Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem zrobiłam test ciążowy 7 dni po spodziewanej miesiączce po godzinie 14 i wyszła mi druga blada kreska. Postanowiłam powtórzyć test i po godzinie zrobiłam 2 testy innej firmy wyszły negatywne. Czy ten pierwszy test mógł pokazać wynik fałszywie dodatni czy za szybko zrobiłam te dwa kolejne ?13DD8A78-E27B-4073-A5BB-A3E8915735D2.thumb.jpeg.29ac89b9262a2ab8c6d5528a6e5a3a70.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Czy wszystkie testy miały ta samą czułość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Mocz moglbyc za bardzo rozcienczony i dlatego wyszedł negatywny  dlatego powinno sie robic rano powtorz z porannego moczu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Myślę że 7 dni po planowanej niedoszłej miesiączce każdy test o różnej czułości dałby już 100% wynik. Napewno jest coś na rzeczy. Tak jak Rio radzialbym zrobić betę i nie bawić  się w testy płytowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam? Może po prostu ten pierwszy test był mimo wszystko najlepszej jakości mimo deklarowanej tej samej czułości 🙂 No chyba, że odczytałaś go po czasie, to wtedy fałszywie dodatni wynik byłoby możliwy.

Mama Michałka (3 l) i Mateusza (1 rok). Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości i wielka fanka pieluch wielorazowych oraz Certyfikowana Doradczyni Pieluchowania Wielorazowego 😄

Poznaj kolorowy świat pieluch wielorazowych 😄 
Sprawdź jaki rodzaj pieluszek będzie najlepszym wyborem dla Ciebie
Blog o pieluchach wielorazowych
Filmy na YouTube o pieluchach wielorazowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...