Skocz do zawartości
Forum

Jajeczkowanie w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A po czym Pani to wywnioskowala? 

Jeśli rzeczywiście Pani miała owulacje będąc już w ciąży, to jest to niezwykle rzadkie zjawisko. Jesli uprawia sie sex w tym czasie to moze dojsc do ponpwnego zapłodnienia i ciaza jest wtedy blizniacza z roznicą wiekowa dzieci. Kiedys w tv byl dokument na ten temat, ale Wiem że po necie krążą artykuły na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Dowiedzialam się na usg u lekarza. Serduszko maleństwa biję, ale jest też jajnik z ciałkiem żółtym o wymiarze 22 mm. Zaniepokoił mnie mocny ból jajnika.  Tak wiem, że to niespotykane i rzadko się zdarza. Dlatego pytam się.  Bo nie wiem jak długo może boleć jajnik

Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy ☺ Sama się bałam, a ból był tak silny, że trafiłam na sor w 4 tyg. Był pęcherzyk w macicy 2 mm, a na jajniku ciałko żółte jak dobrze pamiętam coś około 2 cm. Na późniejszych wizytach było to jeszcze widoczne. Ginekolog wyjaśnił mi, że w jajniku, z którego była owulacja tworzy się ciałko żółte i ono produkuje hormony na początku ciąży żeby się rozwijała 🙂

Z czasem ból był mniejszy, ale pojawiło się uczucie rozpierania w pochwie. Wtedy jeżeli jest to możliwe lepiej więcej odpoczywać niż np siedzieć. Jak siedziałam w pracy 8 godz to już po 6 bolało podbrzusze i krocze. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...