Skocz do zawartości
Forum

Ciążowy Brzuszek


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, 

Już jakiś czas Was czytałam ale w końcu dzisiaj odważyłam się napisać. Wcześniej radziłam się Was o sytuację w pracy, ale teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś innego. 
Jest to moja pierwsza ciąża stąd w mojej głowie jest tyle pytań i nie wiem czy są one z sensem czy nie... Wierzę, że są tutaj osoby, które są mądrzejsze ode mnie i mogą mi pomóc.

Jestem w 17tc. Przez wcześniejszy okres ciąży nic nie było widać, że w niej jestem a w zeszłym tygodniu urósł mi brzuszek dość znacznie, po prostu już go widać. Do pracy chodziłam w luźnych ubraniach zawsze, więc nikt się nie domyśla, że jestem w odmiennym stanie, ale od kiedy widzę, że ta mała fasolka we mnie rośnie to mam potrzebę chodzenia w sukienkach podkreślających mój brzuszek... Wracam tylko z pracy i zakładam sukienki żeby było wszystko ładnie widać,  ale też łapię się na tym, że co chwilę jednak moja ręka wędruje na brzuszek i się po nim gładzę to samo robi mój partner. Czy miałyście podobnie czy tylko ja tak mam, że co chwilę lubię się dotykać po brzuszku? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...