Skocz do zawartości
Forum

Cień cienia czy zwidy?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od 3miesięcy staramy się o dzidziusia. Jestem 10 dni po owulacji. Wiem, że jeszcze za wcześnie na testy ciążowe ale nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test paskowy. Wydaje mi się, że widzę cień cienia drugiej kreski ale nie jestem pewna czy wyobraźnia nie płata mi figli...czy naprawdę widać tam cień cienia? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi  :**20210212_085904.thumb.jpg.6622173b5e53825ae4be25c83e43e1a5.jpgScreenshot_20210212-081935_Gallery.thumb.jpg.a62c97727752a330a0c8e78041ca3a45.jpg

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Beata napisał:

Widzę cień 🙂 u mnie taki cień był po 12 dniach od owulacji i współżycia, a wczoraj zaczął się 3 trymestr 😁 Kochana leć na betę, będziesz miała pewność 😃 Dawaj znać jak wynik ☺

Beata jak kreska jest to super, Ale gdzie? 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Beata jak kreska jest to super, Ale gdzie? 

Zależy od jasności ustawionej na telefonie/monitorze. Jak na telefonie mam przyciemnione to też nie widzę, jak rozjaśnię i przybliżę to widać. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Beata napisał:

Zależy od jasności ustawionej na telefonie/monitorze. Jak na telefonie mam przyciemnione to też nie widzę, jak rozjaśnię i przybliżę to widać. 

Okej. Jest dzień, coś widzę. Prawda, jest taka mega rozmyta 2 kreska 😊. Oby to było to. 3mam kciuki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...