Skocz do zawartości
Forum

Szukasz idealnej spacerówki? Czyli jaka?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23/3/2021 o 1:35 PM, Actuallycrr napisał:

Producenci wózków dziecięcych prześcigają się w szukaniu rozwiązań mających ułatwić rodzicom korzystanie z nich, a maluchom zapewnić komfortowe podróże. Może jest jednak  doskonała uniwersalna, funkcjonalna spacerówka, którą pokochają rodzice niezależnie od miejsca zamieszkania? 

Znalazłam taki model - https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Bugaboo_Bugaboo-Cameleon-3-1839.html Czy może któraś z was miała styczność z tym producentem? Jest to dobra jakość?

Odnośnik do komentarza

Mieszkam w bloku, więc trzymanie dwóch osobnych wózków nie wchodzi w grę z powodu niewielkiej ilości miejsca. Dlatego zdecydowałam się na wózek camini frontera 2 w 1 gondola i spacerówka i super się sprawdza do wożenia mojego szkraba 🙂

Odnośnik do komentarza

Mam kompaktową i bardzo wygodną spacerówkę Quinny Zapp Flex Plus. Prowadzi się super, bo ma duże, cztery koła. Można sobie przestawiać siedzisko do tyłu lub przodu do kierunku jazdy. Fajne w niej jest też to, że można do niej dokupić gondole, fotelik, żeby stworzyć zestaw. 🙂 Kupiłam ją w al.to, bo mają najtaniej: Wózek spacerowy Quinny Zapp Flex Plus. Sprawdź sobie, może będzie Ci odpowiadał. 😉

Odnośnik do komentarza

My mamy anex air-x. Wózek jest prze wygodny, szybko i łatwo się składa, nie zajmuje wiele miejsca. Do tego koła są zwrotne, amortyzacja bardzo dobra. Maluszek ma w środku sporo miejsca dla siebie, stelaż jest solodny i stabilny. Wózek daje radę na kadym terenie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...