Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, 

Już jakiś czas Was czytałam ale w końcu dzisiaj odważyłam się napisać. Wcześniej radziłam się Was o sytuację w pracy, ale teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś innego. 
Jest to moja pierwsza ciąża stąd w mojej głowie jest tyle pytań i nie wiem czy są one z sensem czy nie... Wierzę, że są tutaj osoby, które są mądrzejsze ode mnie i mogą mi pomóc.

Jestem w 17tc. Przez wcześniejszy okres ciąży nic nie było widać, że w niej jestem a w zeszłym tygodniu urósł mi brzuszek dość znacznie, po prostu już go widać. Do pracy chodziłam w luźnych ubraniach zawsze, więc nikt się nie domyśla, że jestem w odmiennym stanie, ale od kiedy widzę, że ta mała fasolka we mnie rośnie to mam potrzebę chodzenia w sukienkach podkreślających mój brzuszek... Wracam tylko z pracy i zakładam sukienki żeby było wszystko ładnie widać,  ale też łapię się na tym, że co chwilę jednak moja ręka wędruje na brzuszek i się po nim gładzę to samo robi mój partner. Czy miałyście podobnie czy tylko ja tak mam, że co chwilę lubię się dotykać po brzuszku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Anna27492 napisał:

Po prostu więź tworzy się pomiędzy dzieckiem a rodzicami. Sama tak mam i syn też dotyka mojego brzuszka 🙂

A u Ciebie duży jest już brzuszek i w którym tygodniu jesteś???

Uff to dobrze, bo już się bałam, że to ja jakaś nienormalna jestem.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...