Skocz do zawartości
Forum

Proszę o rady co mam zrobić


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny Nie orientuje się czy już został poruszony taki wątek, mam nadzieję, że nie. Jestem dość młoda, ale nie chodzi tutaj o to. Może przemawia przeze mnie zazdrość w kwestii właśnie dziewczyny brata mojego chłopaka. Jest to moja pierwsza milosc i jesteśmy już ze sobą 2 lata  , bardzo dobrze się dogadujemy ale przez dłuższy czas zauważam , że spogląda na jej tylek i dekolt..Nie da się nie zauważyć wzroku jezeli stoi się bardzo blisko tej osoby i gdzie patrzysz. Myśląc logicznie to nie powinnam się przejmować taka rzeczą , ale to zdaza sie często.Przez te sytuacje nie trawię tej dziewczyny a mój chlopak ze swoim bratem maja bardzo dob ry kontakt. Nic złego mi Nie robi ta dziewczyna ale sam fakt, że takie rzeczy maja miejsce doprowadza mnie do szału. Zbyt często zwracam uwagę o to swojemu chłopakowi ze widze gdzie patrzy i uwaza ze powinnam pójść do psychologa bo wypiera sie ze tego nie robi.. , ze nigdy mu się nie zdarzyło nawet przez przypadek zerknąć..  i ze nigdy by się na dziewczynę brata w taki sposób nie popatrzył. Naprawdę jestem bezradna a bardzo go kocham  😕 Prosze o jakieś opinie trochę bardziej doświadzonych kobiet niż ja... Co byście na moim miejscu zrobiły..  I czy tez jesteście tego zdania ze to widac gdzie ktos spoglada.. Nie wiem czy udawać ze tego nie widzę...  proszę o rady 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...