Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Gość Karo 2358

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karo 2358

Hej, mam pytanie czy mogę być w ciąży ostatnią miesiączkę miałam 5.03 a cykle u mnie trwają 30 dni. Okresu brak, test ciążowy negatywny, przybrałam na wadze pomimo stałej diety oraz mam nudności gdy poczuję zapach perfum. Raz współżyła bez zabezpieczenia 28.03.

Czy uważacie że powinnam powtórzyć test czy poczekać jeszcze trochę ? 

Odnośnik do komentarza

Piszesz o stosunku bez zabezpieczenia 28.03, czyli w końcówce marca. Nawet jeśli do czegoś by doszło nie uważam, aby okres mógł się tak szybko zatrzymać - albo aby tak szybko mogły wyjść objawy, typu tycie ( które zresztą pojawia się w późniejszym etapie ciąży). Przybieranie na wadze raczej przypisywała bym zbliżającej się miesiączce - woda odkłada się w organiźmie, to norma 😉 Na sam test jeszcze zdecydowanie za wcześnie - nawet jeśli miesiączka nie wstąpiła. A jej brak może mieć swoją przyczynę w wielu różnych sprawach - nawet tych hormonalnych, także ja bym polecała udać się na wizytę do ginekologa, który sprawdzi macicę i oceni, czy jesteś przed miesiączką, czy też i nie. Może nawet zleci betę z krwi...

Pytanie tylko, czy to obawa przed dzidziusiem, czy nadzieja? Życzę powodzenia i nie martw się ♥️

Odnośnik do komentarza

Wątpię byś była w ciąży gdyż sex uprawialas w 26dc, w dniu który nie jest dniem plodnym. Jeśli się martwisz że możesz być w ciąży to dla uspokojenia nerwów podejdź do labo i zrób betę. Jeśli wyjdzie negatywna A miesiączki nadal nie dostaniesz to radzę Ci pójść do ginekologa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...