Skocz do zawartości
Forum

Ciąża biochemiczna. Pomocy!!


Gość KKW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, 27 lutego zrobilam test ciazowy który wyszedl pozytywny. Był to też dzien spodzewanej miesiaczki, zaczęłam krwawić kilka godzin po zrobieniu testu. Krwawienie wyglądało jak normalna miesiaczka, lecz trochę bardziej bolesna. W poniedziałek 1/03 zadzwoniłam do lekarza.. lekarka powiedziała że prawdopodobnie była to ciaza biochemiczna po czym nie wyslala mnie na żadne badania. Mieszkam w Wielkiej Brytani i jest tu ciężko o jakiekolwiek badania. Na wszystko trzeba mieć skierowanie (które rozdają bardzo niechetnie, a wizyty prywatne strasznie drogie).Test ciazowy nadal pozytywny więc w czwartek 4/03 wybrałam się do prywatnego polskiego ginekologa. Pani Ginekolog tez stwierdziła że była to ciaza biochemiczna bo nic nie widac. Powiedziała tez ze raczej nie jest to raczej ciaza pozamaciczna lecz zaleciła zrobienie bety zeby na 100% to wykluczyc. W poniedziałek będę znowu dzwonić do lekarza i prosić ich o betę z krwi. Dziś również pojawiło się leciutkie plamienie, kilka brązowych kropel. Testy ciążowe nadal pozytywne. W tamtym roku mialam podobna sytuację lecz test ciazowy szybko pokazal wynik negatywny. Bardzo się martwię że coś jest nie tak, a lekarze tutaj dopiero reagują jak już jest bardzo źle. Czy ktoś miał podobna sytuację? Proszę o porady?hash=f6b16e6aef960b6cc46b8be830dd972c

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...