Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Joanna
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

19+0 tydzień 😁😁😁😁 ja polozna mam wybrana, ta sama co w zeszłym roku. Fajna, konkretna babka.  Ake ten czas😀😃 szybko leci🙈🙈🙈

Jeszcze tydzień i połowa ciąży 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, marta_joanna napisał:

Ja w poniedziałek będą miałam 18+0 tydzień. Ale dopadło mnie chyba przeziębienie albo alergia i w poniedziałki będę dzwonić do lekarza rodzinnego. Mam mega gesty katar, tak jakby zatoki mi się zatkaly, boli mnie głowa a dziś doszedł kaszel. Muszę dopytać co mogę na to wziąść🤔

Paracetamol mozna i będzie ci troche lepiej

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
2 godziny temu, marta_joanna napisał:

Ja w poniedziałek będą miałam 18+0 tydzień. Ale dopadło mnie chyba przeziębienie albo alergia i w poniedziałki będę dzwonić do lekarza rodzinnego. Mam mega gesty katar, tak jakby zatoki mi się zatkaly, boli mnie głowa a dziś doszedł kaszel. Muszę dopytać co mogę na to wziąść🤔

Współczuję.  Ból zatokowy to najgorszy jaki może być.  Kuruj się 😀

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ania napisał:

A czy 3 cc to porod tez 39 tydz czy moze szybciej ze wzgkedu bkizna, macica????

Ania ja 2 cc planowe miałam na początku 38 tygodnia (38 i 1 ) ale od tego czasu (5 lat) ponoć się zmieniło i czekają do 39 tygodnia. Chociaż jak rozmawiałam z moją ginekolog mowilam żeby zrobić w 38 tygodniu bo ja mam duże dzieci i niewiem czy blizna tyle wytrzyma i wstępnie się zgodziła.

Dzięki dziewczyny leczę się witamina C i D, robię inhalacje z soli no i apap biorę jak już nie mogę. Ale chce się dowiedzieć czy mogę jakiś steryd do nosa żeby ten katar łatwiej zszedł i dlatego jutro chce rozmawiać z lekarzem.

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, marta_joanna napisał:

Ania ja 2 cc planowe miałam na początku 38 tygodnia (38 i 1 ) ale od tego czasu (5 lat) ponoć się zmieniło i czekają do 39 tygodnia. Chociaż jak rozmawiałam z moją ginekolog mowilam żeby zrobić w 38 tygodniu bo ja mam duże dzieci i niewiem czy blizna tyle wytrzyma i wstępnie się zgodziła.

Dzięki dziewczyny leczę się witamina C i D, robię inhalacje z soli no i apap biorę jak już nie mogę. Ale chce się dowiedzieć czy mogę jakiś steryd do nosa żeby ten katar łatwiej zszedł i dlatego jutro chce rozmawiać z lekarzem.

Tak tak ja rok temu 39 i ani dnia szybciej ale to byla 2 cc.nie wiem jak z 3, musze zapytac gina bo od porodu do poczecia minęło 11 miesiecy a ponoc powiklania blizna, pęknięta macica jak za szybko.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Gość Joanna napisał:

Cześć.  Co myślicie o fryzjerze? Porządny fryz mi się marzy, a mój burczy,że chemia. Tym bardziej po takim czasie w zamknięciu. 

Ja maluje co miesiac farbami bez amoniaku. W jazdej ciazy malowalam 😁😁🙈

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Chcialam zrobić balejaz. A tu maruda burczy, bo mi właśnie siwe na skroniach wychodzą i mnie denerwują. A jakie farby bez amoniaku? Chociaż już większość powinna nie mieć amoniaku. 

Odnośnik do komentarza

Też już farbowałam włosy bo nie mogłam na siebie patrzeć, miałam farbę Garnier olia bez amoniaku. Teraz jest duży wybór farb, a fryzjerka jak jej się powie o ciąży na pewno dobierze coś odpowiedniego

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gość Ewi napisał:

Też już farbowałam włosy bo nie mogłam na siebie patrzeć, miałam farbę Garnier olia bez amoniaku. Teraz jest duży wybór farb, a fryzjerka jak jej się powie o ciąży na pewno dobierze coś odpowiedniego

O ja tez ta😁😁😁 olia Garnier promocja w rossman 14,99.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Gość Joanna napisał:

Chcialam zrobić balejaz. A tu maruda burczy, bo mi właśnie siwe na skroniach wychodzą i mnie denerwują. A jakie farby bez amoniaku? Chociaż już większość powinna nie mieć amoniaku. 

Niech nie marudzi,tylko cieszy sie z pięknej zonki😁😁😁😁😁

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
59 minut temu, Gość Ania napisał:

Niech nie marudzi,tylko cieszy sie z pięknej zonki😁😁😁😁😁

Czasami mam wrażenie,  że teraz by mnie zamknął i nie wypuszczał.  Nie idz do sklepu bo tam tyle ludzi, jeszcze się zarazisz. No to zapytałam się czy nago mam chodzić.  Zakupy do domu robi i super, ale ubrać tez się muszę.  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

Jak wam sie zaczal nowy tydzien😁 u mnie spokojnie, pikna pogoda, czuje sie ok. Za 2 tyg polowkowe.

Samopoczucie świetne, właśnie wróciłam ze spaceru po lesie z pieskami, serduszko maluszka bije jak szalone więc jestem mega szczęśliwa. Ja też za 2 tyg połówkowe równo w połowie ciąży już nie mogę się doczekać, mogłabym się gapić non stop w ten ekran

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia
20 godzin temu, Gość Gość Joanna napisał:

Czasami mam wrażenie,  że teraz by mnie zamknął i nie wypuszczał.  Nie idz do sklepu bo tam tyle ludzi, jeszcze się zarazisz. No to zapytałam się czy nago mam chodzić.  Zakupy do domu robi i super, ale ubrać tez się muszę.  

Z jednej strony to super. My jesteśmy na etapie przeprowadzki do nowego domu i co chwilę mi wysyła smsy czy podjadę po to czy po tamto. 🤦 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
2 godziny temu, Gość Natalia napisał:

Z jednej strony to super. My jesteśmy na etapie przeprowadzki do nowego domu i co chwilę mi wysyła smsy czy podjadę po to czy po tamto. 🤦 

My pomału tez przewozimy rzeczy do nowego domu. Tylko 136km od obecnego miejsca zamieszkania mamy. A pewnie ostatecznie we wrześniu sie wprowadzimy

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
45 minut temu, Gość Ewi napisał:

Joanna to praktycznie będziesz już jak to się mówi na ostatnich nogach😊

Dokładnie tak. No ale u nas przeciąga się zgoda z pracy na zmianę siedziby. Miała być zgoda od czerwca,a teraz  mówią, że później będzie. Tak więc czekamy. Trochę to denerwujące, bo cześć rzeczy tam, cześć tu, aby wszystko na raz nie przewozić 

Odnośnik do komentarza

Okazało sie że alergia nałożyła się na przeziębienie. Mam leki i jest o niebo lepiej 😉

Joanna 

Ja normalnie się farbie co ok 4 tygodnie bo mam kolor zbliżony do naturalnego. Przecież z siwymi do października chodzić nie będę. Bo bym z domu musiała nie wychodzić.

Dzisiaj miałam wizytę I najprawdopodobniej będzie dziewczynka co przy moim męskim gronie bardzo mnie cieszy😁 (mąż i 2 synów na stanie🙃) Maleńka o tydzień starsza wychodzi na usg i wysoko z nią ok. Ale mi wyszła anemia i robi mi się zastój w prawej nerce. Muszę dużo pić i mam żelazo w tabletkach🙄. Mam jeszcze tsh sprawdzić czy już wróciło do normy, bo podnosiło się ale po mału.

U mnie pogoda w kartkę raz deszcz raz Słońce.

 

http://s1.suwaczek.com/201305174562.png
http://s7.suwaczek.com/201608031761.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...