Skocz do zawartości
Forum

Czy to możliwe?


Gość Ggg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Staramy się z mężem o dziecko. Do tej pory cykle miałam jak zegarku, od kilku lat 28-29 dni, zawsze. Miniony cykl zaczął się 1 marca, miesiączki spodziewałam się w poniedziałek, dziś czwartek, nadal jej nie ma. Od mniej więcej 2 tygodni podwyższona temperatura około 37,2/4. Pobolewalo mnie podbrzusze, byłam zmęczona, ale to raczej wydawały mi się objawy przesilenia. Dwa razy robiłam test, dwa razy wyszedł negatywny (oba przed terminem, ostatni w sobotę przed spodziewaną w pon miesiączką). Mniej więcej od zeszłego czwartku zaobserwowałam u siebie coś dziwnego, a mianowicie „sztywność”, „poczucie ciasnego miejsca” w pochwie. Wolałam to zbadać, więc w poniedziałek udałam się do ginekologa. Pani ginekolog po usg dopochwowym nie stwierdziła nieprawidłowości, powiedziała, że wydaje się, że to odczucie może wynikać z tego, że jestem wzdęta, dodatkowo przekazała, że widać, że jestem krótko po owulacji, że miała miejsce w poprzednich dniach. We wtorek miałam delikatne plamienie, potem już nic. Z czego to opóźnienie może wynikać? Czy ginekolog mógł jeszcze nie zauważyć ciąży? 

Odnośnik do komentarza

No jak było krótko po owulacji to nie miał szans nic zobaczyć bo do zapłodnienia pewnie jeszcze nawet nie doszło wtedy. A plamienie o którym piszesz to mogła być implantacja,jeżeli tak to test wkrótce powinien coś pokazać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...