Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2021


Gość Martyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Klaudia

Dzień dobry. Też mam termin na grudzień. Ale mam i problem.... Jestem z mężem po ślubie 5 lat....a on mi mówi że nie chcę tego dziecka ze mną, i nawet sugerował że go zdradziłam. Doradzcie coś....nie wiem co mam robić...brak radości tylko smutek 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/4/2021 o 4:14 PM, Gość Gość Klaudia napisał:

Dzień dobry. Też mam termin na grudzień. Ale mam i problem.... Jestem z mężem po ślubie 5 lat....a on mi mówi że nie chcę tego dziecka ze mną, i nawet sugerował że go zdradziłam. Doradzcie coś....nie wiem co mam robić...brak radości tylko smutek 

Klaudia to bardzo przykre. Szczegolnie po tylu latach w zwiazku. Najwazniejsza jest rozmowa i wzajemny szacunek. Nie rozumiem dlaczego sugeruje Ci zdrade. Moze tak zareagowal na stres? Mam nadzieje ze szczera rozmowa rozwieje wszystkie niedomowienia. Mam nadzieje ze bedzie Ci dane cieszyc sie ciaza. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jak się czujecie? Czy to Wasza pierwsza ciąża czy już jesteście mamami? Ja mam córeczkę niespełna 16mscy. Wciąż ją karmię piersią. Odkąd zaszłam w ciążę mam wręcz wrażenie że chce cycka jeszcze więcej. Ja mam nudności codziennie, nie mam apetytu a nawet jak jestem głodna to nie mogę jeść. Chyba pójdę do lekarki po leki bo nie ogarniam przy dziecku z tymi dolegliwościami. Dajcie znać jak się czujecie. Może stworzymy prywatną grupę dla Grudniowek 2021? 

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja czuję się nawet ok. Dokucza mi wzmożona senność i brak apetytu. To moja druga ciąża, jestem mamą 6-latki. Dostałam asekuracyjnie leki na mdłości ale póki co nie było potrzeby, żebym zażyła. Mam za to krwiaka na macicy i przyjmuję 2x dziennie luteinę dopochwowo. Na razie wstrzymałabym się z prywatnymi grupami, dajmy szansę innym mamom zacząć się udzielać.

Odnośnik do komentarza
Gość Miśka1990

Nawet nie pomyślalam żeby mu o tym wspomnieć. Słyszałam o gumach do żucia na mdłości tylko, że one są z imbirem a ja za nim nie przepadam więc mogłoby być gorzej. 😀

Narazie piję herbatę z cytryna i nie wiem czemu ale ona mi trochę pomaga. Zazwyczaj mdłości mam rano tak do południa. Zdarzają się też wieczorem ale wtedy to po prostu idę spać. 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. W skrócie opowiem moją histerię. 8 lat starań, mnóstwo wizyt u ginekologa, 6 inseminacji i 4 próba in vitro. Jestem w 8tc. Wielki strach żeby tym razem się udało, bo poprzednia ciąża z in vitro skończyła się w 7tc. Pojechaliśmy na zwykłą wizytę i okazało się że serduszko nie bije. Zalamka totalna. Teraz biorę zastrzyki, żel dopochowy i garść tabletek, w sumie chyba ponad 16 dziennie. Wszystko po to żeby utrzymać ciążę. Dodatkowo jestem pod opieką immunologa bo okazało się że mój organizm odrzuca zarodek. 6 maja mam już pierwsza wizytę u lekarza prowadzącego ciążę. Bardzo sie boję że znowu w któryś dzień nie usłyszę serduszka. Wszystkim wam serdecznie gratuluję. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/5/2021 o 12:27 PM, AnkaSkakanka60 napisał:

Cześć dziewczyny. W skrócie opowiem moją histerię. 8 lat starań, mnóstwo wizyt u ginekologa, 6 inseminacji i 4 próba in vitro. Jestem w 8tc. Wielki strach żeby tym razem się udało, bo poprzednia ciąża z in vitro skończyła się w 7tc. Pojechaliśmy na zwykłą wizytę i okazało się że serduszko nie bije. Zalamka totalna. Teraz biorę zastrzyki, żel dopochowy i garść tabletek, w sumie chyba ponad 16 dziennie. Wszystko po to żeby utrzymać ciążę. Dodatkowo jestem pod opieką immunologa bo okazało się że mój organizm odrzuca zarodek. 6 maja mam już pierwsza wizytę u lekarza prowadzącego ciążę. Bardzo sie boję że znowu w któryś dzień nie usłyszę serduszka. Wszystkim wam serdecznie gratuluję. 

Witaj Anka. Trzymam kciuki, żeby tym razem ciąża przebiegła prawidłowo, żebyś doczekała się w końcu swojego ukochanego maleństwa! 
 

9 godzin temu, Juskaa napisał:

Czołem ! Zgłaszam się jako kolejna Grudnióweczka, choć szczerze mówiąc mam nadzieję, że jeszcze się to zmieni 😄

 

 Również witaj! Co dokładnie masz na myśli z nadzieją, że coś się zmieni?🤭

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...