Skocz do zawartości
Forum

Zmiana wyglądu po porodzie


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.  Mam 22 lata i Jestem w 37 tygodniu. Za  niedługo rodze i nie mogę się doczekać aż zobaczę synka. Podczas całej ciąży przytyłam około 10 kg, czuje się dobrze i będę rodziła naturalnie.  Przed ciążą miałam bardzo atrakcyjną sylwetkę i wielu mężczyzn ogladalo sie za mną mimo ze bylam ze swoim ukochanym.  Chciałbym bardzo wiedzieć jak wygląda ciało po porodzie, brzuch nogi itp. Czy widząc mnie obce osoby zauważą że niedawno urodziłam,  czy sa jakieś charakterystyczne cechy  ktore wskażą po moim wyglądzie ze urodziłam ? Podejrzewam że raczej nie będę wyglądała jak kiedyś i trzeba będzie ostro się napracować by tak wyglądać.  Oglądając zdjęcia po porodzie  innych kobiet w moim wieku lub starszych u wszystkich jest duży brzuch odstajacy jak około 14 /15 tyg. niektóre większy. Z czego to wynika i czy po czasie ,tygodniach miesiącach  wróci do normy sylwetka.  Chodzi mi o to czy nie ćwicząc jest możliwe że po czasie wróci dawny lub zbliżony wygląd do normy. 

Odnośnik do komentarza

Mi po porodach, a byłam i jestem szczupła (i przytyłam książkowe 10-12 kg ) waga wróciła do tej sprzed ciąż. Brzuch nie był i nie jest wystający,jest płaski, ale powłoki brzuszne już nie wróciły do jędrności i mięśnie się nie zeszły. Może jakbym pocwiczyla to by było inaczej,tego nie wiem. I druga sprawa to piersi,przed ciążą były malutkie a po karmieniu ( w obu przypadkach nie karmiłam długo) jeszcze się zmniejszyły i straciły na jędrności niestety. Poza tym nawet dość szybko po porodach nie było widać,że byłam w ciąży. 

Odnośnik do komentarza

Przed ciążą ważyłam 49 kg, w trakcie przytyłam około 12 czyli standardowo. Brzuch zaraz po porodzie wydaje się pusty (śmieszne uczucie) i lekki ale tak naprawdę wygląda się jeszcze jak w ciąży. Mi bardzo szybko zaczął znikać, skóra nie wygląda tak jak wcześniej ale polecam szczotkowanie na sucho - widzę ogromną poprawę w wyglądzie. 

Odnośnik do komentarza

spokojnie, do formy sprzed ciazy mozna wrocic, jestem tego zywym przykladem. kiedy urodzilam wiadomo, radosc, a z drugiej strony obawy o sylwetke. jak juz moglam to zaczelam cwiczyc, potem udalam sie po plan zywieniowy do dietetyka. niestety, najgorzej oberwal bruch, ktory wisial. postanowilam go ujedrnic zabiegiem, udalo mi sie osiagnac cel i moja sylwetka jest jeszcze lepsza niz przed ciaza.

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...