Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Mako- super, że jest bijące serduszko 💖

Kasik ja kiedyś wstawiałam foty ale przez komputer bo przez tel można tylko odnośniki HTML (foty internetowe) . Zawsze byłam zalogowana. Ale zdjęcie internetowe mozna dodać bez zalogowania. Jeśli chodzi o dodawanie fot z dysku kompa to już nie wiem czy trzeba się logowac bo nie często odpalam swój komputer. 

Aniołek 22.06.2020-11 tyd.  😞

Syn ❤️  24.07.2021 ❤️

 

Odnośnik do komentarza

Mako mako świetna wiadomość, trzymam kciuki. 

Trzeba być zalogowanym, sama specjalnie jak wrzuciłam wyniki badań to się zarejestrowalam bo inaczej nie szlo. 

 

Ja jutro mam teleporade z endokrynologiem z portalu znany lekarz. Chce skonsultować jeszcze dawki i leczenie , bo z tą swoją Panią Doktor jednak do końca pewna nie jestem. 

W tej chwili tsh mam 2,1 A chcieliśmy od maja zacząć starania... 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Eve napisał:

Mako mako świetna wiadomość, trzymam kciuki. 

Trzeba być zalogowanym, sama specjalnie jak wrzuciłam wyniki badań to się zarejestrowalam bo inaczej nie szlo. 

 

Ja jutro mam teleporade z endokrynologiem z portalu znany lekarz. Chce skonsultować jeszcze dawki i leczenie , bo z tą swoją Panią Doktor jednak do końca pewna nie jestem. 

W tej chwili tsh mam 2,1 A chcieliśmy od maja zacząć starania... 

Ja w listopadzie miałam 0,86. Brałam eutyrox 50 i to była moja najniższa wartość do tej pory. Później trochę odpuściłam leki i 2 tygodnie temu razem z beta zrobiłam i było 3.1, od razu zaczełam brać 75 na zmianę że 100, lekarka powiedziała, że super, że tak szybko zareagowałam i mam sprawdzić za kolejne 2 tyg czy jest ok.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość mako_mako napisał:

Ja w listopadzie miałam 0,86. Brałam eutyrox 50 i to była moja najniższa wartość do tej pory. Później trochę odpuściłam leki i 2 tygodnie temu razem z beta zrobiłam i było 3.1, od razu zaczełam brać 75 na zmianę że 100, lekarka powiedziała, że super, że tak szybko zareagowałam i mam sprawdzić za kolejne 2 tyg czy jest ok.

Ja jestem cały czas na lekach (75)  i pomimo delikatnie zwiększonej dawki od lutego tsh mi podskoczylo z 1,8 do 2,1. Wiem że nie ma tragedii i jestem bardziej oswojona z tarczyca niż rok temu ale cały czas mam z tylu głowy że to przez nią straciłam synka gdy robiac bete, zrobiłam tsh i wyszło 9,4. Ale wtedy byłam na dawce 25/50 I nie mam pojęcia jaki był poziom w trakcie starań bo wybuchla pandemia i wszystko zamknęli. 

Ale jutro może się czegos dowiem, tabletki mam wszystkie rodzaje dawek w domu więc zawsze mogę wziąć większa. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19/4/2021 o 7:54 AM, Jusia napisał:

Od soboty jest problem 😞 napisałam wiadomość do administratorów czy będą działać, żeby przywrócić wątek. Zobaczymy bo mega szkoda. Cały wątek jest jak terapia, która ma swoją niezwykłą moc a szkoda żeby tyle ludzkich historii przepadło. 

Mam nadzieję, że coś zdziałają. 

U mnie jeżeli do jutra nic się nie zacznie to jutro rano czekam na tel o której mam się stawić w Klinice. Przeraża mnie trochę ta "samotność" po cc, u nas do tej kliniki nie wpuszczają nikogo prócz pacjentek. 

Kasik jak malutki? 

Ciekawe czy Smutek nas odnajdzie. 

mako mako trzymam kciuki za Twoja kruszynkę, dużo siły. Mam nadzieję, że jednak ten torbiel się wchlonie. 

Synek 07.2015 

*Aniołek 02.2020 (12tydz)*

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Mama85 napisał:

Śliczny!!! Ile włosów 🙂 Często miałaś zgagę?? 🙂 mówią że jak zgaga to włosy dziecku rosną 🙂 hihi

Właśnie wogole nie miałam zgagi dlatego aż zdziwiona jestem że taka gęsta czuprynka ☺️ 

Też czekam aż Smutek86 nasz znajdzie i pochwali się maleństwem. 

Mama85 teraz na Ciebie kolej! Ty jakoś teraz masz termin chyba 😃

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Kasik napisał:

Właśnie wogole nie miałam zgagi dlatego aż zdziwiona jestem że taka gęsta czuprynka ☺️ 

Też czekam aż Smutek86 nasz znajdzie i pochwali się maleństwem. 

Mama85 teraz na Ciebie kolej! Ty jakoś teraz masz termin chyba 😃

Jutro mam się stawić do kliniki na 10.15 

Synek 07.2015 

*Aniołek 02.2020 (12tydz)*

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Martyna J napisał:

Hej 😉 mam pytanie do dziewczyn które w ciąży stosowały luteinę dopochwowo, czy zauważyłyście jakieś zmiany w wydizelnie z pochwy, zmianę ilości czy koloru. Po luteinie śluz zrobił mi się taki lekko żółtawy. 

Mi też, czasem jest wodnisty a czasem gęsty. Ale dziś mokro, szczególnie po nocy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...