Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jonte

Buty dla dziecka na wiosnę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jonte

Jakie kupujecie dzieciom buty wiosenne? Do tej pory kupowałam córce Emele, ale w jej rozmiarze nie znalazłam nic co by mnie zainteresowało. Córka ma 2,5roku i długość stopy 16cm. Zastanawiam się nad butami firmy Mrugala, z tym że rozmiar 26 to dl.wkladki aż 17cm. Czy to nie za dużo? Z jakim zapasem kupujecie dzieciom buty? Na jakie ewentualnie firmy warto zwrócić uwagę, żeby podeszwa była miękka i miały profilowana wkładkę? Podzielcie się proszę opiniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dadir

Mlodszej 17m Emel, starszej 3 latce Gaspar, mają fajnie zabezpieczony przód choć ogólnie brzydkie jak noc  będą dobre na biegówke bo mają gume na przodzie. Zapas dobrany w sklepie 0,7mm. No i oczywiśćie jakieś wygodne buciki sportowe:

https://tvs.pl/informacje/bezpieczne-i-komfortowe-buty-sportowe-dla-dziecka/

Zerknij sobie tutaj. Na stronie jest opisane, jak wybrać bezpieczne buty dla dziecka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Firta

A u mojego z kolei strasznie szybko nagle stopka urosła i z bartkow 23 które i tak były o dziwo kupione na styk (nie wiem jak Pani sprzedawczyni zmierzyła mu nogę...) przeskoczył na 25. Czyli ryzyk fizyk. Teraz pierwsze butki zamówiłam dla Córki, stwierdziłam że 3 mm jej brakuje do większego rozmiaru i utonęła... Nie znoszę kupować butów przez internet . Zawsze wszystko wymierze a i tak jest źle, chociażby Bartki rozmiar wkładki dwóch butów różniących się rozmiarem był taki sam... Albo nie wiem jak oni te wkładki mierzą jak zupełnie inaczej wychodzi. 

https://e-butydladzieci.pl/blog/zdrowe-buty-dla-dzieci

Zerknij sobie na pewno tutaj. Na stronie jest opisane, na co zwrócić uwagę przy wyborze pierwszych zdrowych butów dla malucha. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...