Skocz do zawartości
Forum

LISTOPADOWE MAMY 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justvna

Bardzo proszę o wypełnienie poniższej ankiety, wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Badanie dotyczy wiedzy kobiet na temat prawidłowego żywienia w okresie ciąży. 😉 https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=PijjW2bkW0eTisN2qbe5k_LnackMza9MhBMNVx_TGOFUQU5WTURXSEFFQVNCNTVKVzZYTE5JTlMzSi4u&fbclid=IwAR0jHLj6IN4haV4t4pdMHVEBVzQ2JHKAF8-dUAAu3gshZVV9KrlLv_qeiBE

Odnośnik do komentarza
Gość Niziiix

Hej. W ogóle nie pomyślałam żeby szukać takich forum xD ale coś mnie technęło. U mnie 1 marca dwie kreski, 4 marca bhcg i wychodzi ze 5 tydzień... do lekarza Idę dopiero 26 marca. To moja pierwsza ciąża i nigdy się tak nie obserwowałam 😀

Odnośnik do komentarza

No to wszystkie mamy synków 😉 Mój 3,5 roku.  Macie jakieś oczekiwania co do płci? Wiadomo najważniejsze żeby zdrowe było, ale pomarzyć to nie grzech.

Niziiix w pierwszej ciąży to normalne, też biegałam na bete, czekałam na objawy i ciągła panika czy wszystko ok. Z dzieckiem w domu zapomina się że się jest w ciąży.

 

 

 

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv9vvjnfg7hbm8.png

Odnośnik do komentarza
Gość madzia0000

Hej, prawdopodobnie ciąża 4. Chociaż wolałabym jednak żeby nie, od tygodnia okresu nie mam, 2 kreski wyszły. Dziwnie troche było 3 marca miałam mieć okres, 2 marca było różowe plamienie taki zawsze miałam początek okresu zaznaczyłam już w aplikacji okres ale dalej nic nie było test 2 kreski, z czego 1 blada, zawsze źle znosiłam ciążę i w każdej poprzedniej od razu czułam coś inaczej że coś nie tak, teraz tego nie mam, dziwne jakieś mam odczucie, w czwartek idę do lekarza, moze szybko ale jeśli to nie ciąża to może poznam  przyczynę braku okresu.

Odnośnik do komentarza
Gość madzia0000

Co powiecie na założenie grupy na FB? Jestem na takiej grupie od dwóch lat, również z tego forum się przenieśliśmy na FB o o wiele lepiej się komunikuje, może zwrócić się bezpośrednio do danej osoby, dodać zdjęcie o wiele lepiej.

Grupa prywatna nikt by nie znazl, tylko ktoś by musiał taka grupę zalozyc a wszystkie zainteresowane osoby dodać do znajomych o wtedy wysłać zaproszenie do grupy.

Czy może poczekamy aż nas będzie więcej?

Odnośnik do komentarza
Gość Niziiix

No ja przełożyłam wizytę na 15 marca bo się zwolniło miejsce. Bo czuje lekkie klocie cały czas po prawej stronie. Ogolnie co drugi dzień tak nam... niby normalne ale chyba zaczynam świrować wiec dobrze by było to sprawdzić  😀 chyba lepiej poczekać aż więcej osób będzie z przenosinami. 

 

Co do płci to chyba wole żeby to był chłopak wtedy najpewniej będzie mu lżej..  

Odnośnik do komentarza
Gość madzia0000

Pikpok różnych rzeczy się naczytałam i już zgłupiałam, zawsze czułam na kilka dni przed okresem że coś nie tak czułam się inaczej, teraz nie mam tego odczucia, wszystko wskazywało mi na okres, dziwne mam przeczucia. Może dlatego że bardzo nie chce i tak sobie wmawiam, akurat teraz nie najlepszy moment mogło być trochę później

Odnośnik do komentarza

Madzia (moja imienniczko) zobaczysz wszystko się ulozy. Jak dwie kreski na teście to raczej ciąża;) 

Co do grupy na fb to ja jestem za. Sama mam czat z dziewczynami które poznałam prawie 7lat temu jak bylam w ciąży z pierwszym synkiem. Utrzymujemy kontakt do dziś z niektórymi byłam nawet na wakacjach;) 

Co do płci to bez różnicy oby zdrowe... Z jednej strony fajnie mieć córeczkę a z drugiej jakby byl 2 syn to byłoby chyba łatwiej;) 

Odnośnik do komentarza
Gość madzia0000

Dla dziewczynek są takie piękne ubranka, jakoś zawsze tak mam że przeglądam rzeczy dla dziewczynki, mam 2 starsze dziewczynki najmłodsze to synuś i to mój taki cycus kochany.

Sprzedałam już wszystkie ubranka nie mam nic, 2 pary śpiochów różowych bo zostawiłam dziewczynom do lalek, i łóżeczko mam bo mały jeszcze śpi w łóżeczku.

Trochę średni ten termin córki najstarsza w przyszłym roku będzie miała komunie więc kościół co  tydzień, różańce roraty, drogi krzyżowe, potem próby, ten maluch będzie mieć 6 miesięcy.

A orientuje się się czy 15 latek i 16 latka  moga być chrzesnymi bierzmowanie maja w kwietniu 

Odnośnik do komentarza

Jak będą po bierzmowaniu to mogą.

Ja jestem zdania, że nigdy nie ma dobrego momentu na ciążę zawsze coś, a to praca, a to pandemia, urok albo sraczka. Trzeba zdać się na los i tyle.

Jestem za FB ale ja nie mogę założyć bo moje jest z kontem firmowym połączone.

I wstrzymała bym się chwilę może trochę osób dołączy poza tym na Fejsie wszyscy wszystko widzą, a ja się przed wizytą lekarską nie chce z nowiną uzewnętrzniać.

 

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv9vvjnfg7hbm8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...