Skocz do zawartości
Forum

Tematyka portali lokalnych


Gautam

Rekomendowane odpowiedzi

Co robiliście, jak prawie wszystkie niezależne media się wyłączyły na 24 godziny?

Ja próbowałem skoncentrować się bardziej na mediach lokalnych. W końcu mówiło się, że takich regionalnych portali, rozgłośni czy tytułów prasowych nowy podatek nie dotyczy. I co? I figa z makiem, bo u mnie w Rybniku jeden z głównych serwisów też się dołączył do protestu. Ba, news o tym nadal jest najczęściej komentowanym - 123 wpisy, a kolejny ma 80 reakcji.

Bardzo mnie to zdziwiło, bo przynajmniej byłoby co poczytać. Dowiedzieć się czegoś więcej, może znaleźć jakiś poradnik. A tu nic, czarne plansze. Tylko czy lokalne portale powinny się angażować w coś, co ich nie dotyczy?

Odnośnik do komentarza

@up w TVP pewnie chwalili się rekordową oglądalnością i udziałami rzędu 97% 😄

Na razie temat w zawieszeniu i można z powrotem bez problemu zapoznawać się z interesującymi treściami. Ja w tym rybnickim serwisie ostatnio znajduję coraz więcej ciekawych rzeczy, wykraczających poza lokalne informacje. Na przykład pozycjonowanie stron - idealne dla ludzi, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Tylko mało kto chce korzystać z takich porad🙄

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...