Skocz do zawartości
Forum

Starania o ciążę


Gość SISI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nazywam się Sylwia, 26 lat. Jestem po jednym poronieniu. Od prawie dwóch lat, staram się o ciąże. Biorę bromergon na obniżenie prolaktyny, ponieważ była za wysoka. Aktualnie prolaktyna w normie ale nadal biorę  mniejszą dawkę, żeby znowu nie podskoczyła. Oprócz tego, miałam problemy z nieregularną miesiączką. Dodatkowo biorę luteinę na unormowanie miesiączki. Oprócz tego biorę kwas foliowy i witaminy. Jeśli chodzi o dalsze leczenie, dostałam od lekarza skierowanie do szpitala w celu diagnostyki i ewentualnego leczenia. Niestety dopiero na czerwiec mam termin. Takie czekanie mnie wykańcza, a mój lekarz rozkłada ręce. Może, któraś z was miała podobny problem? Jakie jeszcze dodatkowe badania mogę wykonać? A może, jakieś inne tabletki, czy  zastrzyki? mogły by mi pomóc, na skuteczne zajście w upragnioną ciąże? Proszę doradźcie mi coś.

Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszym poronieniu starałam się dobre 1,5 roku. Lekarz powiedział że to nic tak naprawdę nie znaczy. Ze czasem tak o prostu jest. Niestety i drugiej ciąży nie udało mi się utrzymać

 W kolejną zaszłam 2 miesiące po zabiegu. Obecnie jestem w 9 tygodniu i mam nadzieję, że wszystko tym razem będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...