Skocz do zawartości
Forum

Poronienie - który szpital w Warszawie jest najbardziej cywilizowany?


Gość lilka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam poronienie zatrzymane w 8 tyg. Minęły już 2 tygodnie i nic. Wczoraj pojechałam na starynkiewicza - remont. Potem na Madalińskiego gdzie wyznaczyli mi termin dopiero za 10dni. Ma to się odbyć farmakologiczne. Jestem dosyć zdziwiona, znikąd konkretnej pomocy a do tego byłam przekonana że robią to w sposób cywilizowany tzn proznociagien a nie wywoływanie a potem lyczeczkowanie. Czy może znacie szpital w którym robią po prostu zabiegi wysysania jak w cywilizowanym świecie?

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 88

Raczej wszędzie jest taka sama zasada. Najpierw wywoływanie farmakologiczne i czekanie . Gdyby nie doszło do oczyszczenia samodzielnie to wtedy jest zabieg łyżeczkowania. Watpie żebyś znalazla szpital gdzie tak poprostu wyciagna ci dziecko z marszu 

Odnośnik do komentarza

czyli nigdzie nie robią tego metodą próżniową? Trzeba się męczyć po lekach a potem ewentualne łyzeczkowanie czyli metoda sprzed 30 lat? Kurczę wspaniale, pewnie tylko prywatnie robią to cywilizowanie, Nie wiem sama czy nie lepiej czekać w domu az samo się zacznie w takim razie. Nie wiem co robić, mam 40 lat, 2 dzieci ale nie spotkało mnie jeszcze coś takiego. Ktoś coś poradzi? Na stronach szpitali zero informacji. Dzwonilam do brunowskiego, prosili przyjechać w poniedzialek rano, rozważam tą opcję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...