Skocz do zawartości
Forum

Poronienie


Gość Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam poronienie wywołane farmakologicznie i dostalam tylko 2 tabletki i po nich wszystko  ruszylo   na drugi dzien usg i doktor powiedzial ze wszystko ok. A teraz mam pytanie jakie jest krwawienie po takim czyms ? I jak dlugo sie krwawi? 

Bo ja bardzo lekko krwawie i niewiem czy tak powinno byc 

Odnośnik do komentarza

To zależy na jakim etapie ciąży byłaś. Mój organizm oczyszczal się sam przez tydzień. Ciąża obumarla w 10tc:(. Do momentu całkowitego oczyszczania:( krwawilam bardzo mocno. Towarzyszyły mi przy tym bardzo silne skurcze. A po wszystkim krwawilam już lekko 2 dni. 

Jest mi bardzo przykro z powodu twojej straty.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Ogvh napisał:

To zależy na jakim etapie ciąży byłaś. Mój organizm oczyszczal się sam przez tydzień. Ciąża obumarla w 10tc:(. Do momentu całkowitego oczyszczania:( krwawilam bardzo mocno. Towarzyszyły mi przy tym bardzo silne skurcze. A po wszystkim krwawilam już lekko 2 dni. 

Jest mi bardzo przykro z powodu twojej straty.

To byl 7 tydzien.  Po tabletkach mialam skurcze  a potem jak ze mnie To wyplynelo juz nie mialam. Lekko krwawie z takimi malymi skrzepami doktor nic niemowil zeby robic lyzeczkowanie tylko zrobil usg i wypisal do domu . I teraz niewiem czy tak powinno byc  ze lekko krwawie 

Odnośnik do komentarza

Ja po zabiegu łyżeczkowania plamilam jeszcze kilka dni. Jeśli plamienie jest delikatne to znaczy że po tabletkach wszystko dobrze się oczyściło. Powinno cię zaniepokoić jeśli wydzielina będzie miała brzydki zapach lub jeśli będziesz miała temperaturę. Jak przestaniesz plamić umów się na USG żeby sprawdzić czy na pewno wszystko dobrze.

Życzę szybkiego powrotu do formy i mocno ściskam 🖤

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Aga napisał:

To byl 7 tydzien.  Po tabletkach mialam skurcze  a potem jak ze mnie To wyplynelo juz nie mialam. Lekko krwawie z takimi malymi skrzepami doktor nic niemowil zeby robic lyzeczkowanie tylko zrobil usg i wypisal do domu . I teraz niewiem czy tak powinno byc  ze lekko krwawie 

Czyli jest wszystko dobrze. Niestety tak to wyglada 😪

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mako_mako napisał:

Ja po zabiegu łyżeczkowania plamilam jeszcze kilka dni. Jeśli plamienie jest delikatne to znaczy że po tabletkach wszystko dobrze się oczyściło. Powinno cię zaniepokoić jeśli wydzielina będzie miała brzydki zapach lub jeśli będziesz miała temperaturę. Jak przestaniesz plamić umów się na USG żeby sprawdzić czy na pewno wszystko dobrze.

Życzę szybkiego powrotu do formy i mocno ściskam 🖤

Mako mako gdzie nasz wątek? Zniknął? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Aga napisał:

Dziekuje za info.  Po tym krwawieniu umowie sie do gin zeby sprawdzic czy wszystko ok. Bo w szpitalu powiedzieli ze dopiero po 1okresie mam sie udac do gin. Jak dla mnie to troche za pozno .

A wy kiedy bylyscie na wizycie po poronieniu? 

Ja byłam jeszcze przed miesiączką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...