Skocz do zawartości
Forum

LISTOPADOWE MAMY 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć baby,

Nie odzywałam się trochę 😄 ale praca mnie pochłonęła.

Dominika, to też moja pierwsza ciąża, w poniedziałek idę do lekarza, bo z apki wychodzi mi już 6t5d więc już chyba powinno coś widać 😄

Bóle podbrzusza mam mega... jedna strona czasem mnie tak boli... ale, że tak powiem... okazuje się, że jak sobie pierdnę to mi 10x lepiej. 😄 najlepsza pozycja to dla mnie leżąca. Po 8h przy biurku ma-sa-kra. Ja ogólnie przestałam czytać bo uważam, że to tylko negatywne emocje we mnie wprowadza. 😄

Do tego mam cyce tak wrażliwe...

Jestem ze stolicy, a o ciąży póki co wie tylko mój mąż. Po lekarzu chcemy powiedzieć bliskim 😄

Rozpisałam się...

Odnośnik do komentarza

Ja to nie za bardzo ogarnęłam że jestem w ciąży. Pierwszy test zrobiłam tydzień po terminie miesiączki. Po prostu uznałam, że  mi się spóźnia 😄 Jak robiłam bete to już było prawie 1000 xD czyli 5-6 tydzień 😄

Właśnie dziwi mnie ten brak siły. Ogólnie dużo śpie... tak od 20-21 do 6-7 rano. W dzień mam zjazd koło 12 😄 Ale pamiętam moją siostrę jak tak miała, że nie dało się z nią gadać po 20 😜

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny, mnie też ciągle pobolewa, po za tym nic... Piersi normalne, mdłości brak, zmęczona też nie jestem. Jakbym w ciąży nie była. Do lekarza jeszcze 11 dni. W sumie w poprzedniej ciąży też tak miałam, a mimo to się stresuję.

Witam nowe mamusie!

 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Z radością dołączam do Waszego grona :) 

Apka wskazuje 6 tydz 5 dzień, to moja pierwsza ciąża, mam 31 lat. 

Do lekarza dopiero za ponad tydzień bo jestem na kwarantannie od przeszlo tygodnia (lacznie 17 dni- dramat). 

Chętnie dołączę do jakiejś grupki na fb albo messenger, podajcie proszę tylko nazwę 😁

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia0000

Marta postanowiłysmy że zaczekamy jeszcze kilka dni z grupą na FB aż trochę nas przybędzie.

Ja sobie nie wyobrażam kwartanny, na szczęście nie mieliśmy i mam nadzieję że nie będziemy mieć, oby się ten covid uspokoił do czasu naszych porodów

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny widzę coraz więcej nas. Witam nowe Mamusie. Ja na weekend pojechałam do rodziców. Mnie brzuch bardzo boli właśnie mam takie momenty że nie czuje się wcale w ciąży a za chwilę bok podbrzusza i pachwinach zwala z nóg. W nocy nawet się popłakałam. Co do bety to ja też nie robięczrkam grzecznie do wizyty u ginekologa;) jeszcze ponad 2tyg.

Miłej soboty

Odnośnik do komentarza

PikPok jakby to była moja pierwsza ciąża to pewnie byłabym już u lekarza ale w poprzedniej miałam dokładnie to samo tylko wtedy trafiłam do szpitala ciąży nie było widać bo było za wcześnie nastraszyli mnie pozamaciczna itp co ja przeszłam to tragedia całe szczęście po tygodniu bóle przeszły i było widać już pęcherzyk więc teraz nie mam większego bólu niż w pierwszej czekam do wizyty u gin chyba że zacznę plamic to wiadomo od razu lekarz;) już i tak uważam że bol jest rzadziej niż był

Wcześniej bolało mnie podbrzusze niby stop

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Najwyraźniej i ja mogę dołączyć do tego wątku:) Test pokazuje wyraźne dwie kreski, ale zadnych objawów nie mam. To jest moja druga ciąża (mam już dwuletnią córkę). W pierwszej ciąży i mnie bolało podbrzusze i piersi i byłam bardzo zmęczona a teraz nic i aż mnie to trochę martwi. Wizytę mam u swojej lekarki dopiero 6 kwietnia. Mam jednak nadzieję że wcześniej coś się zwolni bo nie wiem jak do tego czasu doczekam. Zresztą byłby to już 9 tydzień więc troche późno...

Odnośnik do komentarza

Cześć  Jgg! Właśnie mnie tez trochę zaczyna martwic brak objawów. Pierwsza ciaza to był horror, ale może właśnie tak natura wymyśliła żeby mieć siłę zajmować się pierwszym dzieckiem:D ja już tez nie mogę się doczekać lekarza. 

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj na wizycie. 🙂

Widziałam serduszko. Ładnie się rozwija. Ale... mam też sporego krwiaka i muszę więcej leżeć niż chodzić. Dostałam luteinę dowcipnie i magnez. I trochę moja euforia upadła. 

Najgorzej że muszę powiedzieć szefom że raczej nie będzie mnie w biurze...

Odnośnik do komentarza

A gdzie umiejscowiony jest krwiak?  Bo to też bardzo istotne. Tez miałam,  krwawilam przez cały pierwszy trymestr, mogłam wstawać tylko do tealety. Będzie dobrze,  leż i się oszczędzaj. A szefem się nie przejmuj, na złość mu nie zrobiłaś 

Odnośnik do komentarza

Jak to określiła moja ginekolog. Przy domku mojego człowieka. Nie krwawie, ani nic. Czasem mam boleśniejsze kłócia. Powiedziała, że za dwa tygodnie powie czy się wchłonie, a przynajmniej zmniejszy.

 

Ogolnie nie mam zalecenia leżenia. Ale mam nie sprzątać, nie za dużo też chodzić. Powiedziala że czas zwolnić. I dostałam skierowanie na badania krwi bo w zeszłym miesiącu Tsh mi skoczyło do 2.5. A tu ciąża 🙈

Odnośnik do komentarza

Niby norma , ale najlepiej około 1,5 . Ja wczoraj badałam bo w pierwszej ciąży miałam niedoczynność i wynik 1,9.

Za dwa tygodnie sprawdzę znowu bo ciągle mi zimno i wróciły kołatania serca jak poprzednio.

Odnośnik do komentarza

A mnie rozkłada przeziębienie, czekam na teleporade żeby wziąć zwolnienie, nic innego mi nie pomoże muszę to odleżeć .

Macie jakieś swoje sposoby na chorobę w ciąży?

Mleko z miodem i wywar z imbiru już mi uszami wychodzą

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...