Skocz do zawartości
Forum

Odexim - problem z nużeńcem


Rekomendowane odpowiedzi

Miała może któraś z mam, problem z nużycą? Wydaje mi się, że jest to dosyć mało popularna dolegliwość, dlatego nie znajduję w sieci wielu odpowiedzi na swoje pytania 😕 Pierwszym z nich jest na pewno to czy da się to wyleczyć w jakiś sposób? Drugim, jeśli tak to czym? Jedyne co spotkałam to Odexim i to jest moja taka pierwsza propozycja, ale nie orientuję się niestety mocno w temacie 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie daj sobie wmówić, że da się to wyleczyć, w sensie pozbyć na stałe, bo wtedy dostaniesz jako propozycję leczenia jakieś tabletki za 400 złotych, które nie będą działać, bo nie ma potwierdzonych medycznie leków na tego pasożyta. Ale na szczęście nie jest tak, że nie da się nic z tym robić, bo właśnie są dermokosmetyki. Nie wiem, które sa najlepsze, ale to jest jedyny jako taki ratunek, który pozwala trzymać nużycę wygaszoną

Odnośnik do komentarza

Jest to jakiś sposób. Ja bardzo interesuję się różnymi chorobami skóry itd. takie małe zboczenie zawodowe, bo uczę się na kosmetologa + lubię takie tematy i o Odeximie już słyszałam nie raz czytając o nużycy. Ma bardzo dobry skład, który powinien pomóc, aczkolwiek ja polecałabym również udać się do dermatologa, który oprócz tego zarekomenduje również specjalne maści i wtedy leczenie będzie jeszcze bardziej skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...