Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po seksie w prezerwatywie i bez wytrysku


Gość Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria

Piszę z nurtującym mnie pytaniem i chyba szukam jakiejś formy wsparcia. Jestem z moim chłopakiem 2,5 roku i bardzo go kocham i mu ufam. Przez cały nasz związek zbliżenia ograniczały się do pettingu z zachowaniem ostrożności, żeby nic nie przedostało się w okolice moich narządów, ale nawet i wtedy panikowałam, kiedy spóźniał mi się okres. Ostatnio zdecydowaliśmy się rozpocząć współżycie, chciałam tego i byłam pewna, ale mam okropny lęk przed ciążą... Użyliśmy prezerwatywy, on we mnie nie skończył, tzn doszedł w prezerwatywie, ale poza moim ciałem, widziałam to i nic nie zauważyłam, żeby coś się wydostawało z tej prezerwatywy, mój chłopak też sprawdzał i było okej, tak myślimy. Tylko na początku trochę się jakby marszczyła na czubku członka.. Chociaż już obawiam się o mikroskopijne dziurki i przetarcia... Byłam w 11 dniu cyklu, mam nieregularne cykle, więc nie wiem, czy były dni płodne czy nie. Boję się, że mimo zabezpieczenia i ostrożności mogłam jakoś zajść w ciążę... Minęły 3 dni od stosunku, a ja już mam wrażenie, że jakieś objawy odczuwam.. Boli mnie podbrzusze i jajniki lekko, ale może to owulacja? Bo tak mniej więcej jestem w środku cyklu. Mam już wrażenie, że bolą mnie piersi i, że jestem zmęczona... Nie wiem, czy mam jakieś podstawy, żeby się martwić? Myślałam wcześniej, żeby wziąć tabletkę "po", ale w sumie nie miałam żadnych podstaw do wzięcia jej, więc odpuściłam. Strasznie się boję, że mogę być w ciąży. Panikuję bardzo i nie wiem już co mam zrobić. Mam 21 lat, ale nie jestem ani trochę gotowa na dziecko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...