Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na prezent dla żony z okazji narodzin dziecka


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

szukam pomysłu na prezent dla żony z okazji urodzenia dziecka.

Pomyślałem o biżuterii na której będę mógł wygrawerować datę urodzin dziecka.

Znalazłem takie bransoletki: https://aurelie.pl/kolekcja/bransoletki-dla-swiezo-upieczonych-mam-prezent-z-okazji-narodzin

Drogie Mamy, czy to Waszym zdaniem dobry pomysł? Cieszyłybyście się z takiej pamiątki?

Druga część prezentu to jakiś voucher do spa lub na masaże.

Co Wy na to? Dajcie znać, którą bransoletkę byście wybrały, dodam tylko, że czekamy na dziewczynkę 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli już ro pierwszą, super ze chcesz zrobić prezent!  Ja bym jednak wolała coś za czym chodzę bardzo długo już. Na narodziny swojego dziecka dostałam paletkę cieni markowych na które zawsze sobie żałowałam pieniędzy. Bizu to dobry pomysł ale ja bym chyba poprosiła przyjaciółkę żony o podpowiedz lub podpytanie sprytne ... bo. Nietrafiona biżuteria jest ..: nietrafiona. Nigdy nie założysz 

a9c06389af.png 

Mama Tadeusza 29.01.2020 |Aniołek październik 2018 9tc

Odnośnik do komentarza
Gość andruska

po urodzeniu dziecka chciałam poczuć się kobieco, dlatego lubiłam sobie robić makijaż, włosy, żeby szybciej sobie je układać kupiłam sobie lokówko suszarkę [reklama usunięta]. Można błyskawicznie zrobić fryzure, włosy są gładkie, nie puszą się a ja czuje sie fajnie w takim uczesaniu

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mi również po jakimś czasie zależało na dobrym wyglądzie, żeby poczuć się lepiej. Mąż podpatrzył jakich kosmetyków do makijażu używam i wykupił mi fajną wyprawkę na pierwsze miesiące po urodzeniu, wiedział, że sama nie będę miała czasu żeby to ogarnąć 🙂 Kupił nawet pędzelki do makijażu 😄

Odnośnik do komentarza

1. Bujaczek, taki co sam buja, ma muzyczki/dźwięki i różne prędkości, super sprawa, ok.300zl

2. Mata edukacyjna z różnymi funkcjami, ok.200-300zl

3. Sesja zdjeciowa noworodkowa/ rodzinna, ok.500, zależy jakie miasto

4. Piękny kocyk dobrej jakości zawsze się przyda, do 150zł

5. Personalizowana książeczka z bajką, którego głównym bohaterem jest dziecko, które się urodzi, do 150zł

6. Komplet książek o wychowaniu, polecam wydawnictwo Natuli, to bardziej dla rodziców, ale zawsze się przydadzą

7. Inne prezenty dla mamy/ mamy i taty: masaż dla kobiety po porodzie, wizyta u fizjoterapeutki uroginekologicznej, specjalne pamiętniki dla rodziców i dziadków

8. W przypadku mniejszych fiunduszy ręcznie malowany kubeczek z ceramiki z Bolesławca  [reklama usunięta]

I tak jak zawsze jestem za dawaniem kasy, tak przy narodzinach jestem za prezentem, które zapadnie w pamięć

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...