Skocz do zawartości
Forum

Ciąża/noworodek w koronie a ślub siostry


Gość Łucja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jestem w 34 tygodniu ciąży, termin na koniec maja. Wtedy też ślub i wesele/przyjęcie planuje moja jedyna siostra. Albo będę już w donoszonej (a nawet przenoszonej o tydzień ciąży) albo z noworodkiem. Siostra wciąż nie wie czy będzie to wesele na 60 osób czy przyjęcie w ogrodzie na ok. 30 czy po prostu proszony kameralny obiad.

Myślałam, że sytuacja z pandemia się unormuje (choć nawet w "normalnych" czasach wesele z noworodkiem jest raczej wyzwaniem), ale nie zapowiada się na to i coraz bardziej nachodzą mnie myśli czy to odpowiedzialne w ogóle uczestniczyć w tym wydarzeniu. 

Rzadko zadaje pytania na forum, ale teraz naprawdę potrzebuje pomocy innych mam. Co byście zrobiły? 

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja też bym zagrała w otwarte karty z siostrą że po prostu nie wiesz jak będzie 🤷. Może akurat wtedy będziesz rodzic? A może będziesz miała w domu 2 dniowego noworodka? Sprawa obiadu w ogrodzie, co jak dzidzia będzie na świecie a będzie koszmarna pogoda? Więc ja bym zostawiła ten temat otwarty i podejmowała decyzję na bieżąco :). 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...