Skocz do zawartości
Forum

LISTOPADOWE MAMY 2021


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Gość Marta napisał:

Ja się również dostosuje 🙂

PS. Będąc na kwarantannie (przez pozytywnego męża) stracilam węch więc i ja jestem chora ;( boje się, choć żadnych innych objawów nie mam. Kwarantanna do soboty, lekarz w poniedziałek. 

🤞

Ojej, trzymajcie się i zdrówka! Będzie dobrze 

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia 0000
W dniu 14.03.2021 o 8:13 PM, Gość Jgg napisał:

Cześć,

Najwyraźniej i ja mogę dołączyć do tego wątku:) Test pokazuje wyraźne dwie kreski, ale zadnych objawów nie mam. To jest moja druga ciąża (mam już dwuletnią córkę). W pierwszej ciąży i mnie bolało podbrzusze i piersi i byłam bardzo zmęczona a teraz nic i aż mnie to trochę martwi. Wizytę mam u swojej lekarki dopiero 6 kwietnia. Mam jednak nadzieję że wcześniej coś się zwolni bo nie wiem jak do tego czasu doczekam. Zresztą byłby to już 9 tydzień więc troche późno...

Zapraszamy na grupę na FB

 

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia 0000
W dniu 12.03.2021 o 1:29 PM, Gość GośćAnia napisał:

Hej

Mam 34 lata i to moja 4 ciaza trtmin na 2.11. Milo bylo was poczytać.  Na fb sa juz 2 grupy prywatne na listopad zapraszamy 🙂

Zapraszamy do grupy na FB, link powyżej

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia 00000
10 godzin temu, Gość Rita napisał:

Hej jestem w 5 tygodniu ciazy i dzis czuje taki ból  po bokach podbrzusza czy to normalne 

Zapraszamy cię na grupę ma FB, wyżej kolezanka podaje link trzeba zaprosic ja do znajomych 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18/3/2021 o 9:41 PM, Gość Rita napisał:

Hej jestem w 5 tygodniu ciazy i dzis czuje taki ból  po bokach podbrzusza czy to normalne 

Hej, to jak najbardziej normalne, macica się rozciąga. Zapraszamy na naszą grupę na fb, swobodniej się pisze. 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Ja miałam wizytę wczoraj, jest to mój 5 tydzień i 5 dzień. Pęcherzyk ciążowy widać ale niestety nie widać jeszcze zarodka. Lekarz mówił ze ciąża wyglada na 4 tydzień. Pozostaje mi czekać 2 tyg za kolejną wizytą. Doktor mówił ze jest 50 na 50% ze wszystko się dobrze rozwinie wiec trochę się stresuje. Miesiączki mam bardzo nie regularne także całkiem możliwe ze owulacja się spóźniła i jest to mój 4 tydzień a nie 5.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Monika napisał:

Cześć dziewczyny. Ja miałam wizytę wczoraj, jest to mój 5 tydzień i 5 dzień. Pęcherzyk ciążowy widać ale niestety nie widać jeszcze zarodka. Lekarz mówił ze ciąża wyglada na 4 tydzień. Pozostaje mi czekać 2 tyg za kolejną wizytą. Doktor mówił ze jest 50 na 50% ze wszystko się dobrze rozwinie wiec trochę się stresuje. Miesiączki mam bardzo nie regularne także całkiem możliwe ze owulacja się spóźniła i jest to mój 4 tydzień a nie 5.

Hej jestesmy na podobnym  etapie bo ja dziś  5+5  ale wizyte mam dopiero w przyszlym tygodniu  . Jestem bardzo ciekawa co mi powie

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Marzena napisał:

Hej jestesmy na podobnym  etapie bo ja dziś  5+5  ale wizyte mam dopiero w przyszlym tygodniu  . Jestem bardzo ciekawa co mi powie

Bądź dobrej myśli, napewno będzie w porządku. Mi tez pozostaje teraz czekać dwa tygodnie i zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mrs_Elcia

Cześć dziewczyny, też się witam :) OM 12.02, pierwszy test zrobiłam 10dpo hehhe u lekarza byłam 25.03 był widoczny pęcherzyk z cialkiem żółtym :) w środę powtórka, ide do innego gina sprawdzić czy będzie już serduszko, bo do swojego mam iść za 3 tyg, a ja tyle nie wytrzymam 🤷‍♀️🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Przyłączam się do wątku. 19.03 wyszły 2 kreski, 2 dni później to samo :) 23 lekarz zlecił hcg, żeby potwierdzić i się potwierdziło :) to moja pierwsza ciąża, na razie jest więcej radości niż strachu bo czuje się wyjątkowo dobrze. 1.04 mam usg i czekam z niecierpliwością na serduszko ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Gurówka
22 minuty temu, Julii02 napisał:

Witam 🙂

Przyłączam się do wątku. 19.03 wyszły 2 kreski, 2 dni później to samo 🙂 23 lekarz zlecił hcg, żeby potwierdzić i się potwierdziło 🙂 to moja pierwsza ciąża, na razie jest więcej radości niż strachu bo czuje się wyjątkowo dobrze. 1.04 mam usg i czekam z niecierpliwością na serduszko ❤️

Idziemy łeb w łeb 😉 ja też test 19.03, powtórzony 21.03 i 1.04 wizyta z (mam nadzieję) USG 😉 wskakuj do nas na FB, tam jesteśmy bardziej aktywne 😄

Odnośnik do komentarza

Hej, dwa tygodnie temu zrobiłam test i wyszły dwie grube krechy. To moja czwarta ciąża w tym jedno poronienie. Tym razem tak mnie zaskoczyła ta ciążę że do tej chwili nie wierzę. Mam już syna który w sierpniu kończy 6 lat i córkę 13 miesięcy. Była już u lekarza ale serduszko jeszcze nie biło, bo owoulacja się opóźnila i teraz zostało czekać na drugą wizytę. Betę zrobiłam pięknie rośnie zostało czekać na następną wizytę. Objawy to mdłości, w6czulony węch, okropnie wielki apetyt, 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja wczoraj byłam u lekarza i jest to mój 7 tydzień. Jest zarodek i serduszko tez bije. Pierwszą wizytę miałam w 5 tygodniu, w sumie była to już końcówka. Lekarz widział tylko pęcherzyk rozlany tak jakby to był 4 tydzień. Teraz powinnam mieć już 8 tydzień a okazuje się ze jest 7. Także Madzia 000 nie martw się bo u mnie przez 2 tyg nie całe z rozlanego i mało widocznego pęcherzyka widać już zarodek. 

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia 0000
18 godzin temu, Gość Monika napisał:

Hej dziewczyny. Ja wczoraj byłam u lekarza i jest to mój 7 tydzień. Jest zarodek i serduszko tez bije. Pierwszą wizytę miałam w 5 tygodniu, w sumie była to już końcówka. Lekarz widział tylko pęcherzyk rozlany tak jakby to był 4 tydzień. Teraz powinnam mieć już 8 tydzień a okazuje się ze jest 7. Także Madzia 000 nie martw się bo u mnie przez 2 tyg nie całe z rozlanego i mało widocznego pęcherzyka widać już zarodek. 

Kochana ja już jestem po poronieniu.

Na FB jest grupa dołącz sobie do dziewczyn jest bardzo miło, ja niestety musiałam odejść 

 

Odnośnik do komentarza

Mogę już tez dołączyć :) Dzis usg potwierdziło ciąże ❤️ Wg USG 7t2d, termin na 29.11, czyli łapię się na listopad :D Wielkość zarodka 11,1 mm, tętno 141 uderzeń ❤️ Mam 36 lat i to moja pierwsza ciąża, wiec oby wszystko było dobrze :) 

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ostatnio odkryłam fajny sklep w którym można kupić dosłownie wszystko od smoczka po wózek , najważniejsze jest to że można u nich negocjować ceny i wybrany wózek dostane w cenie najniższej jaką mogę sobie wymarzyć , podeśle wam linka może wy tez coś tam znajdziecie dla siebie , a jak macie jakieś pytanie panie z e sklepu chętnie służą pomocą. https://www.sklepkiki.pl/

Odnośnik do komentarza
W dniu 13/4/2021 o 6:55 PM, Gość Kat_Str napisał:

Mogę już tez dołączyć :) Dzis usg potwierdziło ciąże ❤️ Wg USG 7t2d, termin na 29.11, czyli łapię się na listopad :D Wielkość zarodka 11,1 mm, tętno 141 uderzeń ❤️ Mam 36 lat i to moja pierwsza ciąża, wiec oby wszystko było dobrze :) 

Gratuluję, mamy ten sam termin ❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...