Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Natalia

Październikowe mamy 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Joanna ja tak mialam w 2 ciazy każde pójście do toalety to był strach ze zobacze krew i że nie bedzie kogo ratować. Ale udało się i wierze że u Ciebie też tak będzie. Jeśli detektor ma Ci pomóc to dobrze że go kupiłaś😉.

Mężczyźni podchodzą do tego zadaniowo oni nie rozumiej co się z nami dzieje. Ja mojemu robiłam listy co ma kupić. Zdjęcia co jak ma wyglądać jak remontowaliśmy.

U mnie było tyle łatwiejże lekarka wyszła po badaniu do męża i powiedziała mu że żona ma leżeć jeśli chce żebym donosiła i że teraz on jest od wszystkiego i w dużej mierze od niego zależy też to czy uda się utrzymać ciążę.  Tak przerażonego mojego męża chyba nigdy nie widziałam ale dał rade.

Teraz jest wszystko ok narazie a mimo wszystko nie chciałam powiedzieć nikomu o ciąży dopiero teraz po prenatalnych dowiedzą się😊 najbliższa rodzina czyli babcie, mój brat no i oczywiście moi synkowie że bedz mieć młodsze rodzeństwo.

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia

Widzicie, Wy macie strach przed zobaczeniem krwi, a w moim przypadku było tak, że o każdym z dwóch poronień dowiedziałam się dopiero na USG. Także mnie przeraża samo wejście do gabinetu. Teraz to już w ogóle, bo nie mam w sumie żadnych objawów. Trochę mnie piersi bolą, ale nie jakoś mocno. Chciałam też powiedzieć rodzinie po prenatalnych, ale 30.04 mam wizytę, więc chyba upewnię się wtedy że wszystko ok i dopiero potem pwoiemt.

Mam pytanie... Jaki macie stosunek do szczepienia przeciw covid? Dwa miesiące temu wszyscy mówili, że kobiety w ciąży nie powinny się szczepić. Teraz coraz częściej czytam, że w ciąży też można. Będę pytać lekarz na wizycie, ale jaki Wy macie do tego stosunek? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewi

Natalia, ja podobnie, pierwszą ciążę poroniłam będąc w kościele w wielką sobotę natomiast dwie następne dowiedziałam się dopiero na usg i teraz za każdym razem umieram ze strachu przed gabinetem.

Jeżeli chodzi o szczepienie to słyszałam że nie zalecają kobietom w ciąży i raczej nie będę ryzykować zwłaszcza że z nikim się nie spotykam a jak wychodzę to staram się uważać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Joanna

Cześć.  Czyli widzę, że wszystkie przechodzimy to samo. Chociaż  chyba przemyślał,  bo już po powrocie z pracy był inny. No i mój detektor przyszedł,  ale już musze złożyć reklamację.  Odpalił się na całe pół minuty i kaput. Więc mam szczęście ostatnio. Tyle mojej radości z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Joanna
12 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Widzicie, Wy macie strach przed zobaczeniem krwi, a w moim przypadku było tak, że o każdym z dwóch poronień dowiedziałam się dopiero na USG. Także mnie przeraża samo wejście do gabinetu. Teraz to już w ogóle, bo nie mam w sumie żadnych objawów. Trochę mnie piersi bolą, ale nie jakoś mocno. Chciałam też powiedzieć rodzinie po prenatalnych, ale 30.04 mam wizytę, więc chyba upewnię się wtedy że wszystko ok i dopiero potem pwoiemt.

Mam pytanie... Jaki macie stosunek do szczepienia przeciw covid? Dwa miesiące temu wszyscy mówili, że kobiety w ciąży nie powinny się szczepić. Teraz coraz częściej czytam, że w ciąży też można. Będę pytać lekarz na wizycie, ale jaki Wy macie do tego stosunek? 

Mój lekarz powiedział,  że jeżeli będą wskazania do szczepienia kobiet w ciąży to tak około 30 któregoś tygodnia ciąży.  I jak dodał,  tylko jedna szczepionka. Nie chcę pisać firmy, ale wszystkie wiemy o jaką chodzi. Ta szczepionka jest już podawana w USA kobietom ciężarnym,  ale to są badania jak mówił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewi

Joanna no to masz pecha z tym detektorem. Zobacz jeszcze baterię czy nie jest luźna bo pamiętam że były takie przypadki.

Ja dziś na 12 mam wizytę i już mam stres z resztą jak zwykle, trzymajcie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Joanna
19 minut temu, Gość Ewi napisał:

Joanna no to masz pecha z tym detektorem. Zobacz jeszcze baterię czy nie jest luźna bo pamiętam że były takie przypadki.

Ja dziś na 12 mam wizytę i już mam stres z resztą jak zwykle, trzymajcie kciuki.

Moim zdaniem bateria jest rozładowana. Bo włączył się na 30 sekund.  Daj znać po wizycie.  😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...