Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Thirstyiiy

Jakich automatycznych urządzeń używacie w domach?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy w domach macie może jakieś urządzenia automatyczne do toalet? Chodzi mi o np. dozownik do mydła czy nawet podajniki papierowe? Czy jednak korzystacie ze zwykłych rozwiązań? Pytam bo szukam fajnym rozwiązań na obecne czasy, może akurat macie cos co mnie zaskoczony i uznam za bardzo przydatne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7/4/2021 o 2:03 PM, Wroanna napisał:

Jeśli chodzi o samą łazienkę to mam właśnie automatyczny dozownik do mydła, taki: https://allegro.pl/oferta/dozownik-automatyczny-do-mydla-plynu-bezdotykowy-10463801248 🙂

Jest świetny dzięki za podesłanie. Kupiłam cos podobnego tylko zawieszony na siane od https://www.berendsen.pl/nasze-rozwiazania/urzadzenia-higieniczne/ Ma bardzo ładny design.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ika

Moim ostatnim odkryciem jest oczyszczacz powietrza od Electroluxa Pure A9, moje samopoczucie znacznie się teraz poprawiło, a sprzęt jest świetny, działa na dużej powierzchni, jest bezpieczny dla zwierząt, a w salonie wygląda naprawdę ładnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aleska
W dniu 29/4/2021 o 11:28 AM, Gość ika napisał:

Moim ostatnim odkryciem jest oczyszczacz powietrza od Electroluxa Pure A9, moje samopoczucie znacznie się teraz poprawiło, a sprzęt jest świetny, działa na dużej powierzchni, jest bezpieczny dla zwierząt, a w salonie wygląda naprawdę ładnie. 

Dla mnie oczyszczacz to też bardzo ważny element w domu, również mogę polecić ten z Electroluxa, mam go już od pół roku i mieszkając w dużym mieście czuję dużą różnicę w jakości powietrza, nawet moja cera się poprawiła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania1

Ja również używam oczyszczacza i jestem z niego zadowolona. Odczuwam ogromną różnicę w moim domu. Moje samopoczucie znacznie się poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamara

Kupiłam oczyszczacz pure a9 i sprawia się świetnie. Jest to obowiązkowy sprzęt agd w dużym mieście. Moje samopoczucie zdecydowanie się polepszyło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabryśka
W dniu 14/6/2021 o 12:41 AM, Gość Tamara napisał:

Kupiłam oczyszczacz pure a9 i sprawia się świetnie. Jest to obowiązkowy sprzęt agd w dużym mieście. Moje samopoczucie zdecydowanie się polepszyło. 

Oj w małych miastach też się sprawdza. Jestem alergikiem i ten oczyszczacz jest dla mnie świetny. Mieszkanie mam niewielkie bo 50m ale radzi sobie świetnie. Jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji. Konkretnie model który mam to PA91-404GY. Plus dla niego za stałe monitorowanie, a mimo pracy jest cichy i dość inteligentny jak na takie urządzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiola

Tak ten oczyszczacz jest naprawdę dobry. Zdecydowanie poprawia się samopoczucie gdy jest włączony. Ponad to jest mega cichy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...