Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Szczotkujesz się na sucho szczotka, można je kupić nawet w Rossmanie. Można całe ciało, ja akurat tylko uda, brzuch i pośladki. Jedziesz od dołu do góry, brzuch można też okrężnym ruchem. Po tym kąpiel i nawilżanie :). Ja stosuję też peelingi. Daje fajne efekty, z nóg i pośladków pozbyłam się już części cellulitu, brzuch widzę że się ujedrnia po porodzie :). https://www.rossmann.pl/Produkt/Akcesoria-do-kapieli/For-Your-Beauty-bambusowa-szczotka-do-masazu-z-paskiem-na-dlon-1-szt,356981,8586 ja używam tej

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Milcia00 napisał:

Hej dziewczyny 😃 chciałam zapytać jakie kremy na rozstępy polecacie ? Ja mam do nich ogromną skłonność więc chciała bym za wczasu czymś się smarować a czuje że brzuszek i piersi już zaczynają rosnąć... Możecie coś polecić ?

Milcia, ja stosuję Eucerin rano i BioOil wieczorem na brzuszek, piersi, pośladki i dolną część pleców. Ale tak naprawdę podobno skłonność do rozstępów to kwestia genów i ewentualnie słabe nawadnianie organizmu - tak mi powiedziała znajoma położna. Dlatego ja staram się przyjmować dużo płynów w ciągu dnia a te olejki są takim dodatkiem, żeby skora była dodatkowo natłuszczona, bo dzięki nim czuje się bardziej komfortowo 😉 A używam akurat takie, bo znajoma tez je stosowała i bardzo polecała. Mam tez koleżankę, która w ciąży stosowała tylko balsamy z serii AA i tez była zadowolona (nie dostała ani jednego rozstępu). Tak wiec kwestia upodobania. Ale przede wszystkim pić - dużo pić 🤗

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...