Skocz do zawartości
Forum

Puszące się włosy


Gość Daria

Rekomendowane odpowiedzi

Moze tutaj miał ktoś podobny problem, od zawsze puszą mi się włosy, co z nimi zrobić. Najgorzej jest po suszeniu włosów, lubię rano zrobić sobie włosy a po suszeniu jest siano. Czy jest sens kupić suszarke z jonizacją?? Czy to może pomóc?

Odnośnik do komentarza

Ja też mam puszace się włosy. Ze swojego doświadczenia a nie mam czasu na ciągle majstrowanie przy włosach, wiem że u mnie gorzej jest jak nie wysusze włosów suszarka i pozwolę samym wyschnąć - są wtedy fatalne. Mam taką właśnie suszarke z jonizacja. Poza tym zauważyłam,że lepiej działa suszenie naj mniej ciepłym  i intensywnym nawiewie,ale nie baz grzałki w ogole,suszenie na szczotkę a nie przeczesywanie palcami, koniecznie suszenie od góry a nie "pod włos"-to jest najgorsze, rozdzielanie pasm przed suszeniem i suszenie ich po kolei. Kiedyś dzieliłam na 4 a teraz daje radę na 2. Najpierw trochę podsuszanam skórę głowy a potem rozczesuje. Wiem,że byłoby super bo mam często kołtuny rozczesywać włosy z odżywka ale nienawidzę tego babrania a to by jeszcze poprawiło sytuację. Dużo by można jeszcze robić ale zwyczajnie nie mam siły na więcej. Te sposoby pomagają mi jako tako utrzymać czuprynę w jakiejś tam formie. Ps kiedyś olejowalam włosy ale nic a nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza

Też mam ten problem. Używam suszarki z jonizacją i nie widzę żadnej poprawy. Wydaje mi się, że taka ich "natura". Jednak odkąd zaczęłam olejować włosy są w trochę lepszej kondycji. Używaj takiego oleju, który jest najlepszy dla twoich włosów, w zależności od ich porowatości. Osobiście używam olej lniany - mam włosy wysokoporowate 🙂

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/3/2021 o 9:52 AM, Gość Daria napisał:

Moze tutaj miał ktoś podobny problem, od zawsze puszą mi się włosy, co z nimi zrobić. Najgorzej jest po suszeniu włosów, lubię rano zrobić sobie włosy a po suszeniu jest siano. Czy jest sens kupić suszarke z jonizacją?? Czy to może pomóc?

mam suszarkę [reklama usunięta], ma technologię jonowo-plazmową, która mocniej wygładza włosy. Moje włosy się też puszą i widzę różnicę w ich stanie po suszeniu. To był dobry zakup, używam do codziennej stylizacji i nie ma efektu siana

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

puszenie włosów na pewno zmniejsza suszenie ich suszarką z jonizacją, mamie chcę kupić na dzień mamy nowy sprzęt, spodobała mi się suszarka Babyliss Elegance, wygląda super i ma przystępną cenę, taki prezent na pewno będzie strzałem w dziesiątkę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...