Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Joanna

Sąsiadka zaczyna mi przesyłać zdjęcia rzeczy i zakochałam się już w bujawce . Na 100% od nie wezmę.  Chociaż nie wiem czy dziecku potrzebne jest tyle funkcji, ale co tam mamusia zaszaleje😀😀😀

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Gość Joanna napisał:

Sąsiadka zaczyna mi przesyłać zdjęcia rzeczy i zakochałam się już w bujawce . Na 100% od nie wezmę.  Chociaż nie wiem czy dziecku potrzebne jest tyle funkcji, ale co tam mamusia zaszaleje😀😀😀

A jaka? Ja zastanawiam się nad Kinder Kraft unimo 5w1 lub tiny love

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Gość Joanna napisał:

Sąsiadka zaczyna mi przesyłać zdjęcia rzeczy i zakochałam się już w bujawce . Na 100% od nie wezmę.  Chociaż nie wiem czy dziecku potrzebne jest tyle funkcji, ale co tam mamusia zaszaleje😀😀😀

Jak jest okazja trzeba szalec😊😊😊😊😊 bo jak nie teraz to kiedy😁😁😁

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość Ania napisał:

My mamy kezaczek bujaczek fisher price i jest ok. Ake hustawka super sprawa.  Da sie tu wkleic fotki?? Pokazesz?

Żeby wkleić fotki chyba trzeba być zalogowanym, też chętnie pooglądam może mi coś wpadnie w oko🙂

Odnośnik do komentarza

Leżaczka nie kupuje wole mate żeby dziecko było w bardziej naturalnej pozycji u nas zawsze fanie się sprawdzały maty bo chłopaki jak zaczynali się kręcić to przesuwali się w stronę zabawek co ich interesowały przy okazji ćwicząc obroty 😁.

Pokupowalam bawełniane czapeczki i niedrapki, w następnym miesiącu będę polować na pajacyki, ręcznik kąpielowy 😉 bo już za bardzo poszalałam😝.

Wanienke mam plastikową ale tą większa, a dziś kupiłam stary fotel który chce oddać do renowacji jak dobrze pójdzie to będzie wygladal tak zdjęcie w załączniku. 

image-2.webp

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza
Gość marta_joanna

Joanna 

Mi też się bardzo podoba, mam nadzieje że uda się taki efekt uzyskać 😁.

Wiesz fajna jest ta chustawka pod warunkiem że mała będzie chciała w niej leżeć. Ja w sypialni będę miała kolyske a w  jej pokoju łóżeczko na parterze młoda będzie albo na macie albo w gondoli od wózka bo ją łatwo się wypina i jest stabilna.

Ostatnio oglądałam inspiracje na pokoj dla niemowlaka i mimo że będzie dziewczynka nie chce robić takiego ksiezniczkowo-różowego🤔 tylko taki w motywie leśnych zwierząt z sarenkami choinkami 😉 większość ścian białych i albo kupie tapetę albo naklejki które poprzyklejam nad łóżeczko, przewijak i w różnych miejscach pokoiku. Nawet lampe znalazłam z podobnym motywem. Meble białe albo w kolorze janego drewna. Zobaczymy jak wyjdzie ale taki mam plan😁.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gość Ewi napisał:

Ania mi też się nie otwiera, chyba musimy być zalogowane żeby zobaczyć. Ja też myślę nad komodą do przewijania.

Joanna huśtaweczka super mmoże ktoś da w prezencie😁

Myślę jaką dać odpowiedź czy brać czy nie. Tak jak w pierwszej chwili wpadałam w zachwyt,  tak teraz myślę, że po roczku i tak będę musiała zmieniać ją  na łóżeczko.  Znowu łóżeczko bardziej praktyczne bo zabawki wrzucisz,  siedzi, leży, klęczy, w zależności jak będzie chciała,  a tu jednak pozycja, no potem dwie.  A co do podgrzewcza to też nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość marta_joanna

Dziewczyny taki z Ikei przewijak z komoda 😊 tylko kupie używany chyba bo połowa taniej a w stanie idealnym można coś znaleźć 😉

https://www.ikea.com/pl/pl/p/sundvik-komoda-z-przewijakiem-szary-80494026/?gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAjwzMeFBhBwEiwAzwS8zMXKazjUePbLKwY4hLrko-ac4Y4DUgSrgdHiyO6EXbqPI__n5C3NfRoCnkoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Nie wiem czemu nie otwieraj się wam pliki 🤷‍♀️ do fotela nie mam strony zapisanej tylko same zdjęcie 

Odnośnik do komentarza

Marta , też nie zamierzam robić różowego pokoju, bardziej w beż ewentualnie jasny szary. Oglądałam również tapety i naklejki.  Przecudowne są z najróżniejszymi motywami. Podoba mi się Piotruś Pan, ale piraci to jeszcze za  dużo dla małej. Ale motywy leśne i wodne są przecudne.  Myslalam tak aby dać  je na 1 ścianę.  Dodatki  dla młodej typu kołderką może być z elementami różu.  Mebelki też chcę białe.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...