Skocz do zawartości
Forum

Okresu brak, testy negatywne, co dalej?


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny! 
Staramy się z narzeczonym o maluszka, w styczniu miesiączkę miałam 1 stycznia, w lutym dostałam 5, więc w marcu powinna być 9(do tej pory przychodziła regularnie, to ważne info) zrobiłam dwa testy w okolicach 9 marca, oraz 16 kolejny test- wszystkie negatywne.. Z 3 tygodnie mam wrażenie, że dostanę miesiączkę, tj pobolewa mnie brzuch, mam uczucie takie jakby kłujące z jajników, oraz nabrzmiałe piersi, ale miesiączki nie ma. Oczywiście na betę się wybiorę w przyszłym tygodniu, bo w tym tygodniu praca mi nie pozwoliła. Jednak mam pytanie, czy jeśli testy były negatywne, to czy jakakolwiek szansa na ciąże jest? Nie chcę się tak nakręcać, a nie wiem co myśleć, bo nigdy nie miałam problemów z tak długo spóźniającą się miesiączką. Oczywiście powód spóźnienia typu stres, czy problemy z wagą, mogę śmiało wykluczyć, bo właśnie mam fajny etap w życiu. Jedyny problem to brak miesiączki :/ Czy któraś z was słyszała o podobnym przypadku? 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście tylko badanie krwi da Ci 100% pewności, ale znam przypadek że testy wychodziły bardzo długo negatywne mimo ciąży. Jeszcze nic straconego - trzymam kciuki by i w Twoim przypadku tak było.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...