Skocz do zawartości
Forum

Beta hcg, kiedy?


Gość 003

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że stosunki miałam w grudniu :jeden na początku grudnia, drugi w środku grudnia i trzeci/czwarty pod koniec grudnia. Bete robiłam 13 i 29 stycznia oraz 11 lutego. Wyszła taka sama. Nie za wcześnie zrobiłam nie znając daty stosunków ale wiedząc, że ostatnie były w grudniu? 

Odnośnik do komentarza

No nie...serio? Ja widzę że kłania się powrót do 1 klasy, do nauki czytania ze zrozumieniem. Dzieciakom zajmuje to z 2 lata, więc tobie radzę przez ten czas nie uprawiać sexu. Ja nie wiem jak WIELKIMI LITERAMI trzeba do Ciebie mówić/pisać byś zrozumiała. Szkoda słów...i naprawdę cieszę się że w ciąży nie jesteś .

 

Odnośnik do komentarza

Idź matki i ojca zapytaj. Jak tak się ich boisz to myślę, że szybko wyjaśnią Ci tą kwestie. Biegasz na tą betę jak... Już nie nie będę się brzydko wyrażać, to na wyniku masz podany zakres. Zapytaj pielęgniarki i powiedz jej to co wypisujesz tutaj, ale najpierw zaproponuj żeby usiadła, bo na pewno większych bzur niż Twoje wypociny nie słyszała. 

Odnośnik do komentarza

Chciałam porady pielęgniarki, która pobierała mi krew lecz powiedziała, że się nie zna. 

A pielęgniarka przy pobieraniu krwi może mieć wpływ na wynik badania? Źle pobrać czy coś? 

I tak w ogóle dziś mój pierwszy dzień miesiączki a mam tylko śluz z krwią.. 

Odnośnik do komentarza

Nie no nie wyrobie że śmiechu 😂 jak miała Ci źle pobrać krew? Ile tych okresów od grudnia jeszcze musisz dostać żeby uwierzyć że to nie ciąża? 

I ja Cię błagam, zainwestuj w podwójne zabezpieczenia, albo daj sobie spokój z seksem, bo najwyraźniej nie dorosłaś do tego. 

Odnośnik do komentarza

Czyli waszym zdaniem nie jestem w ciąży mimo żył na piersiach i brodawkach, śluzu z krwią zamiast miesiączki już trzeci raz taką miesiączkę mam bo miałam taką w grudniu, styczniu i teraz,gdzie zawsze miałam bardzo obfite ze skrzepami a teraz starczy mi jedna podpaska na cały dzień,nawet wkładka.

Odnośnik do komentarza

Jesteś młodą dziewczyną i może być jakiś problem z hormonami i najlepiej dla własnego zdrowia byłoby to sprawdzić. Kobieta nie tylko w przypadku ciąży udaje się do ginekologa. Jeżeli boisz się reakcji rodziców porozmawiaj z nimi, że chcesz sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Ginekolog to też lekarz. 

Żyły na piersiach są czymś normalnym. Niektóre kobiety w ogóle nie mają ich w ciąży.

I serio uwierz w końcu, że jeżeli byłabyś w ciąży to na teście byłaby druga mocna wyraźna kreska, a beta byłaby w tysięcznych jednostkach, a nie poniżej 1. Gdy dochodzi do zapłodnienia beta rośnie jak szalona i nawet 10 dni po stosunku i owulacji testy są pozytywne, a beta wynosi powyżej 5. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Holka napisał:

Jesteś młodą dziewczyną i może być jakiś problem z hormonami i najlepiej dla własnego zdrowia byłoby to sprawdzić. Kobieta nie tylko w przypadku ciąży udaje się do ginekologa. Jeżeli boisz się reakcji rodziców porozmawiaj z nimi, że chcesz sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Ginekolog to też lekarz. 

Żyły na piersiach są czymś normalnym. Niektóre kobiety w ogóle nie mają ich w ciąży.

I serio uwierz w końcu, że jeżeli byłabyś w ciąży to na teście byłaby druga mocna wyraźna kreska, a beta byłaby w tysięcznych jednostkach, a nie poniżej 1. Gdy dochodzi do zapłodnienia beta rośnie jak szalona i nawet 10 dni po stosunku i owulacji testy są pozytywne, a beta wynosi powyżej 5. 

Dziękuję za spokojną odpowiedź.. 

Czyli mimo że stosunek byl środku grudnia i pod koniec to i tak już by wyszło tak? 

Na testach wychodzi coś takiego, niby nic nie widać ale jak się przyjrzeć to jednak coś. Na żywo widać inaczej. 

https://ibb.co/pyM7Fft

https://ibb.co/1XFT6c7

Odnośnik do komentarza

Testy wykrywają ten sam hormon co podczas badania krwi, ale badanie krwi jest o wiele dokładniejsze. Jeżeli w badaniu krwi wyszło,że ciąży nie ma to test nie ma prawa wykryć hormonu. Jak się czesto okazuje Testy Pink pokazują ślad kreski testowej i dlatego wprowadzają w błąd. W twoim przypadku po 3 ujemnych badaniach bhcg na testy nie ma co nawet patrzeć.

Odnośnik do komentarza

Dziewczynko, nie dziw się, że ludzie już chamsko Ci odp, bo inaczej nie da rady. Przeglądając różne wątki wklejasz wszędzie to samo i dostajesz te same odp, a dalej bez sensu i powodu drążysz temat... 

Widać, że masz jakiś problem. Poszukaj gdzieś pomocy... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...