Skocz do zawartości
Forum

Wynik testu - co sądzicie?


Gość Klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia

Cześć, od prawie trzech lat staramy się o bobasa... W tym cyklu wszystko jest jakoś inaczej, mam wrażenie że coś się dzieje ale możliwe, że się nakręcam 🙂

od dwóch cykli że względu na plamienia przed okresem (10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia) biorę Duphaston w 16-25 dniach cyklu. W tym cyklu nie było plamienia. Dzień przed planowanym okrem zrobiłam test a nawet dwa 🙂 i widac na nich bardzo blade kreski. 

co o nich myślicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia B
19 minut temu, Gość Klaudia napisał:

44c400e0a84faaf0m.jpg

Ewidentnie widać drugą kreseczkę 🥰 idź na betę i bedziesz miała pewność 😊 ja dopiero 18 będę mogła testować aczkolwiek też w tym miesiącu czuje sie inaczej niż zwykle a wspomagam się luteinką 

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja26

Dodam tez, ze odczuwam kłucie w lewym jajniku, mam podwyższona temperaturę już pare dni, rano jest mi słabo, jestem przed okresem ale nie czułam się tak nigdy przed nim. Czasami pojawiał się lekki ból przed okresem ale bardziej już po krwawieniu, wtedy był na prawdę silny i inny niż teraz. Wiem, ze powinnam poczekać jeszcze pare dni, powtórzyć test bądź iść na betę. Ale wiecie jak to jest... tyle czasu człowiek się stara i chciałby mieć chociaż cień nadzieji. 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia B
52 minuty temu, Gość Patrycja26 napisał:

Cześć dziewczyny, staramy się z mężem o dziecko od 2 lat, czy ja mam zwidy? widzę bardzo jasna kreseczkę, prawie nie widoczna. Pomóżcie czy Wy również ja widzicie ? Czy to może oznaczać ze test zrobiony jest jeszcze za wcześnie? 
 

https://ibb.co/L8KgqXT

Może być taka słabiutka, ja zrobiłabym inny test bo z pink test już też sie przejechałam 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Klaudia napisał:

Cześć, od prawie trzech lat staramy się o bobasa... W tym cyklu wszystko jest jakoś inaczej, mam wrażenie że coś się dzieje ale możliwe, że się nakręcam 🙂

od dwóch cykli że względu na plamienia przed okresem (10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia) biorę Duphaston w 16-25 dniach cyklu. W tym cyklu nie było plamienia. Dzień przed planowanym okrem zrobiłam test a nawet dwa 🙂 i widac na nich bardzo blade kreski. 

co o nich myślicie ?

 

Hej ja myśle ze jesteś w ciąży tez miałam taka jasna kreseczkę 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...