Skocz do zawartości
Forum

Opuchlizna po opalaniu


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Mam pytanie ile czasu może się utrzymywać obrzęk po opalaniu, a raczej oparzeniu słonecznym? Poparzyłam się będąc na plaży 1go stycznia i do tej pory moja skóra na udzie jest opuchnięta i twarda.  Byłam już u lekarza pierwszego kontaktu, ale nie dostałam odpowiedzi ile to moze trwać, dostałam jedynie różne maści i tabletki na wyciszenie nerwów skóry, ale to nie zmniejsza w żaden sposób tej opuchlizny. Na wizytę u Dermatologa muszę zzekać jeszcze miesiąc (mieszkam za granicą i to najbliższy mozliwy termin jaki był dostępny). Miałam robione usg i badania krwi przez lekarzy pierwszego kontaktu które nic nie wykazały. Proszę o odpowiedź, ta twarda opuchlizna mnie niepokoi :,(

Odnośnik do komentarza

Też mam to samo prawe ramię. W UK raz pytałam lekarza w szpitalu. Kręcą głową. Przyleciałam z Kostaryki. W sumie przeszło. Potem znòw wiosną wyszłam i to w płaszczu i do tej pory twarda opuchlizna sie utrzymuje. A teraz jeszcze gorzej bo mieszkam w Poole i opalalismy sie na plaży w poniedziałek. Nigdy takich problemòw nie miałam. Chyba już mam nietolerancje na słońce

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...