Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika 15921

Czerwone policzki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika 15921

Witam drogie mamy, mam pytanie odnośnie skóry. Otóż moja córka ma 18 miesięcy. Jest w trakcie leczenia antybiotykiem bactrim ale już kończymy dzisiaj. Wczoraj w południe dostała czerwonych wypieków nie wiem od czego. Wykluczylam gorączkę, zmęczenie i przebywanie na mrozie. Są to czerwone ciepłe policzki. Córka jest ogólnie żywa i wesoła. Kupki robi normalne oddaje mocz też normalnie na apetyt i nic ją nie boli, żadnej wysypki..jak była malutka miała delikatna skaze białkowa ale pod ponad pół roku mamy spokój.. Czyżby to wróciło.. Moja pije dwa razy dziennie nan optima 3. Proszę o poradę bo nie wiem co myśleć o tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydeje mi się że to może być reakcja na składnik antybiotyku..może opóźniona. Albo zbieg okoliczności i alergia , reakcja na otoczenie Moja córka dostawała wypieków jak powietrze w domu było za suche...okres grzewczy itp. Polecam zaastosować krem na basie natłuiszczaczy, olejków albo aloesowy. U nas pomogło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...