukry rano są ponoć wyznacznikiem kolacji więc ta ostatnia jedz bez węgli, nie jedź owoców po 17 i wybieraj produkty z niskim ig .  I też nie wiem co robiłaś między 7-8 ale ruch spala cukier więc to normalne że z zmalał zakładając że nie przespalas teJ godzinki 🙂 nie stresuj się naprawdę bo to stres szkodzi bardziej niż cukry .

3mam kciuki bardzooooo mocno ❤

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Sayuri napisał:

Mam nietypowe pytanie, czy kichanie jest groźne dla ciąży? Bardzo się wystraszyłam. Bo kichnęłam i tak mnie potwornie zakłuło z prawej strony podbrzusza i podbrzusze że aż się zwinęłam z bólu i łzy same poleciały. Boję się że coś się mogło stać 

Wreszcie się zalogowałam 🙂

Kochana ostatnio właśnie był post na Instagramie na zaufajpołożnej  nt kichania. Najlepiej jest się skręcić żeby właśnie odciążyć mięśnie 🙂 ale myślę że tak jak dziewczyny piszą podkurczenie nóg też pomoże 🙂

Ja nie mogę się doczekać środowej wizyty u gin, dziś wybił nam 34 tydzień 😳 szok jak to leci, mam nadzieję że Moja Maleńka posiedzi jeszcze conajmniej 4 tygodnie... Już prawie wszystko mamy, czekamy na ostatnie paczki, spakuje torbę i potem zostaną pierdółki apteczne.

która teraz w kolejce? Jest ktoś przede mną i przed Cudak88?:) 

Odnośnik do komentarza

Czesc jestem po stracie w 28tygodniu ciazy w 5tygodniu  i tydzien temu stracilam w 9tygodniu  ciaze . Dalam do badania plod pod kontem genetycznym doktor po tych wynikach chce nas poslac na badania genetyczne i mowi zebym narazie sama zadnych badan nie robila tylko poczekala na te nasze genetyczne co wy na to ? Robic sama jakies badania czy poczekac . Widze ze gin tematu nie opdusci bo odrazu mi wszystko tlumaczyl. 

Mialam poronienie  wywołane farmakologicznie i wszystko sie oczyscilo moje pytanie kiedy moge wspolzyc ? Juz przestalam krwawic . W szpitalu nic nie mowili o tym .   Doktor powiedzial zeby wstrzymac sie ze staraniami i wiem ze bedziemy musieli sie zabezpieczacz ale kiedy moge zacząć wspolzyc . Jak u was bylo? 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Dziewczyny kiedya dostałyście okres po poronieniu samoistnym? Ja powinnam dostać dzisiaj ale w ogóle nie czuje się na okres... Do tego miałam przez 3 dni plamienia. Pierwszy dzień takie czerwone przy podcieraniu na wieczór jednorazowo. Potem przez 2 dni delikatnie brązowe. Wczoraj czysto tylko jakieś nitki.... Zawsze po plamieniu dostawałam a tu cisza.... 

W ciąży raczej nie jestem bo nie mam żadnych objawow... Fakt było zbliżenie dzień przed owulacja ale tak jak piszę żadnych objawów ani nic... 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
Godzinę temu, Gość Aga398 napisał:

Nadzieja masz pewnosc co do owu?? To zrob test. Objawow zadnych mozesz nie miec chyba ze plamienie to implantacja to nie wyjdzie jeszcze pewnie test. Zycze Ci zeby okres nie przyszedl😁

Tak na 100 %. Nawt na drugi dzień po owulacji byłam na wizycie u ginekologa który potwierdził "wczoraj miala Pani owulacje z lewego jajnika". Zresztą czułam na bardzo dobrze 

Odnośnik do komentarza

Marzena bardzo ci współczuje ,ja po

samoistnym współżyłam szybko po 2 tygodniach ,to jest chyba indywidualna sprawa każdego jak czujesz ze jesteś gotowa to pewnie ze tak .Nadzieja ja po samoistnym czekałam długo na @ przyszła dopiero po 40 dniach tez juz się martwiłam .

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
19 minut temu, Gość Mario1 napisał:

Marzena bardzo ci współczuje ,ja po

samoistnym współżyłam szybko po 2 tygodniach ,to jest chyba indywidualna sprawa każdego jak czujesz ze jesteś gotowa to pewnie ze tak .Nadzieja ja po samoistnym czekałam długo na @ przyszła dopiero po 40 dniach tez juz się martwiłam .

Ehh A już myślałam że wróci wszystko do normy.... :(mo ja mam dzisiaj 34 dzień cyklu... 

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwa91 no kilka chwil przed Tobą i Cudak88 będę jeszcze ja, ale jak już ja pójdę to z Wami pójdzie z górki, chyba nawet nie zdążycie cokolwiek odliczyć i przyjdzie Wasza kolej 🙂 cięcie zaplanowane mam po 20 maja, wtedy idę już do szpitala, w ten sam dzień się raczej nie wyrobią, więc dzien, góra dwa dni później już będzie po wszystkim 🙂 trochę nie bardzo wierze, że to już i że zostały 3! tygodnie. Trochę zazdroszczę Wam tej niepewności końcówki i oczekiwania kiedy zobaczy się tego małego wyczekiwanego człowieczka, ale z dwójką takich szalonych bąków jakie już mam w domu, to chyba lepiej, że wiem kiedy dołączy trzeci 🙂

Gratuluję szczęśliwych narodzin najnowszych forumowych dzieciaczków! Niech zdrowo rosną i pozwolą czasem na chwilę spokoju 😉

Moje Miłości:
Maja - osamotniona bliźniaczka - 28.06.2019 r.
Aureliusz - słońce po burzy - 07.12.2017 r.

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny, miałam mieć wczoraj okres ale nie mam do tej pory, odkąd przestałam karmić był idealnie co 25 dni,test ciążowy wczoraj i dzisiaj ujemny, to możliwe żeby to była ciąża, wiem że mogę sprawdzić z krwi ale czy to ma sens,skoro jest 14 dni po owu i ostatnim stosunku

Odnośnik do komentarza

Nadzieja666- poczekaj jeszcze kilka dni. Wiem, że to oczekiwanie jest jak na szpilkach ale niestety ani Ty ani nikt inny tego nie przyspieszy. A może właśnie udało się trafić w owulację 🙂

Ama- no tak samo jak wyżej. Poczekaj 2-3 dni i zrób test na nowo. Jak wyjdzie negatywny to czekaj na @ a jak się bardzo doczekać nie możesz to leć na bete. Wiem, jak to jest z tym oczekiwaniem. Każda godzina jest niewiadomą a co dopiero czekać 2-3 dni. No ale ani Ty ani nikt inny tego nie przyspieszy. A stres oczekiwania też swoje robi. 

Aniołek 22.06.2020-11 tyd.  😞

Syn ❤️  24.07.2021 ❤️

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...