Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Joanna
29 minut temu, Gość Ania napisał:

Ale po przeprowadzce bedzie super😁😁😁😁

To fakt.  Większe mieszkanie, więcej miejsca aby wszystko poustawiać. Tylko jak zacznę kupować rzeczydla dziecka to nie wiem,.do którego mieszkania je wstawiać.  To Natalia jest w lepszej sytuacji , bo już się przeprowadza. 

Odnośnik do komentarza
Gość Violcia

Cześć Dziewczyny 😊 Dołączam do Was październikowych mam. Mówią, że w kupie raźniej 😉. Ja właśnie zaczęłam 20 tc - kiedy to zleciało 🤔 W przyszłym tygodniu mam połówkowe i już nie mogę się doczekać. 

Pisałyście o wielkości brzucha. Mój mi tak szybko jakoś urósł w pierwszych tygodniach, że trudno było ukryć ciążę, a od jakiegoś czasu jakoś tak stanął i nie rośnie. Myślę sobie, że tak może być. 

Mam od jakiegoś czasu problemy ze spaniem. Przewracam sie ciągle z boku na bok, bo mnie boli. Mój mąż nazywa mnie betoniarka, bo tak się wiercę 😉. Dzisiaj kupiłam sobie poduszkę i kształcie C i mam nadzieję, że mi pomoże.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
1 godzinę temu, Gość Violcia napisał:

Cześć Dziewczyny 😊 Dołączam do Was październikowych mam. Mówią, że w kupie raźniej 😉. Ja właśnie zaczęłam 20 tc - kiedy to zleciało 🤔 W przyszłym tygodniu mam połówkowe i już nie mogę się doczekać. 

Pisałyście o wielkości brzucha. Mój mi tak szybko jakoś urósł w pierwszych tygodniach, że trudno było ukryć ciążę, a od jakiegoś czasu jakoś tak stanął i nie rośnie. Myślę sobie, że tak może być. 

Mam od jakiegoś czasu problemy ze spaniem. Przewracam sie ciągle z boku na bok, bo mnie boli. Mój mąż nazywa mnie betoniarka, bo tak się wiercę 😉. Dzisiaj kupiłam sobie poduszkę i kształcie C i mam nadzieję, że mi pomoże.

Cześć. Myślę,że Ci pomoże. Jest wygodna, choć 1 noc nie przespałam na niej całą noc.  Trzeba się przyzwyczaić. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, marta_joanna napisał:

Okazało sie że alergia nałożyła się na przeziębienie. Mam leki i jest o niebo lepiej 😉

Joanna 

Ja normalnie się farbie co ok 4 tygodnie bo mam kolor zbliżony do naturalnego. Przecież z siwymi do października chodzić nie będę. Bo bym z domu musiała nie wychodzić.

Dzisiaj miałam wizytę I najprawdopodobniej będzie dziewczynka co przy moim męskim gronie bardzo mnie cieszy😁 (mąż i 2 synów na stanie🙃) Maleńka o tydzień starsza wychodzi na usg i wysoko z nią ok. Ale mi wyszła anemia i robi mi się zastój w prawej nerce. Muszę dużo pić i mam żelazo w tabletkach🙄. Mam jeszcze tsh sprawdzić czy już wróciło do normy, bo podnosiło się ale po mału.

U mnie pogoda w kartkę raz deszcz raz 

Extra!!! Dziewczynka❤❤❤ przy takim gronie to wyczekana gwiazdeczka

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Violcia napisał:

Cześć Dziewczyny 😊 Dołączam do Was październikowych mam. Mówią, że w kupie raźniej 😉. Ja właśnie zaczęłam 20 tc - kiedy to zleciało 🤔 W przyszłym tygodniu mam połówkowe i już nie mogę się doczekać. 

Pisałyście o wielkości brzucha. Mój mi tak szybko jakoś urósł w pierwszych tygodniach, że trudno było ukryć ciążę, a od jakiegoś czasu jakoś tak stanął i nie rośnie. Myślę sobie, że tak może być. 

Mam od jakiegoś czasu problemy ze spaniem. Przewracam sie ciągle z boku na bok, bo mnie boli. Mój mąż nazywa mnie betoniarka, bo tak się wiercę 😉. Dzisiaj kupiłam sobie poduszkę i kształcie C i mam nadzieję, że mi pomoże.

Ja w poprzednich ciążach tez mialam problemy ze snem. Bardzo to męczące.  Teraz na stanie roczniak wiec o 22 padam na twarz 😜

Odnośnik do komentarza

Ania 

U nas dużo chłopaków w rodzinie więc bardzo wyczekana 😁 Ale jeszcze czekam do prenatalnych 11.06 żeby drugi lekarz mi potwierdził.

Teraz jak jestem te 4 dni na L4 to widzę że jednak za bardzo się forsuje z pracą. Od kiedy jestem na L4 nie mogę się obudzić przed 9 a chodzę normalnie spać. Dobrze że został mi ostatni miesiąc pracy bo dłużej bym nie dała rady. Jeszcze jak zaczną się upały to tylko leżka i odpoczynek 😉.

U mnie dziś słonecznie więc idę korzystać z pogody😊

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza

U nas wczoraj dzień Matki świętowaliśmy chłopaki już w takim wieku że każdy coś przygotuję sam. Starszy syn zrobil w szkole piling z piasku i jak to mówił użył wszystkiego co było czyli kawa , cynamon, skórka z cytryny itp.Boje się trochę użyć teraz w ciąży żeby nie było wysypki ale przykrości dziecku nie zrobię i spróbuje na dłonie lub stopy😁. A młodszy w przedszkolu miał występ i i panie przysłały nagranie 😊. Później jeszcze do mojej mamy na kawę i dzień zleciał. 

Joanna

Super, zakupy nigdy się nie nudzą 😁 a jeszcze w fajnym towarzystiw to już wogole.

Wczoraj zrobiłam małe zakupy dla małej w aplikacji ze smyka jakieś czapeczki, skarpetki i taki przejściowy kombinezon. Teraz jest trochę wyprzedaży jeszcze więc można wybrać coś fajnego w sensownej cenie😉

Prezenty na dzień dziecka schowane dla chłopaków 😁 zawsze kupuje wczesniej żeby nie szukać na ostatnią chwilę😉.

 Z takich większych zakupów to kołyske już mam upatrzoną tylko odebrać muszę. Komode na ubranka z przewijakiem w sierpniu. Fotelik będę kupować w sierpniu / wrześniu. A w między czasie jeszcze ubranka zostaną mi do dokupienia 😊.

 

Dziewczyny a szczepicie się na Covid?  Jak tak to kiedy? Nie chce wywoływać jakieś nie fajnej dyskusji poprostu sama się na tym zastanawiam. Wstępnie zamierzam po 30 tygodniu ciąży czyli koniec sierpnia/ początek września i myślałam o szczepince Pfizner🤔.

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
23 minuty temu, marta_joanna napisał:

U nas wczoraj dzień Matki świętowaliśmy chłopaki już w takim wieku że każdy coś przygotuję sam. Starszy syn zrobil w szkole piling z piasku i jak to mówił użył wszystkiego co było czyli kawa , cynamon, skórka z cytryny itp.Boje się trochę użyć teraz w ciąży żeby nie było wysypki ale przykrości dziecku nie zrobię i spróbuje na dłonie lub stopy😁. A młodszy w przedszkolu miał występ i i panie przysłały nagranie 😊. Później jeszcze do mojej mamy na kawę i dzień zleciał. 

Joanna

Super, zakupy nigdy się nie nudzą 😁 a jeszcze w fajnym towarzystiw to już wogole.

Wczoraj zrobiłam małe zakupy dla małej w aplikacji ze smyka jakieś czapeczki, skarpetki i taki przejściowy kombinezon. Teraz jest trochę wyprzedaży jeszcze więc można wybrać coś fajnego w sensownej cenie😉

Prezenty na dzień dziecka schowane dla chłopaków 😁 zawsze kupuje wczesniej żeby nie szukać na ostatnią chwilę😉.

 Z takich większych zakupów to kołyske już mam upatrzoną tylko odebrać muszę. Komode na ubranka z przewijakiem w sierpniu. Fotelik będę kupować w sierpniu / wrześniu. A w między czasie jeszcze ubranka zostaną mi do dokupienia 😊.

 

Dziewczyny a szczepicie się na Covid?  Jak tak to kiedy? Nie chce wywoływać jakieś nie fajnej dyskusji poprostu sama się na tym zastanawiam. Wstępnie zamierzam po 30 tygodniu ciąży czyli koniec sierpnia/ początek września i myślałam o szczepince Pfizner🤔.

Tak ok.36 tygodnia tak jak wskazał lekarz. Zabronił wcześniej szczepić się na covid. Oczywiście tylko Pfizer wchodzi w rachubę. Mówił, że ta szczepionka jest najbezpieczniejsza. Plus taki, że w tej klinice tez szczepią, więc  nie muszę się martwić.  

Odnośnik do komentarza

Ja na razie też się nie szczepie, czy później nie wiem ale raczej nie, najzwyczajniej się boję zwłaszcza o maluszka.

Jeśli chodzi o zakupy to ostatnio kupiłam 2 kombinezony i rożek bo była okazja a póki co rozglądam się za wózkiem nosidełkiem i zastanawiam się jaki przewijak czy z komodą czy taki wolnostojący z półeczkami i już mnie głowa od tego boli jest tego sporo i nie wiadomo co wybrać może do września coś wybiorę 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Cześć dziewczyny, ostatnio tylko obserwuje forum, bo przez tą przeprowadzkę nie mam na nic czasu. Własciwie to mam już dość. Dopadł mnie jakiś spadek formy, czuję jakby przeziębienie brało. Marzę o wolnym. 
Ja ostatnio rozglądałam się za jakimiś ciuszkami, ale jak przyszło co do czego to nic mi się nie podobało, nic nie było wystarczająco dobre xD Będzie cięzko. Nie wspomnę już o łóżeczku, wózku itd. 

Słuchajcie, czujecie już jakieś ruchy? Powiem, że zaczynam się lekko... hm, martwić? Bo czytałam, że już tyle kobiet czuje ruchy, jedna nagrała nawet filmik, na którym wyraźnie widać jak bobas się wygina, a u mnie nic... Kończę 19 tydzień i powoli zauważam, że jestem z tyłu...

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Natalia napisał:

Cześć dziewczyny, ostatnio tylko obserwuje forum, bo przez tą przeprowadzkę nie mam na nic czasu. Własciwie to mam już dość. Dopadł mnie jakiś spadek formy, czuję jakby przeziębienie brało. Marzę o wolnym. 
Ja ostatnio rozglądałam się za jakimiś ciuszkami, ale jak przyszło co do czego to nic mi się nie podobało, nic nie było wystarczająco dobre xD Będzie cięzko. Nie wspomnę już o łóżeczku, wózku itd. 

Słuchajcie, czujecie już jakieś ruchy? Powiem, że zaczynam się lekko... hm, martwić? Bo czytałam, że już tyle kobiet czuje ruchy, jedna nagrała nawet filmik, na którym wyraźnie widać jak bobas się wygina, a u mnie nic... Kończę 19 tydzień i powoli zauważam, że jestem z tyłu...

Ja raczej nie czuje a juz 19 i 4 dni. Czasami mam wrażenie ze cos czuje ale nie wiem. W jednej z ciaz czukam w 26 tyg!!!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Tez juz dostaję szału przeglądając wózki , przewijaki, komody itp.. o smoczkach nie wspomnę. Jak na razie nic nie mam, dopiero po 22 tygodniu zacznę coś kupować.  Chociaż mam kompletny mentlik w głowie.  

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Gość Joanna napisał:

Tez juz dostaję szału przeglądając wózki , przewijaki, komody itp.. o smoczkach nie wspomnę. Jak na razie nic nie mam, dopiero po 22 tygodniu zacznę coś kupować.  Chociaż mam kompletny mentlik w głowie.  

To widzę że nie jestem sama, chociaż smoczek już mam wybrany polecany z lovi 0-2 bo jest mniejszy a z całą resztą to szkoda gadać.

Jeśli chodzi o ruchy maluszka to też jeszcze nie czuję A dziś 18+4 Ale to sprawa indywidualna jedne czują wcześniej inne później, ważne, że serduszko słyszę

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Gość Joanna napisał:

Tez juz dostaję szału przeglądając wózki , przewijaki, komody itp.. o smoczkach nie wspomnę. Jak na razie nic nie mam, dopiero po 22 tygodniu zacznę coś kupować.  Chociaż mam kompletny mentlik w głowie.  

Smoczki, butelki, laktator ja polecam avent 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

 A razie czytam i oglądam.  Screeny robię tego co mi się podoba. Chociaż wczoraj jak byłam na zakupach z chrześnica . To weszłyśmy też po prezent dla jej niespełna rocznego brata. Jakie piękne buciki widziałam dla dziewczynki. Trudno było powstrzymać się, aby nie kupić 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Ewi napisał:

Laktator mam z medeli ale ręczny kupiłam nowy za grosze, jeśli będzie przydatny wtedy pomyślę o elektrycznym

Ja z aventa tez mam reczny i dawał rade. Ściągnąłam dość rzadko.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Ewi napisał:

Kobietki a jaką wanienkę polecacie? Mniejszą na początek czy od razu dużą żeby nie kupować 2 razy niepotrzebnie? Jak to u Was wyglądało zwłaszcza przy pierwszym dziecku

Zalezy od mieszkania, domu. Jak masz wanne albo głęboki brodzik to ja polece mała.  Bo pozniej dziecko wskakuje do duzej wanny. Ale jak masz kupywac mala a potem duza to lepiej od razu duza, gdzie to trzymac pozniej🙈🙈🙈🙈

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...