Skocz do zawartości
Forum

5 tydzień ciąży


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, ponieważ bardzo mnie to stresuje i może ktoś mi pomoże. Wczoraj byłam u ginekologa i jestem w 5 tygodniu ciąży + 5 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 11 lutego wiec z moich obliczeń tak to wychodzi. Doktor mi powiedział ze to już 7 tydzień nie wiem dlaczego. Po USG się zdziwił ze to zamiast 7 tydzień wyglada jakby byl 4 i jest pęcherzyk ciążowy ale brak zarodka. Powiedział mi ze mam 50 na 50 szans ze ciąża się jeszcze rozwinie. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć ponieważ jeżeli to jest 5 tydzień a nie 7 to możliwe ze zarodka jeszcze nie ma. Miesiączki tez miałam bardzo nieregularne. Proszę pomóżcie. 

Odnośnik do komentarza

Ciąże się liczy że jak jesteś dajmy na to w 5 tygodniu ciąży to jest liczona jako 6. Sama się w tym połapać nie mogę a w dwóch ciążach już byłam. Tylko wtedy powinien lekarz mówić że to 6, a nie 7. Mogłaś go dopytać czemu 7 tydzień. Jeśli masz cykle nieregularne to moglo jak najbardziej dojść do zapłodnienia później. W 5 tygodniu już chyba cos powinno być widać, ale jeśli masz te cykle takie nieregularne to może być za wcześnie. Kilka dni a robi to duża różnice. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...