Skocz do zawartości
Forum

LISTOPADOWE MAMY 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość madzia0000

Pikpok na grupie prywatnej nikt z twoich znajomych nie będzie widział, będziemy my i my decydujemy kogo dołączyć do grupy.

Tak, tak poczekajmy jeszcze kilka dni może ktoś dołączy.

Dzisiaj dziwne mnie boli brzuch odkąd tylko wstałam także jutro rano lekarz koniecznie 

Odnośnik do komentarza
Gość M. G wkurza mnie to logowa
Godzinę temu, PikPok napisał:

Jak będą po bierzmowaniu to mogą.

Ja jestem zdania, że nigdy nie ma dobrego momentu na ciążę zawsze coś, a to praca, a to pandemia, urok albo sraczka. Trzeba zdać się na los i tyle.

Jestem za FB ale ja nie mogę założyć bo moje jest z kontem firmowym połączone.

I wstrzymała bym się chwilę może trochę osób dołączy poza tym na Fejsie wszyscy wszystko widzą, a ja się przed wizytą lekarską nie chce z nowiną uzewnętrzniać.

 

Wcale nie widzą  zakłada się prywatna grupę albo lepiej na messengera się przenieść;) ja mogłabym założyć ale jestem debilem jeśli chodzi o takie sprawy. Mogę męża poprosić ale też jestem za żeby poczekac az więcej osób dołączy;) 

Odnośnik do komentarza
Gość madzia0000

Mar.mar dasz radę, pomysl że ja będę miała czwórkę, najstarsza sama idzie do szkoły 9lat, młodsza 5 lat jeśli dostanie się do przedszkola to będę musiała zaprowadzać i odbierać z dwojak tych najmłodszych, mój mąż pracuje na 2 zmiany, ale jednak wolałbym żeby się dostała, w zeszłym roku się nie dostała

Odnośnik do komentarza

Cały dzień czekam aż ktoś napisze bo nie zauważyłam, że jest już następna strona...

W pierwszej ciąży byłam od początku do końca na forum wrześniówki 2017 a urodziłam w sierpniu dwa tygodnie przed terminem. Ciekawe ile z nas będzie prawdziwą listopadówką. Obyśmy wszystkie dotrwy do końca nieważne czy w terminie czy nie .

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv9vvjnfg7hbm8.png

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia0000

Pikpok u mnie wypada na 11 listopad, poprzednie 2 urodziłam 14 dni przed terminem, synek 3 lata temu miał być na 12 sierpień urodziłam 30 lipca, więc i tu mogę być pod koniec października, a mam córkę najstarsza z początku października, 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mar. Mar
19 godzin temu, m.g napisał:

 

Pikpok ja termin miałam na 3 października a urodziłam 18. Podejrzewam, że będę bliżej grudnia,  no zobaczymy co powie lekarz.  Właśnie próbuję uśpić młodego,  ale daleko mu 😞

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia 0000

Dziwnie mnie boli brzuch nie cały czas ale są takie momenty, coś podobnie jak na okres ale tak jakby inaczej już sama nie wiem, czy to stres po prostu, trochę boję się powiedzieć rodzinie co powie moja mama, 4 dzieci ludzie będą gadać że dla pieniędzy.

Jutro na 8.40 mam lekarza, a macie jakieś objawy bolące powiększone piersi czy coś? Ja w sumie nie mam nic poza tym że często muszę do toalety.

Mój mąż już tak się nakręcił że stwierdził że gdyby się teraz nie udało to sprubujemy po komunii córki 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, m.g napisał:

 

Pikpok ja termin miałam na 3 października a urodziłam 18. Podejrzewam, że będę bliżej grudnia,  no zobaczymy co powie lekarz.  Właśnie próbuję uśpić młodego,  ale daleko mu 😞

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Madzia 0000 napisał:

Dziwnie mnie boli brzuch nie cały czas ale są takie momenty, coś podobnie jak na okres ale tak jakby inaczej już sama nie wiem, czy to stres po prostu, trochę boję się powiedzieć rodzinie co powie moja mama, 4 dzieci ludzie będą gadać że dla pieniędzy.

Jutro na 8.40 mam lekarza, a macie jakieś objawy bolące powiększone piersi czy coś? Ja w sumie nie mam nic poza tym że często muszę do toalety.

Mój mąż już tak się nakręcił że stwierdził że gdyby się teraz nie udało to sprubujemy po komunii córki 

No czworka dzieci to nie przelewki, ale skoro macie już trójkę to wiecie skąd się biorą:D bocian nieświadomie nie podrzuca. 

Targają tobą różne emocje , to chyba zrozumiałe.  Hormony. Zobaczysz że wszystko się ułoży. Ja raczej bym jednak stawiała na ciążę,  skoro test wyszedł pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia0000

 Mar.mar Lubię być z dziećmi i lubię opiekować się takim maleństwem, ale ciąża to męczarnia dla mnie, źle znoszę i nie lubię być w ciąży trwa zdecydowanie za długo, za wielki brzuch i wogole, także zdecydowanie wolałbym gdyby ten bocian podrzucał😜 poród jest ok, najgorszy początek karmienia potem jest już super 

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia0000

Mar.mar najmłodsze dziecko karmiłam 9 miesięcy, najgorzej było przy drugim 2 dni ryczalam, i też potem 5 miesięcy karmiłam. Najgorzej tak ok miesiąca ciągle pełne twarde cycki boli jak pije, cieknie mleko ciągle 

Odnośnik do komentarza

Mnie też brzuch pobolewa i to dość często, macica się rozciąga nie ma się co stresować.

Dla mnie poprzednia ciąża to była bajka żadnych objawów, pełno energii dopiero pod koniec ból przy rozszerzaniu miednicy. Karmienie też bezbolesne, ale niestety po 3 miesiącach synowi się odwidziało i chciał tylko butle.

Dla mnie najgorsze było : hemoroid po porodzie, ból kości ogonowej ( kiedyś miałam pęknięta i się po porodzie obudziło) i ból kurczenia macicy podczas karmienia.

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv9vvjnfg7hbm8.png

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia0000

Narazie jest pusty pęcherzyk trudno stwierdzić jak się rozwinie dalej, mam przyjść za 10 dni.

Co do bólu brzucha to mówił że się rozciąga wszystko ale nie może być to zbyt mocny ból powien być delikatny lekko ciągnący 

Odnośnik do komentarza

To ja bym to rozowe plamienie wzięła za implantacje.  Tez miałam plamienie 4 dni przed okresem przez dwa dni. Co ty myślisz o tym wszystkim? To tak może być ze po takim czasie nadal jest pusty pęcherzyk? Co ci jeszcze lekarz powiedział?

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia0000

W poprzednich ciążach nie miałam plamienia, więc tu byłam pewna że to okres już i zaznaczyłam w aplikacji. Może być szybko jeszcze żeby coś dokładniej widać, w poprzednich ciążach w 6 tygodniach było już tętno, przez tydzień aż tak dużo się zmieni żeby z pustego pęcherzyka od razu było tętno nie wiem. Wyczytałam że powienen być chociaż zarodek widoczny w tym pęcherzyku a w 6 tygodniu można uchwycić tętno.

Lekarz mówił że narazie trudno określić czy prawidłowo się dalej rozwinie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...